proszę o modlitwę

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
madziula
Przybysz
Przybysz
Posty: 9
Rejestracja: 14 lip 2022
Lokalizacja: jesli chcesz porozmawiac to instagram- jestemdlaciebiezawsze :)<3
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 9 times
Been thanked: 4 times

proszę o modlitwę

Post autor: madziula » 2022-07-14, 22:32

szczęść Boże, jeśli czytaliście moj poprzedni wpis to wiecie jaką mam sytuację, chcialabym bardzo prosić o dobrą modlitwę w mojej intencji, aby wszystko się ułożyło i aby Bóg mi wybaczył, żebym zaczęła żyć na nowo i aby myśli samobójcze minęły, abym odcięła się od grzechu i znalazła ludzi, którym bedzie na mnie zależeć a także abym znalazła swoje miejsce w kościele wsród wierzących ludzi. z góry bardzo dziękuje za miłe słowa i dobre intencje. Bóg zapłać.

Albertus
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5930
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 446 times
Been thanked: 904 times

Re: proszę o modlitwę

Post autor: Albertus » 2022-07-14, 22:49

Może poszukaj jakiejś wspólnoty katolickiej gdzie zaprzyjaźnisz się ludźmi w twoim wieku.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: proszę o modlitwę

Post autor: Jozek » 2022-07-14, 22:59

madziula pisze: 2022-07-14, 22:32 szczęść Boże, jeśli czytaliście moj poprzedni wpis to wiecie jaką mam sytuację, chcialabym bardzo prosić o dobrą modlitwę w mojej intencji, aby wszystko się ułożyło i aby Bóg mi wybaczył, żebym zaczęła żyć na nowo i aby myśli samobójcze minęły, abym odcięła się od grzechu i znalazła ludzi, którym bedzie na mnie zależeć a także abym znalazła swoje miejsce w kościele wsród wierzących ludzi. z góry bardzo dziękuje za miłe słowa i dobre intencje. Bóg zapłać.
Moze jeszcze o tym nie wiesz ale juz masz swoje miejsce w Kosciele.
Wszystko zalezy od ciebie czy je wykozystasz jak nalezy.
Masz moje poparcie i Blogoslawienstwo, jesli cokolwiek ono znaczy dla ciebie.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

madziula
Przybysz
Przybysz
Posty: 9
Rejestracja: 14 lip 2022
Lokalizacja: jesli chcesz porozmawiac to instagram- jestemdlaciebiezawsze :)<3
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 9 times
Been thanked: 4 times

Re: proszę o modlitwę

Post autor: madziula » 2022-07-14, 23:00

Albertus pisze: 2022-07-14, 22:49 Może poszukaj jakiejś wspólnoty katolickiej gdzie zaprzyjaźnisz się ludźmi w twoim wieku.
postaram się i dziękuje za odpowiedź :x

Dodano po 5 minutach 30 sekundach:
Jozek pisze: 2022-07-14, 22:59
madziula pisze: 2022-07-14, 22:32 szczęść Boże, jeśli czytaliście moj poprzedni wpis to wiecie jaką mam sytuację, chcialabym bardzo prosić o dobrą modlitwę w mojej intencji, aby wszystko się ułożyło i aby Bóg mi wybaczył, żebym zaczęła żyć na nowo i aby myśli samobójcze minęły, abym odcięła się od grzechu i znalazła ludzi, którym bedzie na mnie zależeć a także abym znalazła swoje miejsce w kościele wsród wierzących ludzi. z góry bardzo dziękuje za miłe słowa i dobre intencje. Bóg zapłać.
Moze jeszcze o tym nie wiesz ale juz masz swoje miejsce w Kosciele.
Wszystko zalezy od ciebie czy je wykozystasz jak nalezy.
Masz moje poparcie i Blogoslawienstwo, jesli cokolwiek ono znaczy dla ciebie.
Bóg zapłać za dobre słowo, dziękuję za troskę, poparcie i Błogosławieństwo, znaczą one dla mnie naprawde dużo. oby Ci to Bóg wynagrodził.

Rak

Re: proszę o modlitwę

Post autor: Rak » 2022-07-14, 23:24

madziula-otaczam Cię modlitwą. Nie poddawaj się złym myślom, pamiętaj, że z Bogiem wszystko jest możliwe. Niech Cię dobry Jezus obdarzy potrzebnymi łaskami a Maryja ma Cię w swojej opiece.

madziula
Przybysz
Przybysz
Posty: 9
Rejestracja: 14 lip 2022
Lokalizacja: jesli chcesz porozmawiac to instagram- jestemdlaciebiezawsze :)<3
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 9 times
Been thanked: 4 times

Re: proszę o modlitwę

Post autor: madziula » 2022-07-14, 23:45

Rak pisze: 2022-07-14, 23:24 madziula-otaczam Cię modlitwą. Nie poddawaj się złym myślom, pamiętaj, że z Bogiem wszystko jest możliwe. Niech Cię dobry Jezus obdarzy potrzebnymi łaskami a Maryja ma Cię w swojej opiece.
niech Bóg Ci to wynagrodzi. dziękuję.

Gierek
Przybysz
Przybysz
Posty: 15
Rejestracja: 29 paź 2021
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: proszę o modlitwę

Post autor: Gierek » 2022-07-15, 21:18

Otaczam modlitwą :)

anna5
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 224
Rejestracja: 19 paź 2022
Been thanked: 15 times

Re: proszę o modlitwę

Post autor: anna5 » 2023-02-13, 16:18

Powierzam Cię Bogu

ODPOWIEDZ