Kościół, cuda i celebryci (churchpop)

Jeśli nie wiesz gdzie zamieścić swój temat lub nie psuje on nigdzie indzie to napisz go tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Kościół, cuda i celebryci (churchpop)

Post autor: Nenderen » 2022-07-16, 14:03

Hej. Czy słyszeliście o stronie churchpop.com która często porusza tematy z pogranicza showbiznesu i wiary? Możemy się z niej min. Dowiedzieć że Britney spears jest zafascynowana katolicyzmem (i co notabene nie ma przełożenia na jej teledyski które niestety dalej są grzeszne).
Gdyby ludzie poznali wartość Eucharystii, kierowanie ruchem przy wejściach do kościołów musiałoby stać się obowiązkiem służb publicznych. (Św. Teresa od Jezusa)

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Kościół, cuda i celebryci (churchpop)

Post autor: Andej » 2022-07-16, 15:41

Wydaje mi się, że albo church, albo pop. Poza tym, to po zagranicznemu, a ja po angielsku tylko: raus, hende hoch i nicht szisen. Chyba, że to po rosyjsku.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Re: Kościół, cuda i celebryci (churchpop)

Post autor: Nenderen » 2022-07-16, 15:45

Wiara i popkultura nie muszą się wykluczać. Przykład: zaangażowanie telewizyjnego aktora Macieja Musiała w promowanie kultu miłosierdzia Bożego.
Ostatnio zmieniony 2022-07-16, 15:46 przez Nenderen, łącznie zmieniany 2 razy.
Gdyby ludzie poznali wartość Eucharystii, kierowanie ruchem przy wejściach do kościołów musiałoby stać się obowiązkiem służb publicznych. (Św. Teresa od Jezusa)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe Tematy Chrześcijańskie”