Modlitwa moja

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Modlitwa moja

Post autor: Andej » 2022-10-25, 21:53

Modlitwa moja, to znaczy, też moja. Bo modlitwa każdego, jest dla niego jego modlitwą. Czyli każdy powie, to moja modlitwa.
Mamy wątek, w którym można prosić o wsparcie modlitewne. Ale czy zawsze należy o nie prosić?
Właśnie teraz chciałem o cos prosić. Ale nie tyle Forumowiczów, co samego Boga.
Nie chciałem prosić Was. Co nie znaczy, że z wdzięcznością nie przyjmę modlitewnego wsparcia. Ale wsparcia dobrowolnego. Nie wyproszonego, ale dokonanego przez Waszą wolną wolę. Jeśli uznacie, że cel słuszny, że warto wesprzeć, przyłączyć się - to doskonale. To spełnicie moja marzenie, o które nie śmiem prosić.

==================================================================================================================================
Boże Jedyny w Trójcy świętej zaślij na mnie Ducha swego, aby rozjaśnił mi umysł. Oby otworzył mnie na Twoją wolę. Tak, abym ja potrafił odczytać i zrozumieć. Abym potrafił i miał odwagę spełnić. Panie proszę Cię o pomoc w przeprowadzeniu rozważam światła. Aby stanowiły dla uczestniczących w nabożeństwie różańcowym wsparcie na drodze do nieba.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Re: Modlitwa moja

Post autor: Nenderen » 2022-10-25, 22:08

Boże nasz, w imię tej gorliwości z jaką przyjąłeś krzyż naszego zbawienia w Twe ramiona i tej litości serdecznej z jaką pozwoliłeś przybić się do jego drewna daj Andejowi moc Ducha Świętego aby swoją mową przybliżył ku Twemu Najświętszemu Sercu jak najwięcej dusz których pragnienie zbawienia i uświęcenia skłoniło Cię do kalwaryjskiego okrzyku "pragnę!".
Maryjo, tak jak towarzyszyłaś Kościołowi w Jerozolimie tak chwyć za rękę Andeja i poprowadź go w swój matczyny sposób poprzez rozważania. Stolico mądrości i królowo doktorów, zapoznaj Andeja z głębinami Twego Niepokalanego Serca w którym rozważałaś Twe życie z Jezusem.
Święty Maksymilianie Kolbe, miłośniku i apostole nabożeństwa różańcowego, wstawiaj się za Andejem i wyproś mu obfite owoce działania.
Powodzenia! :)
Ostatnio zmieniony 2022-10-25, 22:09 przez Nenderen, łącznie zmieniany 2 razy.
Gdyby ludzie poznali wartość Eucharystii, kierowanie ruchem przy wejściach do kościołów musiałoby stać się obowiązkiem służb publicznych. (Św. Teresa od Jezusa)

ODPOWIEDZ