Heya

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
heya
Przybysz
Przybysz
Posty: 1
Rejestracja: 2 lis 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Been thanked: 2 times

Heya

Post autor: heya » 2022-11-02, 10:51

40 na karku. Idę. Upadam. Wstaję. Otrzepuję się i idę dalej. Czasem w bok. Czasem krok do tyłu albo i dwa, Mimo wszystko staram się jednak iść tym Bożym szlakiem przez życie. Niby droga prosta a jak trudna, wie tylko ten co nią podąża.

Witam serdecznie wszystkich.

Z Panem Bogiem.

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4438
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1078 times
Been thanked: 1149 times

Re: Heya

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2022-11-02, 11:06

Cześć. Dobrze, że jesteś!
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13779
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2020 times
Been thanked: 2199 times

Re: Heya

Post autor: sądzony » 2022-11-02, 11:10

Witaj w duchu i miłości człowiecze.
Wszyscy jak i Ty się staramy.
:)
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Rak

Re: Heya

Post autor: Rak » 2022-11-02, 11:37

Witaj heya. Upadasz, podnosisz się, idziesz prosto, potem w bok? To jesteś w dobrym miejscu, bo my wszyscy mamy tak samo :)

Awatar użytkownika
AdamS.
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1412
Rejestracja: 4 lis 2021
Lokalizacja: Bieszczady
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 541 times
Been thanked: 780 times

Re: Heya

Post autor: AdamS. » 2022-11-02, 11:53

heya pisze: 2022-11-02, 10:51 40 na karku. Idę. Upadam. Wstaję. Otrzepuję się i idę dalej. Czasem w bok. Czasem krok do tyłu albo i dwa, Mimo wszystko staram się jednak iść tym Bożym szlakiem przez życie. Niby droga prosta a jak trudna, wie tylko ten co nią podąża.
Jednym słowem przedzierasz się ku Horyzontom jak my wszyscy! Horyzont bywa spowity mgłami i wydaje się taki odległy, ale to zawsze on kieruje nasz wzrok ku wschodzącemu i zachodzącemu Słońcu. Mieszkam w Bieszczadach, a rozeta karpacka to właśnie pradawny znak Słońca, którego kult w drodze inkulturacji przekształcono w symbolikę odnoszącą się do Chrystusa. Nie ustawajmy więc, nieustannie ku Niemu podążajmy! Witam Cię w naszym gronie (Adam, co ma już o 15 więcej na karku niż Ty). ;)

Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Re: Heya

Post autor: Nenderen » 2022-11-02, 17:41

Cześć, życzę owocnego duchowo forumowania w tym pogodnym miejscu
Dobrze, że jesteś :)
Gdyby ludzie poznali wartość Eucharystii, kierowanie ruchem przy wejściach do kościołów musiałoby stać się obowiązkiem służb publicznych. (Św. Teresa od Jezusa)

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Heya

Post autor: Andej » 2022-11-02, 18:33

heya pisze: 2022-11-02, 10:51 40 na karku. Idę. Upadam. Wstaję. Otrzepuję się i idę dalej. Czasem w bok. Czasem krok do tyłu albo i dwa, Mimo wszystko staram się jednak iść tym Bożym szlakiem przez życie. Niby droga prosta a jak trudna, wie tylko ten co nią podąża.
Chyba każdy tak ma. Nie ważne ile razy się upadnie, ważne, aby podnieść się tyle samo razy. I, aby ostatnim gestem było podniesienie się ku Bogu.
Trzymaj się. Jesteśmy to po to, aby wspierać się w drodze do Ojca w niebie.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ