Brak daru wiary, czy mam udawać i kłamać, że wierzę?

Rozmowy, które dotyczą osób niewierzących, osób które wątpią w istnienie Boga, którzy również mówią, że nie należy Bogu oddawać czci.
Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3305
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 151 times
Been thanked: 339 times

Re: Brak daru wiary, czy mam udawać i kłamać, że wierzę?

Post autor: Gzresznik Upadający » 2022-05-30, 12:20

Skąd pomysl na nick " czarnyposlaniec"

CzarnyPoslaniec

Re: Brak daru wiary, czy mam udawać i kłamać, że wierzę?

Post autor: CzarnyPoslaniec » 2022-05-30, 12:37

Gzresznik Upadający pisze: 2022-05-30, 12:20 Skąd pomysl na nick " czarnyposlaniec"
ma intrygowac, jak widac udalo sie

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Brak daru wiary, czy mam udawać i kłamać, że wierzę?

Post autor: Andej » 2022-05-30, 12:45

CzarnyPoslaniec pisze: 2022-05-30, 11:52 Ciekawe jak dlugo bedzie siebie samego i parafian oszukiwal, ciekawe jak blisko jest jego upadek.
No cóż, takie podejście do innego człowieka, zwłaszcza takiego, którego się nie zna źle świadczy. Ale nie o tym człowiek, tylko o autorze opinii. Jest świadectwem małostkowości, niechęci, może, nawet nienawiści. Totalnym braku tolerancji dla innych osób. Zgorzkniałości. Smutne masz życie, skoro tak czarno widzisz.
W świetle prawa to, co napisałeś jest karalnym pomówieniem. Uważam, ze moderacja powinna zareagować.
CzarnyPoslaniec pisze: 2022-05-30, 11:52 Oni sie nie zwierzali, ale siedzili wystraszeni jak studenci na egzaminie.
Rozumiem. Telepatycznie przekazywali te informacja. Albo na kartczkach.
CzarnyPoslaniec pisze: 2022-05-30, 11:52 Musialbym podac moja parafie w celach dowodowych, i ujawnic sie narazac na grozby fundamendalistow tutejszych.
To obowiązek każdego uczciwego obywatela. Ukrywanie jest współudziałem.
Nie musisz się ujawniać. Możesz zastrzec anonimowość. Poza tym, jak sprawa się wyjaśni, będą wdzięczni. Jeśli rzeczywiście uznają fundamentalne zasady uczciwości i sprawiedliwości.
Co nie znaczy, ze nie rozumiem strachu. Anonimowo, za plecami, to co innego. Zdaję sobie z tego sprawę, bo tchórzostwo nie jest mi obce. A jednak, gdy trzeba, to zdobywam się na odwagę i reaguję.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3305
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 151 times
Been thanked: 339 times

Re: Brak daru wiary, czy mam udawać i kłamać, że wierzę?

Post autor: Gzresznik Upadający » 2022-05-30, 15:34

:D :D
CzarnyPoslaniec pisze: 2022-05-30, 12:37
Gzresznik Upadający pisze: 2022-05-30, 12:20 Skąd pomysl na nick " czarnyposlaniec"
ma intrygowac, jak widac udalo sie
Dobrze ze nie inspirowac do rymów.

konserwa
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3050
Rejestracja: 16 sty 2022
Has thanked: 318 times
Been thanked: 466 times

Re: Brak daru wiary, czy mam udawać i kłamać, że wierzę?

Post autor: konserwa » 2022-06-06, 13:54

Brak argumentow powoduje u czarenego poslanca stan zawieszenia we wlasnych majakach

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ateizm, agnostycyzm, deizm”