Film o bohaterce powstania styczniowego

Czyli umilanie swojego wolnego czasu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Film o bohaterce powstania styczniowego

Post autor: Nenderen » 2023-02-06, 16:20

Czy zamierzacie obejrzeć film Panna opętana o Annie Henryce Pustowojtównie? Tak jak Emilia Plater była walczącą bohaterką powstania listopadowego tak Anna była nią dla styczniowego. Czytałem recenzję na dorzeczy.pl która zainteresowała mnie tym tytułem. Ktoś zamierza?
Gdyby ludzie poznali wartość Eucharystii, kierowanie ruchem przy wejściach do kościołów musiałoby stać się obowiązkiem służb publicznych. (Św. Teresa od Jezusa)

Arek
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2344
Rejestracja: 29 sie 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 298 times
Been thanked: 317 times

Re: Film o bohaterce powstania styczniowego

Post autor: Arek » 2023-02-06, 22:17

Nenderen pisze: 2023-02-06, 16:20 Czy zamierzacie obejrzeć film Panna opętana o Annie Henryce Pustowojtównie? Tak jak Emilia Plater była walczącą bohaterką powstania listopadowego tak Anna była nią dla styczniowego. Czytałem recenzję na dorzeczy.pl która zainteresowała mnie tym tytułem. Ktoś zamierza?
Gdzieś w TV będą kręcić film czy w sieci gdzieś jest dostępny?
Jezus Chrystus jest moim Królem.

Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Re: Film o bohaterce powstania styczniowego

Post autor: Nenderen » 2023-02-08, 08:37

Cześć. Przepraszam Arku, że odpowiadam dopiero teraz ale trochę gorzej się czułem. Film już jest nakręcony i prawdopodobnie będzie wyemitowany w najbliższym czasie w TVP.
Gdyby ludzie poznali wartość Eucharystii, kierowanie ruchem przy wejściach do kościołów musiałoby stać się obowiązkiem służb publicznych. (Św. Teresa od Jezusa)

ODPOWIEDZ