Koronka Anielska

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Widziałam Boga
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 214
Rejestracja: 16 mar 2022
Has thanked: 43 times
Been thanked: 34 times

Koronka Anielska

Post autor: Widziałam Boga » 2022-06-06, 00:02

Czy ktoś odmawia z was ? Może ktoś coś więcej o niej powiedzieć?

Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Re: Koronka Anielska

Post autor: Nenderen » 2022-06-07, 20:04

Czy masz na myśli koronkę do świętego Michała archanioła i dziewięciu chórów anielskich? Słyszałem o niej ale nie odmawiam. Też jestem ciekaw, czy ktoś wie coś więcej na jej temat bo nie wiem na ile informacje z internetu są wiarygodne.
Ostatnio zmieniony 2022-06-07, 20:07 przez Nenderen, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdyby ludzie poznali wartość Eucharystii, kierowanie ruchem przy wejściach do kościołów musiałoby stać się obowiązkiem służb publicznych. (Św. Teresa od Jezusa)

Widziałam Boga
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 214
Rejestracja: 16 mar 2022
Has thanked: 43 times
Been thanked: 34 times

Re: Koronka Anielska

Post autor: Widziałam Boga » 2022-06-10, 21:38

Nenderen pisze: 2022-06-07, 20:04 Czy masz na myśli koronkę do świętego Michała archanioła i dziewięciu chórów anielskich? Słyszałem o niej ale nie odmawiam. Też jestem ciekaw, czy ktoś wie coś więcej na jej temat bo nie wiem na ile informacje z internetu są wiarygodne.
Tak, dokładnie o to chodzi. Pytałam zakonnicę, niestety nie umiała jej. Jest bardzo piękny ten... nie wiem jak nazwać, bo podobny do różańca, ale bardziej delikatny są jasne i ciemne paciorki. Tylko nie wiem jak się tym modlić i też nie mam pewności, czy w internecie jest wiarygodnie opisana modlitwa.

Awatar użytkownika
Hildegarda
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1356
Rejestracja: 17 maja 2022
Has thanked: 206 times
Been thanked: 203 times

Re: Koronka Anielska

Post autor: Hildegarda » 2022-06-11, 05:44

Widziałam Boga pisze: 2022-06-10, 21:38 Tak, dokładnie o to chodzi. Pytałam zakonnicę, niestety nie umiała jej. Jest bardzo piękny ten... nie wiem jak nazwać, bo podobny do różańca, ale bardziej delikatny są jasne i ciemne paciorki. Tylko nie wiem jak się tym modlić i też nie mam pewności, czy w internecie jest wiarygodnie opisana modlitwa.
Tutaj jest napisane jak ją odmawiać https://szturmnaniebo.pl/produkt/koronk ... -anielska/

ODPOWIEDZ