Rzucić wszystko i wyjechać

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Rzucić wszystko i wyjechać

Post autor: Andej » 2022-08-24, 08:42

Doradzam podejście pozytywne.
Nie tylko teraz. Z autopsji wiem, że lepiej się żyje przyjmując wszystko za dobrą monetę. A każdy uśmiech za życzliwość. Podanie ręki za pomoc.
Lepiej widzieć dobro i na nim się koncentrować, niż przeciwnie.
Ale to ino mój sposób. Każdy musi wybrać sam.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ahaok
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 24 gru 2022
Lokalizacja: Polska
Has thanked: 36 times
Been thanked: 5 times

Re: Rzucić wszystko i wyjechać

Post autor: ahaok » 2022-12-31, 15:12

Konwalia pisze: 2022-08-23, 13:23
Dayy pisze: 2022-08-23, 12:52 Myślę ze wiele z nas myśli o takim wyjeździe, o odpoczynku.
Mnie nie chodzi o odpoczynek, tylko o normalność, oraz – przede wszystkim – o znalezienie sensu i celu życia, o złapanie innej perspektywy.
Jeżeli szukasz celu do życia, to nie rozmyślaj. Chyba nie chciałabys żyć nie wiedząc po co? Czasem trzeba pozwiedzać. Może właśnie uda Ci się znaleźć takie miejsce i łatwiej będzie Ci iść przez życie.
Łatwiej jest, kiedy wiesz po co żyjesz, czego chcesz i co sprawia że jesteś szczęśliwa.
Znaleźć swoje miejsce na Ziemi. Nie bój się przygody:), bo bez sensu życia, można zwariować. Hehe

ODPOWIEDZ