Świadectwo uzdrowienia

Dzielimy się dowodami Bożego działania w naszym życiu i życiu znanych osób, jak i naszych bliskich i innych ludzi; piszcie to, co zbuduje wszystkich w wierze w Boga.
ODPOWIEDZ
Chlebo
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 16 lip 2022
Been thanked: 8 times

Świadectwo uzdrowienia

Post autor: Chlebo » 2022-07-16, 21:18

Bóg po krótkiej modlitwie zabrał chorobę stóp. Mianowicie w trzech miejscach miałem biało czarne aż do krwi jakby cysty czy grzybnie ( próbowałem odkroić wcześniej i lała się krew. Nie pamiętam jak się to nazywa ta choroba skóry ale wyglądało to jak grzyb głęboki na 1cm głęboko w skórze. Słyszałem że można to laserowo to usunąć. Fluorem próbowałem to wypalić ale to było za głęboko. Trzy około lata chodziłem z tym. Nawet trochę zarosło że mniej bolało. Bóg zabrał to gdy pomodliłem się do Jezusa. Prawdziwy Cud!
Ostatnio zmieniony 2022-07-16, 21:21 przez Chlebo, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Susanna
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2414
Rejestracja: 30 maja 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1002 times
Been thanked: 913 times

Re: Świadectwo uzdrowienia

Post autor: Susanna » 2022-07-17, 12:36

Chwała Panu. !
"Uschła winna latorośl
i zwiędło drzewo figowe,
drzewo granatowe i palma daktylowa, i jabłoń -
wszystkie drzewa polne uschły.
I zniknęła radość spośród synów ludzkich."
Ks. Joela

panradek
Przybysz
Przybysz
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2022

Re: Świadectwo uzdrowienia

Post autor: panradek » 2022-10-03, 13:36

To dobrze że noga przestała boleć. Ale zawsze lepiej się upewnić że ma się medyczną pomoc.

Ciach (...) [link do reklamy]
Ostatnio zmieniony 2022-10-03, 14:08 przez miłośniczka Faustyny, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
AdamS.
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1389
Rejestracja: 4 lis 2021
Lokalizacja: Bieszczady
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 526 times
Been thanked: 757 times

Re: Świadectwo uzdrowienia

Post autor: AdamS. » 2022-10-03, 21:04

Chwała Panu! To i ja się podzielę świadectwem z czasów młodości. Od lat zmagałem się z ostrymi stanami zapalnymi w zatokach. Prześwietlenie wykazało jakąś torbiel, którą trzeba było usunąć operacyjnie. A ja miałem właśnie przystępować do matury. W żaden sposób taki stan na to nie pozwalał (potworne bóle głowy, powodujące trudności z myśleniem)...

To był tylko jeden wieczór gorliwej modlitwy, w której zawierzyłem się cały Jezusowi, godząc się na wszystko, co będzie wypływało z Jego woli. Następnego dnia rano wstałem zdrowy, bez śladów choroby - żadnej też torbieli nie wykazało powtórne prześwietlenie. Maturę zdałem, choć studia nie od razu się dostałem (tu również zadziałała ręka Boża, bo ta przerwa stała się zwrotnicą w moim życiu - ale to już inna historia).
Ostatnio zmieniony 2022-10-03, 21:07 przez AdamS., łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Świadectwo uzdrowienia

Post autor: Andej » 2022-10-03, 21:29

Wspaniale. Szkoda, że tego nie udokumentowałeś. Ale dobrze, że opisałeś.
Wiara czyni cuda. Potrzeba nam ufności.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świadectwa działania Boga”