Pedofilia - i narzucona narracja

Jeśli nie wiesz gdzie zamieścić swój temat lub nie psuje on nigdzie indzie to napisz go tutaj.
Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13692
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2007 times
Been thanked: 2176 times

Re: Pedofilia - i narzucona narracja

Post autor: sądzony » 2022-12-06, 08:03

sądzony pisze: 2022-12-05, 14:43
Marek_Piotrowski pisze: 2022-12-05, 14:20 (w ogóle molestowania są w nieproporcjonalnej większości związane z homoseksualizmem).
Masz jakieś badania?
Marek_Piotrowski pisze: 2022-12-05, 16:03 Tak. Zerknij do mojego artykułu http://analizy.biz/marek1962/ped.pdf strona 5
Słabo. Dawaj te badania.

Moim zdaniem w żaden sposób nie potwierdza to Twojego stwierdzenia: „molestowania są w nieproporcjonalnej większości związane z homoseksualizmem”, ani w ogóle, ani w odniesieniu do dzieci.
Po pierwsze najczęściej to mężczyźni molestują kobiety (heteroseksualizm), a po wtóre to nie homoseksualizm ukierunkowuje na dzieci, a pedofilia na andro lub gynofilię. Istotą tego zaburzenia jest chyba niewinność, skośność relacji, przedpokwitanie lub wczesna faza.

To ja mam ciekawszą hipotezę.
Pedofilia bardzo rzadko występuje u kobiet. Grupa społeczna, w której procentowo jest najmniej kobiet to księża. A więc wśród księży musi być stosunkowo najwięcej osób zaburzonych w kierunku pedofilii.
Fajna?
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Pedofilia - i narzucona narracja

Post autor: Andej » 2022-12-06, 11:15

Proponuję następujące opracowanie zawierające dane na intersujący Cię temat: http://www.drryanhall.com/Articles/pedophiles.pdf opublikowany w Mayo Clinic Proceedings.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Re: Pedofilia - i narzucona narracja

Post autor: Nenderen » 2022-12-07, 13:42

Co sądzicie o medialnej wypowiedzi ojca Rydzyka i jego słowach o biskupie z Kalisza (właśnie czytałem o tym negatywnie to oceniający news)
Gdyby ludzie poznali wartość Eucharystii, kierowanie ruchem przy wejściach do kościołów musiałoby stać się obowiązkiem służb publicznych. (Św. Teresa od Jezusa)

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Pedofilia - i narzucona narracja

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-12-07, 14:44

sądzony pisze: 2022-12-06, 08:03 Moim zdaniem w żaden sposób nie potwierdza to Twojego stwierdzenia: „molestowania są w nieproporcjonalnej większości związane z homoseksualizmem”, ani w ogóle, ani w odniesieniu do dzieci.
Po pierwsze najczęściej to mężczyźni molestują kobiety (heteroseksualizm), a po wtóre to nie homoseksualizm ukierunkowuje na dzieci, a pedofilia na andro lub gynofilię. Istotą tego zaburzenia jest chyba niewinność, skośność relacji, przedpokwitanie lub wczesna faza.
Piszemy o molestowaniu dzieci.
I nie komplikujmy prostych spraw: jeśli mężczyzna molestuje chłopca (albo kobieta dziewczynkę) to jest pedofilia homoseksualna.
I odwrotnie - jeśli mężczyzna molestuje dziewczynkę lub kobieta chłopca, jest to pedofilia heteroseksualna.

I teraz fakty:
  • odsetek homoseksualistów wśród pedofilów wynosi od 9 do 40% (według różnych kryteriów)*. Badania, pokazujące, jaki jest odsetek homoseksualistów wśród pedofilów wykonali też: dr Freund i dr Heasman z Clarke Institute of Psychiatry w Toronto. Wynik pierwszego z badaczy to 34 proc., drugiego - 32 proc. . Według innych badań de Freunda (sprawdzano to, badając klinicznie reakcje ich organizmów - przepływ krwi przez członek) na potencjalnie podniecające bodźce (obrazy). W ten sposób ustalono, że wśród pedofilów jeden homoseksualista przypada na 11 heteroseksualistów. Inaczej mówiąc, według tych badań, homoseksualiści to 9 proc. pedofilów.
    Procent przypadków molestowania dzieci przez przybranych rodziców w USA miało charakter homoseksualny wynosi 34% **.
    Również badania w sprawie molestowania przez księży dały jednoznaczny wynik: 84% ofiar stanowili chłopcy, dziewczynki tylko 16%.
    .
  • Zestawmy to teraz z procentem homoseksualistów w społeczeństwie, który wynosi od 1 do 3%
    Oznacza to ni mnie ni więcej, że te 1do 3% odpowiada za od 9 do 40% przypadków pedofilii
Co było do (łatwego) udowodnienia.[/list]

To sprawa nie tylko "procentu osób" - pedofile homoseksualni są groźniejsi niż heteroseksualni w tym sensie, że homoseksualni pedofile objęci badaniem molestowali średnio 10,7 dziecka i dokonali 53 aktów pedofilskich, podczas gdy wskaźniki te wśród pedofilów heteroseksualnych wynoszą odpowiednio: 5,2 i 35. Wśród pedofilów biseksualnych wskaźniki te wynoszą odpowiednio: 27,3 i 120 (na podstawie jawnych ankiet wśród samych pedofilów. Podobne studium, ale z zachowaniem anonimowości badanych, wykazało, że jest jeszcze gorzej: heteroseksualni pedofile molestowali średnio 19,8 dzieci i dokonali średnio po 23,2 akty pedofilskie, podczas gdy homoseksualni pedofile molestowali średnio aż 150,2 dzieci i popełnili średnio po 281,7 aktów pedofilskich

Jest oczywiście możliwość (i to IMHO bardzo prawdopodobna) że dramatyczna korelacja homoseksualista<=>gej (co nie znaczy że równoważność) wynika nie z tego że skłonności homoseksualne implikują skłonności pedofilskie, tylko z tego że homoseksualiści po prostu bardziej folgują takim impulsom.
Za tą hipotezą przemawiałaby skłonność tego środowiska do rozpusty: do przypadkowego seksu, do częstej zmiany partnerów, do perwersyjnych form seksualnych. Ponieważ od dawna każde uczciwe badanie jest przez homolobby w ten sposób dyskredytowane, więc podaję dane według raportu DZIAŁAJĄCYCH NA RZECZ HOMOSEKSUALISTÓW Karli Jay i Allana Younga (byli zbulwersowani własnymi wynikami).
Badania wykazały że:
  • 35% osób udzielających odpowiedzi przyznało, te mieli 100 lub więcej partnerów seksualnych do momentu badania
  • 77% odpowiedziało że przynajmniej raz uczestniczyło w tzw.trójkącie"
  • 59% uczestniczyło w orgiach lub grupowym seksie
Nie przypadkowo Gaetan Dugas, "pacjent nr 0" (ten, od którego zaczęła się epidemia AIDS) był homoseksualistą mającym około 200 RÓŻNYCH partnerów rocznie.

No, ale to temat poboczny.

---------------------------------
* (Ryan C. W. Hall MD, Richard C. W Hall MD, PA, A Profile of Pedophlia: Definition, Characteristics of Offenders, Recidivism, Treatment Outcomes and Forensic Issues. Mayo Clinic Proceedings, April 2007, 82 na podstawie badań przeprowadzanych wśród samych pedofilów.
**Cameron P., Are Over A Third of Foster Parent Molestations Homosexual? Psychological Reports 2005
Ostatnio zmieniony 2022-12-07, 14:45 przez Marek_Piotrowski, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13692
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2007 times
Been thanked: 2176 times

Re: Pedofilia - i narzucona narracja

Post autor: sądzony » 2022-12-07, 17:37

Marek_Piotrowski pisze: 2022-12-07, 14:44 Co było do (łatwego) udowodnienia.
także teges:

Stanowisko Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego
„Przypisywanie osobom homoseksualnym szczególnej – w porównaniu do heteroseksualnych – skłonności do seksualnego wykorzystania dzieci stanowi nieuprawnione nadużycie, a rozpowszechnianie skojarzenia między homoseksualnością a pedofilią jest domeną ludzi nieświadomych i niekompetentnych bądź też uprzedzonych do ludzi homoseksualnych i sprzeciwiających się prawom obywatelskim tych osób. Podtrzymywanie społecznego przekonania o szczególnej skłonności osób homoseksualnych do seksualnego wykorzystywania dzieci jest krzywdzące dla homoseksualnej części społeczeństwa, przyczynia się do niezwykłej trwałości uprzedzeń wobec tych osób i utrudnia pełne funkcjonowanie psychologiczne homoseksualnych obywatelek i obywateli.”
https://pts-seksuologia.pl/sites/strona ... -pedofilia


https://wiez.pl/2018/10/17/wykorzystywa ... trzy-mity/
https://klubjagiellonski.pl/2019/06/09/ ... sualizmem/
https://deon.pl/wiara/wiara-i-spoleczen ... ali,521511

i wiele innych.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Albertus
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5930
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 446 times
Been thanked: 904 times

Re: Pedofilia - i narzucona narracja

Post autor: Albertus » 2022-12-07, 18:14

Nie zapominajmy też o promowaniu pedofilii przez środowiska gejowskie które się od czas do czasu pojawiają.

https://www.rp.pl/opinie-ekonomiczne/ar ... -pedofilii

Cytat:
Bardzo obszerne omówienie badań nad zjawiskiem pedofilii jest przedstawione w publikacji Family Research Council z 2002 r. W szczególności pokazano, że na liście Gay Mens Fiction bestsellers był znaczny odsetek książek, w których pojawia się wątek pedofilii. A w 1990 r. „Journal of Homosexuality" opublikował serię artykułów, które opisywały miłość mężczyzny do chłopca jako naturalne prawo gejów. W książce podano wiele innych przykładów, w tym fakt, że znany aktywista i historyk środowisk gejowskich jest twórcą organizacji promującej legalizację męskiej pedofilii. Książka cytuje badania opublikowane przez prestiżowe pisma medyczne, a tym „Journal of American Medical Association", że ponad połowa z badanych 279 amerykańskich gejów była jako dzieci molestowana przez starszego mężczyznę. U badanych osób heteroseksualnych zjawisko molestowania w dzieciństwie prawie nie występowało.
Dodano po 11 minutach 41 sekundach:
Tutaj https://www.rp.pl/swiat/art5233591-medi ... -pedofilii też bardzo ciekawy artykuł na temat promowania pedofili już bez bezpośrednich powiązań ze środowiskami gejowskimi.W każdym razie nie pisze tam o takich powiązaniach.

Cytat:
W liberalnej Holandii istniała nawet swego czasu partia, która usiłowała przeforsować legalizację pedofilii, o nazwie „Vereiniging Martijn". Do 2006 roku przez kilka dziesięcioleci wydawała ona pismo zatytułowane „O.K. Magazine", na którego okładkach umieszczano fotografie skąpo odzianych nieletnich. Jej następczynią była Partia na rzecz Miłości Bliźniego, Wolności i Różnorodności, która trzy lata temu zgłosiła wniosek o obniżenie do 12. roku życia wieku legalnych kontaktów seksualnych z dziećmi. Karalne miały być jedynie „niebezpieczne kontakty seksualne". Jakie? Wszystko zależeć miało od okoliczności.
Bardzo ciekawa nazwa..

Jak ktoś dużo mówi o miłości to lepiej sprawdzać co ma konkretnie na myśli.

Awatar użytkownika
Ojciec.Pablito
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2106
Rejestracja: 22 lis 2022
Lokalizacja: Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 741 times
Been thanked: 271 times

Re: Pedofilia - i narzucona narracja

Post autor: Ojciec.Pablito » 2022-12-07, 18:34

A może tak wielki hałas w związku z molestowaniem seksualnym dzieci (kwestia molestowania seksualnego w ogóle jest przecie ostatnio bardzo głośna również poza przedstawicielami kościoła katolickiego czy innych kościołów) wynika z tego, że Kościół pełni rolę wychowawcy moralności i wobec wiernych stosuje dość restrykcyjne ograniczenia (kwestia antykoncepcji, seksu przedmałżeńskiego it'd ITP).
Nie jest trudno wyobrazić sobie irytację tychże ludzi. Przypomina to słowa Jezusa o brzemionach wkładanych na ramiona ludzi przez faryzeuszy, których oni sami nie chcą ruszyć.
Szkoda też, że na zewnątrz przebija się obraz kościoła, w którym brak przejrzystości wobec rzeczywistego rozwiązania problemu. Przebija się obraz lawirowania, mataczenia, ukrywania it'd itp.

A to że wzrosła w społeczeństwie radykalnie wrażliwość wobec wszelkiego rodzaju agresji seksualnej to moim zdaniem bardzo dobrze. Wiele zła dotknęło ludzi z tego powodu.

Dodano po 2 minutach 53 sekundach:
Precyzując: problemy nadużyć seksualnych są podobne w różnych kościołach, katolickich, protestanckich i prawosławnych. Nawet świadkowie Jehowy się ich nie ustrzegli.
po prostu chłopak ze wsi 3:-o 3:-o 3:-o :YMCOWBOY:

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5203
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 821 times
Been thanked: 1378 times

Re: Pedofilia - i narzucona narracja

Post autor: abi » 2022-12-07, 19:22

"Z badań przeprowadzonych w polskich więzieniach wypływa szokujący wniosek: dorośli mężczyźni, którzy w dzieciństwie byli molestowani seksualnie i nie zostali poddani terapii, później sami krzywdzili dzieci. Tylko dwóch na 50 gwałcicieli nie było ofiarami molestowania w dzieciństwie. "

https://deon.pl/inteligentne-zycie/psyc ... bia,123504
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Pedofilia - i narzucona narracja

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-12-07, 20:26

No cóż, tak właśnie wygląda "dyskusja" na te tematy. Ja przytaczam wyniki badań, liczby - po prostu fakty - @sądzony ideologiczne orzeczenia, bez jednej liczby.
Wprowadzana narracja, która ma jakoś zmniejszyć wpływ "twardych" badań na świadomość społeczną jest tyleż pokrętna co prosta: całkiem zwyczajnie wymyślono sobie, że jeśli homoseksualista współżyje tylko z chłopcami (a nie również dorosłymi mężczyznami) to już nie jest "homoseksualistą" tylko "pedofilem o określonym profilu". Ten prosty manewr pozwala udawać, że homoseksualnej pedofilii nie ma lub że ma ona niewielki zasięg.
Trudno o większą manipulację.

@Ojciec.Pablito na pewno jest w tym, co napisałeś sporo racji. Jednak trochę z tym jest sprzeczny fakt, iż podobna nagonka nie została uruchomiona wobec pastorów, wśród których pedofili jest więcej (różnica nie jest duża, ale jednak jest).
Myślę, że są tu dwie rzeczy: po pierwsze, rozdrobnienie ewangelikalizmu. Sprzeciw wspólnot niekatolickich nie jest po prostu tak "groźny" dla "postępu". No i to Kościół jest głównym oponentem potężnego lobby homoseksualnego.
Tę hipotezą wydaje się potwierdzać fakt, iż najbardziej pod tym względem (poza KK) są atakowane wspólnoty metodystyczne i baptystycznie południa USA, które także dość ostro sprzeciwiają się aborcji czy lobby homoseksualnemu i mają wpływ na wyborców.

Druga sprawa to aspekt finansowy: ile można "wydębić" odszkodowania od 30 osobowego zboru? System szkolnictwa kraju też nie zapłaci, ani klub sportowy czy filharmonia - proces pójdzie co najwyżej w kierunku odszkodowania od zbrodniarza. W przypadku KK udało się przekonać sądy, że odszkodowania powinna płacić instytucja.
Precyzując: problemy nadużyć seksualnych są podobne w różnych kościołach, katolickich, protestanckich i prawosławnych. Nawet świadkowie Jehowy się ich nie ustrzegli.
Powiem więcej - problemy te są identyczne jak poza tymi wspólnotami. Dlatego problemem nie jest potępienie pedofili czy kryjących ich osób - to jest oczywiste i bardzo słusznie że jest - ale zupełnie nieuczciwa narracja co do konkretnych środowisk.

Oczywiście, to że duchowni w ogóle, a duchowni katoliccy jeszcze rzadziej stają się pedofilami niż przeciętni mężczyźni (a wielokrotnie rzadziej niż mężczyźmi pewnych zawodów jak trener, nauczyciel, baletmistrz czy dyrygent chóru) ani trochę mnie nie pociesza.
Takie rzeczy - zwłaszcza u duchownych, nauczycieli itd należy potępiać (i przede wszystkim - karać).
Jednak to nie oznacza, że mamy godzić się na wycinkową, nieproporcjonalną reakcję.
Ostatnio zmieniony 2022-12-07, 20:35 przez Marek_Piotrowski, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13692
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2007 times
Been thanked: 2176 times

Re: Pedofilia - i narzucona narracja

Post autor: sądzony » 2022-12-07, 20:35

Marek_Piotrowski pisze: 2022-12-07, 20:26 Dlatego problemem nie jest potępienie pedofili czy kryjących ich osób - to jest oczywiste i bardzo słusznie że jest - ale zupełnie nieuczciwa narracja co do konkretnych środowisk.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Pedofilia - i narzucona narracja

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-12-07, 20:49

abi pisze: 2022-12-07, 19:22 "Z badań przeprowadzonych w polskich więzieniach wypływa szokujący wniosek: dorośli mężczyźni, którzy w dzieciństwie byli molestowani seksualnie i nie zostali poddani terapii, później sami krzywdzili dzieci. Tylko dwóch na 50 gwałcicieli nie było ofiarami molestowania w dzieciństwie. "

https://deon.pl/inteligentne-zycie/psyc ... bia,123504
To prawda.
  • Aż 23 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę mówiło, że było „dotykane seksualnie” przez ich rodzica lub jej partnerkę. Odsetek ten w przypadku pełnej rodziny biologicznej wyniósł 2 proc., w przypadku ojca geja – 6 proc. natomiast pojedynczego rodzica – 10 proc.
  • 31% badanych, dorastających w rodzinie złożonej z matek-lesbijek stwierdziło, że w pewnym momencie swojego życia byli zmuszani do seksu wbrew swej woli. Pozytywną odpowiedź na to pytanie podało również 25% badanych wychowywanych w rodzinie ojców-gejów. Dla porównania, 8% respondentów z rodziny złożonej z matki i ojca potwierdziło, że byli zmuszani do seksu.
    I chyba nic dziwnego - skoro zą73% badanych homoseksualistów przyznało, iż doświadczali stosunków seksualnych z nastoletnimi między 16 a 19. rokiem życia lub młodszymi, to kimś te dzieciaki musiały być.
  • wśród badanych kobiet: 14% z rodziny złożonej z matki i ojca było zmuszanych do seksu, podczas gdy z rodziny matek-lesbijek – 46%, a 52% - z rodziny ojców-gejów.
  • są również inne skutki: respondenci posiadający ojców-gejów statystycznie częściej (niż w przypadku pochodzenia z rodzin złożonych z matki i ojca) wykazywali tendencje do otrzymywania pomocy społecznej podczas dorastania, mieli zdiagnozowane myśli samobójcze, posiadali choroby nabyte drogą płciową, doświadczali wymuszonego seksu, byli mniej skłonni do definiowania siebie jako całkowicie heteroseksualnych ( ok. 30% wyrosło na homo- lub biseksualistę; w przypadku, gdy respondenci wychowywani byli przez matki-lesbijki – blisko 40% z nich wyrosło na homo- lub biseksualistów).
    Są 3 razy częściej bezrobotnymi, częściej mają kłopoty z prawem

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13692
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2007 times
Been thanked: 2176 times

Re: Pedofilia - i narzucona narracja

Post autor: sądzony » 2022-12-07, 20:54

Marek_Piotrowski pisze: 2022-12-07, 20:26 ... ale zupełnie nieuczciwa narracja co do konkretnych środowisk.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Ojciec.Pablito
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2106
Rejestracja: 22 lis 2022
Lokalizacja: Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 741 times
Been thanked: 271 times

Re: Pedofilia - i narzucona narracja

Post autor: Ojciec.Pablito » 2022-12-07, 20:57

@Marek_Piotrowski niektóre z tych rzeczy to może być koincydencja a nie wynikanie.
Ostatnio zmieniony 2022-12-07, 20:58 przez Ojciec.Pablito, łącznie zmieniany 1 raz.
po prostu chłopak ze wsi 3:-o 3:-o 3:-o :YMCOWBOY:

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Pedofilia - i narzucona narracja

Post autor: Marek_Piotrowski » 2022-12-07, 21:23

Ojciec.Pablito pisze: 2022-12-07, 20:57 @Marek_Piotrowski niektóre z tych rzeczy to może być koincydencja a nie wynikanie.
To w przypadku statystyki to zawsze możliwe (w końcu to, że na miejscu pożaru jest zawsze kilka wozów strażackich, nie oznacza, że są one przyczyną pożarów ;)), jednak za dużo tego. Jest oczywiście możliwość (i to IMHO bardzo prawdopodobna) że dramatyczna korelacja homoseksualista<=>gej (co nie znaczy że równoważność) wynika nie z tego że skłonności homoseksualne implikują skłonności pedofilskie, tylko z tego że homoseksualiści po prostu bardziej folgują takim impulsom (co potwierdzają z kolei statystyki liczby partnerów).

Oczywiście, trzeba bardzo uważać, żeby nie przenosić statystyk na konkretnego homoseksualistę. Zwłaszcza, że jest wśród nich wiele - myślę, że nawet większość, choć nie mam akurat na ten temat żadnych danych - osób, które bardzo źle oceniają działalność "zawodowych homoseksualistów" i w ogóle całego lobby LGBT.
Ich sytuację te wygłupy, marsze z obraźliwymi przebierankami itp rzeczy drażnią - i obiektywnie pogarszają ich sytuację.
Stanem pożądanym jest dla nich sytuacja, gdy to, co robią, jest ich prywatną sprawą, a nie przedmiotem politycznej działalności grupy aktywistów.

Miałem sąsiada homoseksualistę. Nikt nie robił mu przykrości, ale i on był w porządku wobec sąsiadów. Wszyscy mieli głęboko w nosie, z kim śpi, świadczyliśmy sobie normalne sąsiedzkie uprzejmości i pomoc. I taki stan uważam za normalny i właściwy.
Ostatnio zmieniony 2022-12-07, 21:24 przez Marek_Piotrowski, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Pedofilia - i narzucona narracja

Post autor: Marek_Piotrowski » 2023-01-31, 09:03

Tak a propos kto kogo prześladuje: https://marsz.info/malta-byly-homoseksu ... 2eR1OcxTPY

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe Tematy Chrześcijańskie”