Prośby o modlitwę.

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Skaza » 2021-12-22, 12:40

Bardzo mi przykro @Dayy :(
Będę się modlił by covid przeminął jak najlżej i najszybciej.
Pan Bóg wszystko widzi i patrze w nasze serca. Myślę, że nie będzie za to zły ... nie martw się i spokojnie wracaj z mamą do zdrowia.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14933
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4184 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Dezerter » 2021-12-22, 17:40

Co się dzieje - takie informacje na Święta - bardzo wam współczuje i waszym rodzinom
Wspieram modlitwą i bądźcie dzielni.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Lunka
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1438
Rejestracja: 26 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 956 times
Been thanked: 566 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Lunka » 2021-12-24, 00:26

Ja wiem, że to taki słaby czas ale bardzo proszę jakby ktoś znalazł chwilę o chociaż jedną "Zdrowas Maryjo" za ciocie. Bardzo cierpi. Saturacja i ciśnienie coraz słabsze. Idziemy czuwać z modlitwą.
"Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona."
Łk 10,41-42

Czarny
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sie 2015
Has thanked: 898 times
Been thanked: 338 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Czarny » 2021-12-24, 01:25

Już się modlę @Lunka

Awatar użytkownika
Piootr
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 348
Rejestracja: 27 cze 2020
Has thanked: 30 times
Been thanked: 38 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Piootr » 2021-12-26, 20:29

Witam ponownie. Niestety w postanowieniu poprawy nie wytrwałem. Mało tego. Nie odprawiłem w pełni pokuty(dostałem bardzo trudną - aby pościć ściśle przez trzy dni, wytrwałem tylko jeden dzień). Dlatego BARDZO z całego serca proszę o modlitwę, abym jutro trafił na dobrego spowiednika i abym po raz ostatni dostał rozgrzeszenie. Przez Święta odchodziłem od zmysłów przez to że nie wypełniłem pokuty. Teraz choćby była niemożliwa do wykonania - odprawię ją, byle żeby tylko pojednać się z Bogiem. Nie mogę żyć bez stanu łaski uświęcającej.
Zmiany zacząłem czynić już teraz. Do tej pory marnowałem całe dnie zajmując się głupimi rozrywkami, przez co atakowały mnie złe myśli, a co za tym idzie czyny. Teraz - odkryłem prawdziwą potęgę komputera i internetu, których do tej pory się bałem. Zacząłem czytać pobożną literaturę w wersji elektronicznej i legalnej(obecnie jestem w trakcie lektury Ecclesia de Eucharistia św. Jana Pawła II) i co najważniejsze Pismo Św. Czuje że to tym razem mnie odpowiednio poprowadzi, proszę tylko o tą ostatnią szansę i o modlitwę w mojej intencji abym tę ostatnią szansę dostał.

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Skaza » 2021-12-26, 21:06

Piootr pisze: 2021-12-26, 20:29 Witam ponownie. Niestety w postanowieniu poprawy nie wytrwałem. Mało tego. Nie odprawiłem w pełni pokuty(dostałem bardzo trudną - aby pościć ściśle przez trzy dni, wytrwałem tylko jeden dzień). Dlatego BARDZO z całego serca proszę o modlitwę, abym jutro trafił na dobrego spowiednika i abym po raz ostatni dostał rozgrzeszenie. Przez Święta odchodziłem od zmysłów przez to że nie wypełniłem pokuty. Teraz choćby była niemożliwa do wykonania - odprawię ją, byle żeby tylko pojednać się z Bogiem. Nie mogę żyć bez stanu łaski uświęcającej.
Zmiany zacząłem czynić już teraz. Do tej pory marnowałem całe dnie zajmując się głupimi rozrywkami, przez co atakowały mnie złe myśli, a co za tym idzie czyny. Teraz - odkryłem prawdziwą potęgę komputera i internetu, których do tej pory się bałem. Zacząłem czytać pobożną literaturę w wersji elektronicznej i legalnej(obecnie jestem w trakcie lektury Ecclesia de Eucharistia św. Jana Pawła II) i co najważniejsze Pismo Św. Czuje że to tym razem mnie odpowiednio poprowadzi, proszę tylko o tą ostatnią szansę i o modlitwę w mojej intencji abym tę ostatnią szansę dostał.
Pomodlę się. Życie polega na ciągłych upadkach i kolejnych bitwach. Nie poddawaj się a kiedyś zwyciężysz. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4436
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1078 times
Been thanked: 1149 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2021-12-26, 21:07

Piootr pisze: 2021-12-26, 20:29 proszę tylko o tą ostatnią szansę i o modlitwę w mojej intencji abym tę ostatnią szansę dostał.
Bóg daje szansę zawsze, jest cierpliwy i nie poddaje się, więc to nie jest ostatnia szansa, masz jeszcze mnóstwo szans. Boże przebaczenie w sakramencie spowiedzi nie ma granic. Bogu nigdy sie nie znudzi czekanie na Ciebie i obdarzanie miłosierdziem. Zawsze jest gotowy przebaczyć.
I poza tym wydaje mi się, że rozgrzeszenie nie jest uzależnione od wypełnienia pokuty, więc może wcale nie straciłeś łaski uświęcającej. Ale poradzenie się spowiednika to chyba pomysł, może poproś go o inną pokutę, skoro taka dotycząca jedzenia jest dla Ciebie trudna.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Awatar użytkownika
Lunka
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1438
Rejestracja: 26 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 956 times
Been thanked: 566 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Lunka » 2021-12-27, 12:53

Ciocia zmarła. Koniec jej cierpienia. Proszę o modlitwę.
"Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona."
Łk 10,41-42

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Andej » 2021-12-27, 18:51

Żal zmieszany z ulgą. Szczęście cioci z bólem najbliższych. A modlitwy nasze wraz z jej duszą wzlatują do Miłosiernego. Bóg ma ją w swojej opiece.
Wieczne szczęście racz jej dać Panie.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Skaza » 2021-12-27, 20:08

Lunka pisze: 2021-12-27, 12:53 Ciocia zmarła. Koniec jej cierpienia. Proszę o modlitwę.
Przykro mi Lunko, wyrazy współczucia.

Awatar użytkownika
Susanna
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2479
Rejestracja: 30 maja 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1034 times
Been thanked: 934 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Susanna » 2022-01-01, 12:53

Zmarł podopieczny mojej mamy, rano poszła do niego a on nie żył. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci,niech odpoczywa w pokoju wiecznym Amen.
Proszę o Zdrowaśkę dla ś.p pana Mariana.
"Jak łania pragnie
wody ze strumieni,
tak dusza moja pragnie
Ciebie, Boże!
Dusza moja pragnie Boga,
Boga żywego:
kiedyż więc przyjdę i ujrzę
oblicze Boże?"

Psalm 42.

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Skaza » 2022-01-01, 14:23

Dayy pisze: 2022-01-01, 12:53 Zmarł podopieczny mojej mamy, rano poszła do niego a on nie żył. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci,niech odpoczywa w pokoju wiecznym Amen.
Proszę o Zdrowaśkę dla ś.p pana Mariana.
Pomodlę się.

Czarny
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sie 2015
Has thanked: 898 times
Been thanked: 338 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Czarny » 2022-01-05, 00:05

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mamy. Jest ciężko.

Awatar użytkownika
Susanna
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2479
Rejestracja: 30 maja 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1034 times
Been thanked: 934 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Susanna » 2022-01-05, 08:24

🙏🏻🙏🏻
"Jak łania pragnie
wody ze strumieni,
tak dusza moja pragnie
Ciebie, Boże!
Dusza moja pragnie Boga,
Boga żywego:
kiedyż więc przyjdę i ujrzę
oblicze Boże?"

Psalm 42.

Czarny
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sie 2015
Has thanked: 898 times
Been thanked: 338 times

Re: Prośby o modlitwę.

Post autor: Czarny » 2022-01-06, 08:45

Dziękuję serdecznie za modlitwy w intencji mojej mamy.
Jak zawsze były dla mnie ogromnym wsparciem i w co głęboko wierzę przyczyniły się do poprawy zdrowia mamy.
Jest nawet znacznie lepiej niż stabilnie.
Dziękuję

ODPOWIEDZ