Ciążąca ANONIMOWOŚĆ

Porozmawiajmy przy filiżance kawy. Luźne rozmowy, plotki i ploteczki. Dział przeznaczony na wszystkie inne tematy dotyczące offtopicu.
Awatar użytkownika
Ojciec.Pablito
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2106
Rejestracja: 22 lis 2022
Lokalizacja: Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 741 times
Been thanked: 271 times

Re: Ciążąca ANONIMOWOŚĆ

Post autor: Ojciec.Pablito » 2022-12-21, 20:44

sądzony pisze: 2022-12-21, 20:31
AdamS. pisze: 2022-12-21, 16:01 Tak sobie czasem zadaję pytanie, ile osób na forum chrześcijańskim jest w stanie podać swoje imię i pokazać swą prawdziwą postać?
Daniel Tomczyk
[email protected]
jeśli chcesz mogę podać Ci nr telefonu :)

Obrazek
Nie wiem dlaczego, ale gdy patrzyłem na Twój awatar to wyobrażałem sobie Ciebie jako grubszego blondyna wchodzącego w rudy ;)
po prostu chłopak ze wsi 3:-o 3:-o 3:-o :YMCOWBOY:

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13779
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2020 times
Been thanked: 2199 times

Re: Ciążąca ANONIMOWOŚĆ

Post autor: sądzony » 2022-12-21, 20:47

Nenderen pisze: 2022-12-21, 20:38 Sądzony jeżeli to co jest na Twoim pokazanym na forum zdjęciu to Exel to jesteś prawdziwie Danielem z jaskini lwów bo Exel to prawdziwa groza i lwia jama ;)
Tam jest jakiś rysunek pewnie .dwg.
Malo pracuje w Exel.

Dodano po 2 minutach 25 sekundach:
Ojciec.Pablito pisze: 2022-12-21, 20:44 Nie wiem dlaczego, ale gdy patrzyłem na Twój awatar to wyobrażałem sobie Ciebie jako grubszego blondyna wchodzącego w rudy ;)
Zdarza mi się przytyć ale zwykle tam gdzie standardowy mężczyzna po 40 :)
A włosy wpadają, ale w siwy.

A Twój awatar to Ty?
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Ojciec.Pablito
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2106
Rejestracja: 22 lis 2022
Lokalizacja: Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 741 times
Been thanked: 271 times

Re: Ciążąca ANONIMOWOŚĆ

Post autor: Ojciec.Pablito » 2022-12-21, 20:57

sądzony pisze: 2022-12-21, 20:49
Nenderen pisze: 2022-12-21, 20:38 Sądzony jeżeli to co jest na Twoim pokazanym na forum zdjęciu to Exel to jesteś prawdziwie Danielem z jaskini lwów bo Exel to prawdziwa groza i lwia jama ;)
Tam jest jakiś rysunek pewnie .dwg.
Malo pracuje w Exel.

Dodano po 2 minutach 25 sekundach:
Ojciec.Pablito pisze: 2022-12-21, 20:44 Nie wiem dlaczego, ale gdy patrzyłem na Twój awatar to wyobrażałem sobie Ciebie jako grubszego blondyna wchodzącego w rudy ;)
Zdarza mi się przytyć ale zwykle tam gdzie standardowy mężczyzna po 40 :)
A włosy wpadają, ale w siwy.

A Twój awatar to Ty?
Nie no co Ty.
Jakaś sztuczna inteligencja - nie pamiętam już co to był za program - mi go wygenerowała.
Normalnie w mediach społecznościowych występuje pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem i generalnie nie ukrywam się.
Ponieważ jednak w pracy raczej nie zachęcają do rozmów m.in. na tematy religijne, polityczne it'd itp (jakiś kodeks etyczny firmy) to dyskutuję tylko tam gdzie posty nie są publicznie widoczne. Ponieważ nasze forum jest otwarte to korzystam z możliwości bycia anonimowym.
po prostu chłopak ze wsi 3:-o 3:-o 3:-o :YMCOWBOY:

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13779
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2020 times
Been thanked: 2199 times

Re: Ciążąca ANONIMOWOŚĆ

Post autor: sądzony » 2022-12-21, 21:13

Ojciec.Pablito pisze: 2022-12-21, 20:57 Jakaś sztuczna inteligencja - nie pamiętam już co to był za program - mi go wygenerowała.
Normalnie w mediach społecznościowych występuje pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem i generalnie nie ukrywam się.
Ponieważ jednak w pracy raczej nie zachęcają do rozmów m.in. na tematy religijne, polityczne it'd itp (jakiś kodeks etyczny firmy) to dyskutuję tylko tam gdzie posty nie są publicznie widoczne. Ponieważ nasze forum jest otwarte to korzystam z możliwości bycia anonimowym.
Rozumiem. A czym zajmujesz się zawodowo?
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Ojciec.Pablito
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2106
Rejestracja: 22 lis 2022
Lokalizacja: Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 741 times
Been thanked: 271 times

Re: Ciążąca ANONIMOWOŚĆ

Post autor: Ojciec.Pablito » 2022-12-21, 21:23

sądzony pisze: 2022-12-21, 21:13
Ojciec.Pablito pisze: 2022-12-21, 20:57 Jakaś sztuczna inteligencja - nie pamiętam już co to był za program - mi go wygenerowała.
Normalnie w mediach społecznościowych występuje pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem i generalnie nie ukrywam się.
Ponieważ jednak w pracy raczej nie zachęcają do rozmów m.in. na tematy religijne, polityczne it'd itp (jakiś kodeks etyczny firmy) to dyskutuję tylko tam gdzie posty nie są publicznie widoczne. Ponieważ nasze forum jest otwarte to korzystam z możliwości bycia anonimowym.
Rozumiem. A czym zajmujesz się zawodowo?
IT
po prostu chłopak ze wsi 3:-o 3:-o 3:-o :YMCOWBOY:

Awatar użytkownika
AdamS.
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1414
Rejestracja: 4 lis 2021
Lokalizacja: Bieszczady
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 542 times
Been thanked: 781 times

Re: Ciążąca ANONIMOWOŚĆ

Post autor: AdamS. » 2022-12-21, 22:01

Przywróciliście mi wiarę w odwagę chrześcijan - naprawdę aż takiej reakcji się nie spodziewałem! :) Nie chodziło mi o podawanie nazwisk, telefonów czy innych danych wrażliwych. Nawet nie o zdjęcia (choć bardzo przyjemnie zobaczyć twarz Adrianny (budzi autentyczne zaufanie!) czy Daniela (nie wiedziałem, że z Ciebie taki przystojny Hiszpan!) ;) A Marka już wcześniej miałem okazję sobie dokładnie obejrzeć na filmach (fajnie się Ciebie słucha!). Rozumiem też tłumaczenie Nenderena (choć zawsze trudno mi się posługiwać tak egzotycznymi nickami - wolałbym proste imię).

Dlaczego w ogóle spontanicznie napisał mi się ten post? Bo od pewnego czasu czuję, że chrześcijanie jakby zamknęli się w swoich "wieczernikach". Wyczuwalna jest jakaś lękliwość, zachowawczość, próba ukrycia w kamuflażu... Te słowa już nie dotyczą naszego Forum, ale ogólnie chrześcijan, którzy rzadko zabierają głos na temat wiary, niechętnie dzielą się swoimi świadectwami - jeśli tylko muszą się pod nimi podpisać z imienia i nazwiska czy pokazać przy tym swoją twarz. Może stąd się bierze powszechne odczucie, że żyjemy w czasach postchrześcijańskich? Może dlatego większość młodzieży uważa dziś, że chrześcijaństwo to już skansen i historia?

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14941
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4185 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Ciążąca ANONIMOWOŚĆ

Post autor: Dezerter » 2022-12-21, 22:15

sądzony pisze: 2022-12-21, 20:31
AdamS. pisze: 2022-12-21, 16:01 Tak sobie czasem zadaję pytanie, ile osób na forum chrześcijańskim jest w stanie podać swoje imię i pokazać swą prawdziwą postać?
Daniel Tomczyk
[email protected]
jeśli chcesz mogę podać Ci nr telefonu :)

Obrazek
Zawsze wiedziałem że masz coś z Don Kiszota😉
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
AdamS.
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1414
Rejestracja: 4 lis 2021
Lokalizacja: Bieszczady
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 542 times
Been thanked: 781 times

Re: Ciążąca ANONIMOWOŚĆ

Post autor: AdamS. » 2022-12-21, 22:37

Dezerter pisze: 2022-12-21, 22:15 Zawsze wiedziałem że masz coś z Don Kiszota😉
Mnie to raczej się kojarzy z pewnym malarzem... ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13779
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2020 times
Been thanked: 2199 times

Re: Ciążąca ANONIMOWOŚĆ

Post autor: sądzony » 2022-12-22, 09:40

żona miłuje się w belgu :)

Obrazek
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Hildegarda
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1356
Rejestracja: 17 maja 2022
Has thanked: 206 times
Been thanked: 203 times

Re: Ciążąca ANONIMOWOŚĆ

Post autor: Hildegarda » 2022-12-22, 12:17

@sądzony miło Cię poznać :)
Nie wiem czemu, chyba przez Twoje łagodne i spokojne wypowiedzi, kojarzyłeś mi się jako mężczyzna o niewinnej, chłopięcej urodzie, a wyglądasz bardzo dojrzale, teraz będę czuć przed Tobą respekt :ymblushing: :p

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13779
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2020 times
Been thanked: 2199 times

Re: Ciążąca ANONIMOWOŚĆ

Post autor: sądzony » 2022-12-22, 12:33

Hildegarda pisze: 2022-12-22, 12:17 @sądzony miło Cię poznać :)
Nie wiem czemu, chyba przez Twoje łagodne i spokojne wypowiedzi, kojarzyłeś mi się jako mężczyzna o niewinnej, chłopięcej urodzie, a wyglądasz bardzo dojrzale, teraz będę czuć przed Tobą respekt :ymblushing: :p
Sam nie wiem czy wyglądam dojrzale. Ale skoro tak mnie odbierasz to pewnie po części tak jest.
Jestem chyba takim troszkę "udomowionym szaleńcem", bywam niedojrzały, ale wciąż się uczę. Jestem mężem i ojcem, a to wiele we mnie zmieniło.
A respektu nie oczekuję :) tym bardziej jeżeli wynika z aparycji.

Lubię wzbudzać radość, uśmiech i autorefleksję.
:)

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2022-12-22, 12:38 przez sądzony, łącznie zmieniany 1 raz.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Hildegarda
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1356
Rejestracja: 17 maja 2022
Has thanked: 206 times
Been thanked: 203 times

Re: Ciążąca ANONIMOWOŚĆ

Post autor: Hildegarda » 2022-12-22, 12:47

sądzony pisze: 2022-12-22, 12:33 Sam nie wiem czy wyglądam dojrzale. Ale skoro tak mnie odbierasz to pewnie po części tak jest.
Sądzony ale żebyś sobie nie pomyślał, że w jakimś negatywnym znaczeniu :) , po prostu tak Cię kojarzyłam jako radosnego chłopaczka o niewinnej urodzie, a wyglądasz jak poważny, dojrzały mężczyzna. Zresztą to jest ciekawe, że na podstawie wypowiedzi, czy avków wyobrażamy sobie jakoś forumowiczów.


To się też przedstawię, nazywam się Aneta (żeby sobie ktoś nie pomyślał, że Hilda :p ) i wyglądam jak czorny diaboł (zresztą to chyba idzie w parze z charakterem B-) )

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13779
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2020 times
Been thanked: 2199 times

Re: Ciążąca ANONIMOWOŚĆ

Post autor: sądzony » 2022-12-22, 12:55

Hildegarda pisze: 2022-12-22, 12:47
sądzony pisze: 2022-12-22, 12:33 Sam nie wiem czy wyglądam dojrzale. Ale skoro tak mnie odbierasz to pewnie po części tak jest.
Sądzony ale żebyś sobie nie pomyślał, że w jakimś negatywnym znaczeniu :) , po prostu tak Cię kojarzyłam jako radosnego chłopaczka o niewinnej urodzie, a wyglądasz jak poważny, dojrzały mężczyzna. Zresztą to jest ciekawe, że na podstawie wypowiedzi, czy avków wyobrażamy sobie jakoś forumowiczów.
Ok. To co napisałaś było miłe :)
Ale zaskakujące. Mało kto ma mnie za dojrzałego. To jednak co innego, relacje w sieci są specyficzne. Więcej w nich naszych projekcji niż rzeczywistości, a później "fik" i gdy kogoś widzimy to odlot.
Zresztą może to być również kwestia ujęcia zdjęcia. To również ma znaczenie.
Hildegarda pisze: 2022-12-22, 12:47 To się też przedstawię, nazywam się Aneta (żeby sobie ktoś nie pomyślał, że Hilda :p ) i wyglądam jak czorny diaboł (zresztą to chyba idzie w parze z charakterem B-) )
Witaj Aneto. Takie imię ma córka mojej chrzestnej - moja kuzynka :)
Diaboł .... że co? Jesteś czarnoskóra? :-?

A co do charakteru to nie sądzę by był jakiś czarny. Bardziej powiedziałbym, że jesteś swego rodzaju poszukującą buntowniczką, kontestatorką :)
A ile masz lat? (wiem, że się kobiet nie pyta więc nie musisz odpowiadać)
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Hildegarda
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1356
Rejestracja: 17 maja 2022
Has thanked: 206 times
Been thanked: 203 times

Re: Ciążąca ANONIMOWOŚĆ

Post autor: Hildegarda » 2022-12-22, 13:06

sądzony pisze: 2022-12-22, 12:55 Diaboł .... że co? Jesteś czarnoskóra? :-?
Nie :p , mam czarne, długie "pióra" :)
oczy ponoć w kolorze zimnego Lecha (w sensie, że jasne piwno-zielonkawe)

sądzony pisze: 2022-12-22, 12:55 A co do charakteru to nie sądzę by był jakiś czarny. Bardziej powiedziałbym, że jesteś swego rodzaju poszukującą buntowniczką, kontestatorką :)
Już by Ci mój mąż powiedział, że diaboł wcielony :p

sądzony pisze: 2022-12-22, 12:55 A ile masz lat? (wiem, że się kobiet nie pyta więc nie musisz odpowiadać)
37 a Ty?

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13779
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2020 times
Been thanked: 2199 times

Re: Ciążąca ANONIMOWOŚĆ

Post autor: sądzony » 2022-12-22, 13:08

:-? w tym roku jeszcze trzymam się 43 :)
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

ODPOWIEDZ