Gra życia i jak w nią grać

ODPOWIEDZ
Victor
Przybysz
Przybysz
Posty: 4
Rejestracja: 14 paź 2022
Been thanked: 1 time

Gra życia i jak w nią grać

Post autor: Victor » 2022-10-14, 14:30

Hej. Przeczytałem ostatnio świetną książkę o tytule "Gra życia i jak w nią grać" autorstwa Florence Scovel Shinn. Moim zdaniem każda osoba wierząca (i nie tylko) powinna się z tą książką zapoznać. Jest w niej wiele ciekawych wyjaśnień zagadnień z Biblii. Gorąco polecam.

Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Re: Gra życia i jak w nią grać

Post autor: Nenderen » 2022-10-20, 19:32

Czy przybliżył byś co dokładnie spodobało się Tobie w tej publikacji? Póki co ja sam jej nie czytałem ani nawet nie wiedziałem o jej istnieniu.
Gdyby ludzie poznali wartość Eucharystii, kierowanie ruchem przy wejściach do kościołów musiałoby stać się obowiązkiem służb publicznych. (Św. Teresa od Jezusa)

Victor
Przybysz
Przybysz
Posty: 4
Rejestracja: 14 paź 2022
Been thanked: 1 time

Re: Gra życia i jak w nią grać

Post autor: Victor » 2022-10-21, 15:02

Ciekawe interpretacje różnych fragmentów Biblii. Również modlitwy. Warto się z tym zapoznać i samemu wyrobić sobie zdanie.

Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Re: Gra życia i jak w nią grać

Post autor: Nenderen » 2022-10-21, 15:10

Jestem ciekaw Twojego zdania i dlatego ciekawi mnie co konkretnie się Tobie spodobało. Może podasz w formie cytatu fragment książki który zrobił na Tobie wrażenie?
Gdyby ludzie poznali wartość Eucharystii, kierowanie ruchem przy wejściach do kościołów musiałoby stać się obowiązkiem służb publicznych. (Św. Teresa od Jezusa)

ODPOWIEDZ