Film, a erotyczna scena

Spam, offtop na forum, czyli forumowe śmieci, posty nie wnoszące nic do tematu, nie związane z nim.
Zablokowany
Awatar użytkownika
miker
Przybysz
Przybysz
Posty: 21
Rejestracja: 19 kwie 2022
Lokalizacja: Wrocław
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 11 times
Been thanked: 1 time

Film, a erotyczna scena

Post autor: miker » 2022-06-20, 15:35

Przeglądałem social media i wyświetlił mi się film który trwał około 10 sekund, pod koniec filmu przez 3 sekundy była scena z wypięta kobietą. Nie miałem wpływu na to co zobaczę. Tylko problem tkwi w tym że obejrzałem ten film 2 razy. Akurat na tej platformie każdy film włącza się od nowa po jego zakończeniu (w pętli) więc nie miałem czasu na podjęcie przemyślanej decyzji. Byłem u spowiedzi wczoraj i nie chciałbym znowu iść. Czy to jest grzech ciężki?
Ostatnio zmieniony 2022-06-20, 16:21 przez Morkej, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lambda
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2577
Rejestracja: 7 gru 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 162 times
Been thanked: 369 times

Re: Film, a erotyczna scena

Post autor: lambda » 2022-06-20, 15:37

miker pisze: 2022-06-20, 15:35 Przeglądałem social media i wyświetlił mi się film który trwał około 10 sekund, pod koniec filmu przez 3 sekundy była scena z wypięta kobietą. Nie miałem wpływu na to co zobaczę. Tylko problem tkwi w tym że obejrzałem ten film 2 razy. Akurat na tej platformie każdy film włącza się od nowa po jego zakończeniu (w pętli) więc nie miałem czasu na podjęcie przemyślanej decyzji. Byłem u spowiedzi wczoraj i nie chciałbym znowu iść. Czy to jest grzech ciężki?
Nie
Ostatnio zmieniony 2022-06-20, 16:21 przez Morkej, łącznie zmieniany 1 raz.

Drwal
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 408
Rejestracja: 4 sty 2021
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 38 times
Been thanked: 65 times

Re: Film, a erotyczna scena

Post autor: Drwal » 2022-06-20, 23:23

Grzech ciężki musi być świadomy , dobrowolny , w rzeczy ważnej i przekraczający przykazania. W twoim przypadku to nie grzech ciężki , gdyż domyślam się , że gdybyś miał więcej czasu to byś to wyłączył i nie zrobiłeś tego specjalnie.
Ostatnio zmieniony 2022-06-20, 23:23 przez Drwal, łącznie zmieniany 1 raz.
W moich wypowiedziach mogę się mylić , jestem przecież tylko człowiekiem , ale zawsze chce pomóc.

Awatar użytkownika
miker
Przybysz
Przybysz
Posty: 21
Rejestracja: 19 kwie 2022
Lokalizacja: Wrocław
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 11 times
Been thanked: 1 time

Re: Film, a erotyczna scena

Post autor: miker » 2022-06-21, 15:23

Dziękuję za odpowiedzi. Bog zapłać. Jeszcze chciałem tylko dodać że zatrzymałem na sekundę ale to nie wzbudziło we mnie nic więcej niż pierwsze obejrzenie. I ta kobieta była normalnie w spodniach więc to nie była typowo podniecająca scena.

Zablokowany