Rozmowa z Bogiem i Jego Sługami

Dzielimy się dowodami Bożego działania w naszym życiu i życiu znanych osób, jak i naszych bliskich i innych ludzi; piszcie to, co zbuduje wszystkich w wierze w Boga.
ODPOWIEDZ
Junk_0f_Heaven
Przybysz
Przybysz
Posty: 4
Rejestracja: 18 lis 2022

Rozmowa z Bogiem i Jego Sługami

Post autor: Junk_0f_Heaven » 2022-11-18, 01:33

Moje życie prowadzę z Bogiem, od dziecka infantylnie, od 2005r. już jako interesów i względów rodzinnych. Jest Bóg Mi Codziennością, różnie od wszystkich mam z nim kontakt werbalny, z każdym bogiem, do dziś z większością bogów mi znanych ze świata. Bóg ze mną rozmawia, poucza, prowadzi i przychodzi do mnie, w y c h o w u j e.


Chcę tylko powiedzieć. Że BÓG istnieje i go znam osobiście.

Arek
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2167
Rejestracja: 29 sie 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 276 times
Been thanked: 305 times

Re: Rozmowa z Bogiem i Jego Sługami

Post autor: Arek » 2022-11-18, 04:03

Masz jednego Boga czy wielu bogów? Czy Bóg jest dobry dla Ciebie. W jaki sposób Ciebie wychowuje? Jak Go poznałeś osobiście? Jak wygląda kontakt werbalny, co Bóg mówi do Ciebie? Czy jesteś szczęśliwym człowiekiem? Jaki jest Twój cel w życiu?
Jezus Chrystus jest moim Królem.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Rozmowa z Bogiem i Jego Sługami

Post autor: Andej » 2022-11-18, 08:57

Junk_0f_Heaven pisze: 2022-11-18, 01:33 Moje życie prowadzę z Bogiem, od dziecka infantylnie,
Może czas coś zmienić.
Czy oprócz bogów masz jeszcze z kimś kontakt werbalny? Czy utrzymujesz kontakt z istotami z innych wymiarów? To bardzo ciekawe.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świadectwa działania Boga”