Świadectwo uwolnienia od zbierania.

Dzielimy się dowodami Bożego działania w naszym życiu i życiu znanych osób, jak i naszych bliskich i innych ludzi; piszcie to, co zbuduje wszystkich w wierze w Boga.
ODPOWIEDZ
Chlebo
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 16 lip 2022
Been thanked: 8 times

Świadectwo uwolnienia od zbierania.

Post autor: Chlebo » 2022-12-11, 16:49

Bóg mi pokazał że każdy ma jego serce Jezusowe w moim sercu. Przestałem chcieć gonić za pieniądzem i karierą. (Robota.. pewno odziedzicze firme po ojcu ale ja nie chce tej kasy....,i jeszcze mnie Bóg uwolnił... od bycia jak najlepszym w grach komputerowych i piłce nożnej)
Teraz myślę jak mam żyć by kochać!

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13779
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2020 times
Been thanked: 2197 times

Re: Świadectwo uwolnienia od zbierania.

Post autor: sądzony » 2022-12-11, 17:47

Chlebo pisze: 2022-12-11, 16:49 Teraz myślę jak mam żyć by kochać!
Tak w zasadzie to żyjesz dopiero gdy kochasz, kochasz gdy jesteś, a jesteś gdy masz doświadczenie bycia kochanym.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
AdamS.
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1412
Rejestracja: 4 lis 2021
Lokalizacja: Bieszczady
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 541 times
Been thanked: 779 times

Re: Świadectwo uwolnienia od zbierania.

Post autor: AdamS. » 2022-12-12, 12:45

sądzony pisze: 2022-12-11, 17:47 Tak w zasadzie to żyjesz dopiero gdy kochasz, kochasz gdy jesteś, a jesteś gdy masz doświadczenie bycia kochanym.
Bardzo trafnie i esencjonalnie! Niezbędne jest połączenie tych trzech warunków. Tylko gdy otwierasz się na Miłość naszego Ojca, możesz nią żyć, przekazując ją dalej. Życie człowieka jest jak rzeka - musi być zasilane czystym Źródłem, a kiedyś wpłynie do Oceanu. Na długości tej rzeki niejeden z niej zaczerpnie. Czy jednak otrzyma wodę czystą? Ta ożywcza "woda", którą dysponujemy, nie pochodzi od nas i nie możemy jej dla siebie zatrzymać. Miłość przez nas przepływa - jednak to nie człowiek jest jej źródłem.

Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Re: Świadectwo uwolnienia od zbierania.

Post autor: Nenderen » 2022-12-15, 17:43

Chlebo, bardzo mnie cieszy, że znalazłeś zakotwiczenie w Bogu. Jego łaska jest naszą ostoją. Życzę Tobie wszelkich błogosławieństw Ducha Świętego. :)
Gdyby ludzie poznali wartość Eucharystii, kierowanie ruchem przy wejściach do kościołów musiałoby stać się obowiązkiem służb publicznych. (Św. Teresa od Jezusa)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świadectwa działania Boga”