Zakochanie

Czyli rozmowy na temat planowania rodziny, czystości w małżeństwie, ile powinniśmy mieć dzieci, czy powinniśmy je karać.
Awatar użytkownika
Lwica
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 595
Rejestracja: 24 paź 2022
Has thanked: 86 times
Been thanked: 173 times

Re: Zakochanie

Post autor: Lwica » 2022-11-01, 19:50

wXlfX pisze: 2022-11-01, 13:09 Z tego co piszesz to masz strasznie Simpowskie podejście, a to bardzo niebezpieczne.
Zapomnij o niej, nie ta to inna.
Najpierw popracuj nad pewnością siebie, a potem spróbuj do jakiejś laski zagadać bo tak to będziesz, aby z siebie idiotę robił takimi wstydliwymi podchodami.
W ogóle musiałam sprawdzić co to jest ten "Simp" 😅
Ale w sumie on jest normalnie zauroczony, co ma do tego ten człowiek-Simp i wywyższanie kobiety? Jeżeli jest słabo rozwinięta komunikacja + nieśmiałość w sytuacjach damsko-męskich, to wycofuje się z działań. Normalka. Każdy, kto jest mocno zauroczony, to widzi przez różowe okulary tę osobę.
I dlaczego ma o niej zapomnieć, po prostu można właśnie w tym przypadku ćwiczyć pewność siebie 🙂

Drwal
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 408
Rejestracja: 4 sty 2021
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 38 times
Been thanked: 65 times

Re: Zakochanie

Post autor: Drwal » 2022-11-02, 19:36

Viridiana pisze: 2022-10-31, 14:49
Drwal pisze: 2022-10-24, 09:47 Andej zgadzam się z tobą , że muszę mieć inicjatywę.
Dlatego modlę się o to.
Jestem bardzo nieśmiały.
Osoby bardziej komunikatywne miałyby problem z tym , a co dopiero ja.
Ale robisz coś poza modlitwą? Bo modlitwa jest bardzo ważna, ale jak na niej poprzestaniesz, to będzie tak, jak w żarcie opowiedzianym przez Andeja. ;)
Tak zebrałem się na odwagę i zrobiłem coś , ale na razie nie będę nic na ten temat mówił
W moich wypowiedziach mogę się mylić , jestem przecież tylko człowiekiem , ale zawsze chce pomóc.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Zakochanie

Post autor: Andej » 2022-11-02, 19:40

Drwal pisze: 2022-11-02, 19:36 Tak zebrałem się na odwagę i zrobiłem coś , ale na razie nie będę nic na ten temat mówił
Doskonale. Pierwszy najtrudniejszy. Życzę kolejnych. Sukcesów. Życzę powodzenia.
Ale, gdyby znów pojawiły się trudności, to nie zniechęcaj się. Tylko stawiaj kolejne kroki.
Powodzenia.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Viridiana
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1707
Rejestracja: 6 sie 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 554 times
Been thanked: 419 times

Re: Zakochanie

Post autor: Viridiana » 2022-11-06, 09:11

Drwal pisze: 2022-11-02, 19:36 Tak zebrałem się na odwagę i zrobiłem coś , ale na razie nie będę nic na ten temat mówił
Super!
Miłość nie wyrządza zła drugiemu człowiekowi. Miłość więc jest wypełnieniem Prawa (Rz 13, 10)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzina, małżeństwo, narzeczeni”