Dar języków

Piszemy tutaj wszystkie rozterki w naszym życiu duchowym. Rady na temat naszego życia w Kościele katolickim, pouczenie, itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6284
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 712 times

Re: Dar języków

Post autor: CiekawaXO » 2023-08-17, 21:03

Warsik niemożliwe.
Chyba że mnie do wrogów dałeś:D

Dodano po 34 minutach 38 sekundach:
Okej, tam ten Ksiądz mówi, że dzisiejsze bleblanie to jublilacja. Jest tego pewny.
Co też jest nadużyciem, bo jublilacja też była charakterystyczna dla określonych grup społecznych, na przykład rolników i oni to tam mieli we krwi, natomiast my? Dzisiaj?
Jublilujemy?
No wątpię. Generalnie wolę zmyślanie pod presją grupy:P
No chyba że mi władza kościelna klepnie, że mają charyzmat, to przyjmę. Tyle że jeszcze nie widziałam, aby żadna klepnęła, że dana osoba ma charyzmat od Boga.
Już najłatwiej z tego wszystkiego, udowodnić uzdrowienie.
Bo proroctwa też się nie da za bardzo.


Ale na marginesie: Ci dwaj panowie, Fijałkowski i ktoś tam: jaki wysoki poziom dyskusji z księdzem i szacunek obu stron. Nawet życzliwość. No pięknie im to wyszło i księdzu też.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15000
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4218 times
Been thanked: 2958 times
Kontakt:

Re: Dar języków

Post autor: Dezerter » 2023-08-17, 22:37

CiekawaXO pisze: 2023-08-17, 17:46 Tylko czy ty patrzysz co piszą teologowie, czy jakieś osoby?
Bo ja pisze TYLKO o teologach.
Możesz mi napisać nazwiska teologów, z których korzystałeś, abym mogła sprawdzić jak blisko są Odnowy?
Dajmy na to z 5 nazwisk mi podaj, którzy uważają, że to blablanie jest charyzmatem.

I możesz mi napisać, skąd wywnioskowałeś, od kogo, jakiego teologa, że blablania nie ma?
Oprócz Siemieniewskiego?
Bo ja szukam i szukam innych, i nie mogę znaleźć żadnego teologa polskiego, który by tak żarliwie zaprzeczał. Jest tylko jeden Siemieniewski...
Dlatego podziel się skąd to wywnioskowałeś.
A ty nie pamiętasz końcówki książki Siemieniewskiego, która cytowałem?
Siemieniewskie jest na pewno .... niejednoznaczny
- jest charyzmatykiem prawie 40 lat
= czynnie uczestniczy w ruchu i zgromadzeniach charyzmatycznych, we wsólnotach, jest opiekunem z ogólbopolskim HARIS, współpracuje z Zielińskim, brał udział(bierze?) w spotkaniach z Zielonoświatkowskimi gwiazdami/pastoprami, również z tymi spod Toronto Blesing
..., mam wymieniać dalej?
więc stawianie charyzmatycznego Siemieniewskiego naprzeciw niecharyzmatycznego Strzelczyka , ... w odwróconej roli , to pamiętasz odwracanie kota ogonem, czy cuś ;)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Warsik333
Bywalec
Bywalec
Posty: 144
Rejestracja: 18 lip 2023
Has thanked: 27 times
Been thanked: 24 times

Re: Dar języków

Post autor: Warsik333 » 2023-08-17, 23:25

Ciekawe, że o tym piszesz bo cała ekipa Zielińskiego jest właśnie w Bethel Church Toronto..

Dez, dlaczego nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości?
Ostatnio zmieniony 2023-08-17, 23:26 przez Warsik333, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6284
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 712 times

Re: Dar języków

Post autor: CiekawaXO » 2023-08-18, 08:17

Dezerter pisze: 2023-08-17, 22:37
CiekawaXO pisze: 2023-08-17, 17:46 Tylko czy ty patrzysz co piszą teologowie, czy jakieś osoby?
Bo ja pisze TYLKO o teologach.
Możesz mi napisać nazwiska teologów, z których korzystałeś, abym mogła sprawdzić jak blisko są Odnowy?
Dajmy na to z 5 nazwisk mi podaj, którzy uważają, że to blablanie jest charyzmatem.

I możesz mi napisać, skąd wywnioskowałeś, od kogo, jakiego teologa, że blablania nie ma?
Oprócz Siemieniewskiego?
Bo ja szukam i szukam innych, i nie mogę znaleźć żadnego teologa polskiego, który by tak żarliwie zaprzeczał. Jest tylko jeden Siemieniewski...
Dlatego podziel się skąd to wywnioskowałeś.
A ty nie pamiętasz końcówki książki Siemieniewskiego, która cytowałem?
Siemieniewskie jest na pewno .... niejednoznaczny
- jest charyzmatykiem prawie 40 lat
= czynnie uczestniczy w ruchu i zgromadzeniach charyzmatycznych, we wsólnotach, jest opiekunem z ogólbopolskim HARIS, współpracuje z Zielińskim, brał udział(bierze?) w spotkaniach z Zielonoświatkowskimi gwiazdami/pastoprami, również z tymi spod Toronto Blesing
..., mam wymieniać dalej?
więc stawianie charyzmatycznego Siemieniewskiego naprzeciw niecharyzmatycznego Strzelczyka , ... w odwróconej roli , to pamiętasz odwracanie kota ogonem, czy cuś ;)
Ale ja pytałam Warsika a na ciebie.
I co mnie obchodzi co robi i z kim Siemieniewski :-? W sumie właśnei dlatego że jest sympatykiem Odnowy Warsik I marek uwazają że jest wiarygodny.,,,
W ogóle nie rozumiem tej odpowiedzi.
A Strzelczyk napisął, że utożsamia się z Odnową. Tylko że widzi w niej groźne praktyki.

ODPOWIEDZ