Moje świadectwo uzdrowienie.

Dzielimy się dowodami Bożego działania w naszym życiu i życiu znanych osób, jak i naszych bliskich i innych ludzi; piszcie to, co zbuduje wszystkich w wierze w Boga.
ODPOWIEDZ
niewątpiąca
Przybysz
Przybysz
Posty: 10
Rejestracja: 17 sty 2022
Has thanked: 7 times
Been thanked: 7 times

Moje świadectwo uzdrowienie.

Post autor: niewątpiąca » 2022-10-28, 10:01

Od dłuższego czasu miałam dziwne bóle głowy. Trwały one krótko, ale z czasem powtarzały się coraz częściej i były bardziej uciążliwe . Do tego momentami dochodziły mdłości i duże osłabienie . Przyznam , że bałam się pójść do lekarza , ponieważ zaczęłam czytać, że objawy te świadczyć mogą o czymś poważnym. Łykałam coraz więcej tabletek przeciwbólowych i w końcu powiedziałam dość. Zaczęłam codziennie zmawiać modlitwę o uzdrowienie i mocno wierzyć, że Pan Bóg mi pomoże. Tak też się stało! Każdego dnia bóle stawały się coraz słabsze i w końcu zniknęły! Jestem pewna , że to moja wiara, że Pan mi pomoże, sprawiła , że mnie uzdrowił . Ja po prostu w głębi serca czułam , że mi pomoże i z dnia na dzień czułam większy spokój. Chwała Panu !

Rak

Re: Moje świadectwo uzdrowienie.

Post autor: Rak » 2022-10-28, 10:28

I dlatego jesteś "niewątpiąca" :). Cieszę się, bo takie świadectwo to żywe świadectwo wiary.

Awatar użytkownika
AdamS.
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1417
Rejestracja: 4 lis 2021
Lokalizacja: Bieszczady
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 543 times
Been thanked: 781 times

Re: Moje świadectwo uzdrowienie.

Post autor: AdamS. » 2022-10-28, 12:08

niewątpiąca pisze: 2022-10-28, 10:01 Ja po prostu w głębi serca czułam , że mi pomoże i z dnia na dzień czułam większy spokój. Chwała Panu !
W dobie otaczania się coraz większą ilością leków i wszelakich specyfików, w dobie rozwiniętej diagnostyk i technik operacyjnych (niestety nie idących w parze z ich dostępnością), coraz bardziej zapominamy, że to Jezus jest najlepszym Lekarzem - nie tylko duszy, ale i ciała! Ufajmy i zawierzajmy się Mu z wszelkim niedomaganiem. Chwała Panu!

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 19041
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2618 times
Been thanked: 4631 times
Kontakt:

Re: Moje świadectwo uzdrowienie.

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-10-28, 16:25

Mimo wszystko nie zaniedbaj wizyty u lekarza - z bólami głowy nie ma żartów. Zwykle to nic, ale czasami są objawem poważnych problemów zdrowotnych.
"Oddaj lekarzowi cześć należną jego posłudze, albowiem i jego stworzył Pan.
Od Najwyższego pochodzi uzdrowienie, i od Króla dar się otrzymuje.
Wiedza lekarza podniesie mu głowę, nawet w obecności możnych będą go podziwiać.
Pan stworzył leki [pochodzące] z ziemi, a człowiek mądry nie będzie nimi gardził.
Czyż to nie przez drewno woda stała się słodka, aby moc Jego poznano?
On dał ludziom wiedzę, aby doznawać sławy dzięki swym przedziwnym dziełom.
Dzięki nim uleczył, a ból ich usunął.
Z nich aptekarz sporządza leki, aby nie było końca Jego dziełom; i pokój od Niego trwa na całej ziemi.
Synu, w chorobie nie odwracaj się od Pana, ale módl się do Niego, a On cię uleczy. Odrzuć przewrotność - wyprostuj ręce i oczyść serce z wszelkiego grzechu! Złóż ofiarę wonną i pamiątkę z najprzedniejszej mąki, i hojną obiatę, na jaką cię tylko stać.
Potem daj miejsce lekarzowi, bo jego też stworzył Pan, nie odsuwaj się od niego, albowiem jest on ci potrzebny.
Bywa taki czas, kiedy w ich rękach jest wyjście z choroby; oni sami będą błagać Pana, aby dał im moc przyniesienia ulgi i uzdrowienia, dla ocalenia życia.”
/Syr 38,1-14/

Arek
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2378
Rejestracja: 29 sie 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 300 times
Been thanked: 320 times

Re: Moje świadectwo uzdrowienie.

Post autor: Arek » 2022-10-31, 06:10

Największym lekarzem jest Jezus Chrystus.
Jezus Chrystus jest moim Królem.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 19041
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2618 times
Been thanked: 4631 times
Kontakt:

Re: Moje świadectwo uzdrowienie.

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-10-31, 08:05

Owszem. I...?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świadectwa działania Boga”