Kierownik duchowy

Jeśli nie wiesz gdzie zamieścić swój temat lub nie psuje on nigdzie indzie to napisz go tutaj.
ODPOWIEDZ
0konrad6
Przybysz
Przybysz
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2022
Has thanked: 1 time

Kierownik duchowy

Post autor: 0konrad6 » 2022-05-31, 00:52

Szczęść Boże, jest może tutaj na grupie ksiądz/zakonnik który był by w stanie poprowadzić mnie i być kierownikiem duchownym? Najlepiej jakby miał messenger itp. Niestety w mojej okolixy nie mogę znaleźć, więc jestem zmuszony przez internet szukać 😉

Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Re: Kierownik duchowy

Post autor: Nenderen » 2022-05-31, 06:52

Pomodlę się w intencji pomyślnego skutku twoich poszukiwań. :)
Ja sam jestem na tym forum od wczoraj i znam je połowicznie więc niestety nie wiem czy taki duchowny tutaj jawnie forumuje. Wszelako życzę udanych poszukiwań.
Ostatnio zmieniony 2022-05-31, 06:55 przez Nenderen, łącznie zmieniany 2 razy.
Gdyby ludzie poznali wartość Eucharystii, kierowanie ruchem przy wejściach do kościołów musiałoby stać się obowiązkiem służb publicznych. (Św. Teresa od Jezusa)

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13793
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2020 times
Been thanked: 2202 times

Re: Kierownik duchowy

Post autor: sądzony » 2022-05-31, 10:10

Niestety nie ma tutaj księdza czy zakonnika :(
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Re: Kierownik duchowy

Post autor: Nenderen » 2022-05-31, 10:59

Okonrad6, wyślij mejla do np. jakiegoś zakonnego portalu z taką prośbą to może znajdą dla ciebie zakonnika i zarazem kapłana który by Ciebie pokierował. Ale w takim przypadku byłoby to raczej kierownictwo na odległość, za sprawą kontaktów telefonicznych i mejlowych.
Gdyby ludzie poznali wartość Eucharystii, kierowanie ruchem przy wejściach do kościołów musiałoby stać się obowiązkiem służb publicznych. (Św. Teresa od Jezusa)

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Kierownik duchowy

Post autor: Andej » 2022-05-31, 11:52

Kilka dni temu ktoś podawał linku do księży odpowiadających, via internet, na pytania, wątpliwości. Wydaje mi się, ze to było w trakcie ostatniego tygodnie. Niestety, ni zanotowałem tych linków. A do przeszukiwania nie mam cierpliwości. Ale może sam to zrobisz.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe Tematy Chrześcijańskie”