Bóg Jezus na Tronie

Dzielimy się dowodami Bożego działania w naszym życiu i życiu znanych osób, jak i naszych bliskich i innych ludzi; piszcie to, co zbuduje wszystkich w wierze w Boga.
ODPOWIEDZ
Chlebo
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 16 lip 2022
Been thanked: 8 times

Bóg Jezus na Tronie

Post autor: Chlebo » 2022-07-29, 19:51

Bóg mi dał czucie w sercu światła oznaczającego że on jest na tronie i siedzi tam na tym tronie. W czasie Mszy i jest to takie zrozumienie serca duchowe i żywe. Skoro dzisiaj dostałem taką łaskę to podzielę się tym jak lata temu byłem jeszcze osaczony przez sztormy bolesne. To było chyba w nocy i ucichł sztorm bodajże myśli i odczuć. Kiedy uspokoił się mój stan ducha jakby ukląkłem i miałem nie tyle co wizje ale widziałem z mojego pokoju Jezusa na Tronie 20cm x 8cm wielkości w odległości 60 około cm od głowy pod kątem do góry. Wiem że to było na żywo. Jezus zwrócił głowę do środka tronu którego nie widziałem i uśmiechnął się do Boga Ojca jak zakładam. Ducha Świętego na tronie nie widziałem bo nie widziałem tej części tronu tak jak Boga Ojca siedzenia. Pozdrawiam Jeszcze dodam że bardzo się cieszę że mogę się tutaj tym podzielić.
Ostatnio zmieniony 2022-07-29, 19:54 przez Chlebo, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Bóg Jezus na Tronie

Post autor: Andej » 2022-07-29, 21:05

Uśmiecham się do Ciebie. Z zakłopotaniem.
Wydaje mi się, ze lepiej skoncentrować się na tym, co sami czynimy, aby kiedyś dostać się tam, gdzie dzieje się wola Boga.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Re: Bóg Jezus na Tronie

Post autor: Nenderen » 2022-07-30, 15:04

Z tekstu Chlebo nie wynika że nie koncentruje się na tym co czyni.
Ciekawe świadectwo, proponuję podzielić się nim z lokalnym biskupem.
Gdyby ludzie poznali wartość Eucharystii, kierowanie ruchem przy wejściach do kościołów musiałoby stać się obowiązkiem służb publicznych. (Św. Teresa od Jezusa)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świadectwa działania Boga”