Jak się odnaleźć w życiu

Jeśli nie wiesz gdzie zamieścić swój temat lub nie psuje on nigdzie indzie to napisz go tutaj.
Widziałam Boga
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 214
Rejestracja: 16 mar 2022
Has thanked: 43 times
Been thanked: 34 times

Re: Jak się odnaleźć w życiu

Post autor: Widziałam Boga » 2022-06-06, 14:01

sądzony pisze: 2022-06-06, 13:40
Widziałam Boga pisze: 2022-06-06, 12:14 Myślałam o adopcji takiej wczoraj właśnie i dziś. Kiedyś słyszałam, że u nas 20 zł to grosz, a u nich można na miesiąc jedzenia kupić. Nie wiem czy to prawda.
Tak. Ja od 2 lub 3 lat jestem "ojcem" Mojżesza.
:)
Poważnie 😍 może piszecie ze sobą listy ?? Albo widziałeś go, albo on Ciebie?? Żeby to takie łatwe było, bym do swojego domu dziecko przyjęła pod dach. Piękny gest z twojej strony, żeby każdy chciał to jedno dziecko przyjąć do swojej rodziny i pomógł. Bo to dzieci z Afryki są do Adopcji Serca? Ostatnio mówili, że przez wojne na Ukrainie mają zapas zboża tam na 4 miesiące tylko, bo głównie z Ukrainy Afryka zboże kupowała i jaki tam głód będzie, oni i tak tam ciężko mają.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13805
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2023 times
Been thanked: 2206 times

Re: Jak się odnaleźć w życiu

Post autor: sądzony » 2022-06-06, 14:04

Widziałam Boga pisze: 2022-06-06, 14:01 Poważnie 😍 może piszecie ze sobą listy ?? Albo widziałeś go, albo on Ciebie?? Żeby to takie łatwe było, bym do swojego domu dziecko przyjęła pod dach. Piękny gest z twojej strony, żeby każdy chciał to jedno dziecko przyjąć do swojej rodziny i pomógł. Bo to dzieci z Afryki są do Adopcji Serca? Ostatnio mówili, że przez wojne na Ukrainie mają zapas zboża tam na 4 miesiące tylko, bo głównie z Ukrainy Afryka zboże kupowała i jaki tam głód będzie, oni i tak tam ciężko mają.
Ale w sensie przez fundację Kasisi.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Widziałam Boga
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 214
Rejestracja: 16 mar 2022
Has thanked: 43 times
Been thanked: 34 times

Re: Jak się odnaleźć w życiu

Post autor: Widziałam Boga » 2022-06-06, 14:09

sądzony pisze: 2022-06-06, 14:04
Widziałam Boga pisze: 2022-06-06, 14:01 Poważnie 😍 może piszecie ze sobą listy ?? Albo widziałeś go, albo on Ciebie?? Żeby to takie łatwe było, bym do swojego domu dziecko przyjęła pod dach. Piękny gest z twojej strony, żeby każdy chciał to jedno dziecko przyjąć do swojej rodziny i pomógł. Bo to dzieci z Afryki są do Adopcji Serca? Ostatnio mówili, że przez wojne na Ukrainie mają zapas zboża tam na 4 miesiące tylko, bo głównie z Ukrainy Afryka zboże kupowała i jaki tam głód będzie, oni i tak tam ciężko mają.
Ale w sensie przez fundację Kasisi.
Domyślam się, to i tak piękny gest nawet na odległość pomóc. Zwłaszcza dziecku, które samo o siebie nie jest w stanie zadbać. Ogromne uściski przesyłam Ci 💖

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe Tematy Chrześcijańskie”