Hej wszystkim !!! :)

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
Awatar użytkownika
Strzelec91
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 11 lut 2023
Lokalizacja: Pleszew
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 33 times

Hej wszystkim !!! :)

Post autor: Strzelec91 » 2023-02-11, 19:46

Hej, jestem od dzisiaj nowym użytkownikiem forum :) 31 wiosen "stuknęło" mi jesienią. Wolny, miły, dość łagodny w obyciu chłopak. Trochę nieśmiały. Mam nadzieję, że poznam tutaj nowych Przyjaciół- a że wirtualnie? Nie szkodzi- ludzie są REALNI, tylko okoliczności wirtualne :) Kiedyś (wierzę), że spotkamy się WSZYSCY (w Niebie). Ale póki co, online, mam nadzieję, że uda nam się razem z różnych rzeczy wspólnie pośmiać, pochwalić swoimi sukcesami, pożalić (gdy zajdzie taka potrzeba) i wesprzeć dobrym słowem lub radą. Na imię mam Paweł. Lubię czytać książki, grać na konsoli, oglądać filmy, jeździć na rowerze, pływać i słuchać muzyki (wszystkiego po troszku). Introwertyk z usposobienia. Próbuję też napisać książkę (nawet kilka (xD)), ale idzie powoli, zobaczymy co z tego wyniknie :) Jeszcze raz mówię wszystkim "cześć" i pragnę Was przytulić !!! :x :ymhug:

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13805
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2023 times
Been thanked: 2206 times

Re: Hej wszystkim !!! :)

Post autor: sądzony » 2023-02-11, 19:50

Witaj w duchu i miłości "mały" (bo chyba to [oile mnie pamięć nie zmyla] znaczy Paweł) :ymhug:
Powieści?
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5401
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 858 times
Been thanked: 1412 times

Re: Hej wszystkim !!! :)

Post autor: abi » 2023-02-11, 19:51

31 wiosen "stuknęło" mi jesienią
jestes pewien ze nie wiosna?cos mi sie tu nie zgadza
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13805
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2023 times
Been thanked: 2206 times

Re: Hej wszystkim !!! :)

Post autor: sądzony » 2023-02-11, 19:54

abi pisze: 2023-02-11, 19:51
31 wiosen "stuknęło" mi jesienią
jestes pewien ze nie wiosna?cos mi sie tu nie zgadza
No dobrze chyba mówi, bo rodząc się jesienią "pierwszą" (tę o której myślisz) miną siłą rzeczy.
Chyba, że ja nie kumam :-?
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Albertus
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6014
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 455 times
Been thanked: 919 times

Re: Hej wszystkim !!! :)

Post autor: Albertus » 2023-02-11, 20:02

Witaj! :)

Andy72
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1923
Rejestracja: 18 kwie 2018
Has thanked: 188 times
Been thanked: 268 times

Re: Hej wszystkim !!! :)

Post autor: Andy72 » 2023-02-11, 20:04

Cześć
„Stół dla mnie zastawiasz, na oczach mych wrogów to czynisz” (Ps 23,5)

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14995
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4217 times
Been thanked: 2957 times
Kontakt:

Re: Hej wszystkim !!! :)

Post autor: Dezerter » 2023-02-11, 20:05

Dziewczyny *-:) strzelec jest do ustrzelenia, bo w pierwszych słowach napisał "wolny" B-)
tak uświadomiłem sobie właśnie dzięki twojemu wejściu na forum, że jeszcze nie było u nas na forum ślubu forumowego :!:
Pierwszej parze obiecuję delegację forumowa, zrzutkę na zacny prezent ale przede wszystkim modlitewne wsparcie
Zobacz Pawle jak zainspirowałeś Piotra swoim przybyciem
rozgość się u nas :ymhug: jak u siebie, bo my tu wszyscy jesteśmy z Chrystusem(.pl), On tu naczelny Admin a my mu tylko posługujemy, byśmy wzrastali w wierze i wiedzy o Bogu.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Susanna
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2493
Rejestracja: 30 maja 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1048 times
Been thanked: 938 times

Re: Hej wszystkim !!! :)

Post autor: Susanna » 2023-02-11, 20:09

Witaj wolny Strzelcu:)
"Jak łania pragnie
wody ze strumieni,
tak dusza moja pragnie
Ciebie, Boże!
Dusza moja pragnie Boga,
Boga żywego:
kiedyż więc przyjdę i ujrzę
oblicze Boże?"

Psalm 42.

Awatar użytkownika
AdamS.
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1421
Rejestracja: 4 lis 2021
Lokalizacja: Bieszczady
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 549 times
Been thanked: 787 times

Re: Hej wszystkim !!! :)

Post autor: AdamS. » 2023-02-11, 20:43

Strzelec91 pisze: 2023-02-11, 19:46 Lubię czytać książki, grać na konsoli, oglądać filmy, jeździć na rowerze, pływać i słuchać muzyki (wszystkiego po troszku). Introwertyk z usposobienia. Próbuję też napisać książkę (nawet kilka (xD)), ale idzie powoli, zobaczymy co z tego wyniknie :)
Witaj Strzelcu Pawle! :) Można wiedzieć, jakie książki lubisz czytać? A jakie pisać? ;) Tzn. w jakim kierunku rozwijasz narrację tej swojej książki?

Awatar użytkownika
Nenderen
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1590
Rejestracja: 30 maja 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 271 times

Re: Hej wszystkim !!! :)

Post autor: Nenderen » 2023-02-11, 21:01

Cześć, widzę że jesteś pełen pasji i hobby :)
Powodzenia w realizacji marzeń oraz udanego pogłębienia nadziei złożonych w Chrystusie :)
Gdyby ludzie poznali wartość Eucharystii, kierowanie ruchem przy wejściach do kościołów musiałoby stać się obowiązkiem służb publicznych. (Św. Teresa od Jezusa)

Awatar użytkownika
Strzelec91
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 11 lut 2023
Lokalizacja: Pleszew
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 33 times

Re: Hej wszystkim !!! :)

Post autor: Strzelec91 » 2023-02-11, 23:11

Witajcie raz jeszcze, dziękuję za super i mega ciepłe przyjęcie <3 Tak, znaczenie z łaciny posiada jako "mały, drobny". A więc, jeśli chodzi o czytanie, to ostatni rok należał do Tolkiena i Sapkowskiego. Ale obecny też będzie (przynajmniej w znacznej części). W zeszłym roku: Wiedźmin (9 tomów), Hobbit i dwa pierwsze tomy Władcy Pierścieni. Trzeciego nie zdążyłem i "oczekuje w kolejce", podobnie trylogia husycka Sapkowskiego. Narrenturm częściowo w grudniu i w styczniu przeczytany obecnie Boży bojownicy i potem Lex Perpetum :) Ale lubię też biografie zbrodniarzy (ciekawe są, jednocześnie przerażające momentami, mogą służyć jako przestroga, np wcześniej przeczytałem biografie Stalina i Mengele), wojenne książki lub po prostu takie co zainteresują jeszcze :) Na pewno będą to (chciałbym by były powieści), historyjki jakie zamierzam napisać będą z kolei kręciły się wokół moich ulubionych kryminalnych tematów: jedna będzie o ucieczce z więzienia na drugi kontynent, a druga o kradzieży wielkiej kasy (inspirowane prawdziwymi wydarzeniami, ale odpowiednio zmienione) :) Dziękuję za życzenia, wierzę że się spełnią !
Ostatnio zmieniony 2023-02-11, 23:15 przez Strzelec91, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Michał91
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 235
Rejestracja: 17 lis 2022
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 23 times
Been thanked: 14 times

Re: Hej wszystkim !!! :)

Post autor: Michał91 » 2023-02-11, 23:49

Strzelec91 pisze: 2023-02-11, 19:46jesienią
Jaki miesiąc
Strzelec91 pisze: 2023-02-11, 19:46 wspólnie pośmiać, pochwalić swoimi sukcesami, pożalić
I pokłócić też się tutaj trzeba : )
Strzelec91 pisze: 2023-02-11, 19:46pływać
A to z tej strony dobry pływak tylko coraz szybszy na krótkie dystanse a na długich... już mu się nie chce wykonywać albo zadyszkę łapie musiałby rzucić papierosy i więcej ćwiczyć, podobnie z bieganiem.

Coś z mojego życia, dziś wyrwałem ósemkę, zrobiłem spore zakupy w Auchan, koledze z którym kilka lat temu pracowałem robiłem lekcję gry na gitarze. Do domu wróciłem i teraz kawa, ciacho, papierosy... i tak do niedzieli się doczołgałem.

Awatar użytkownika
Strzelec91
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 11 lut 2023
Lokalizacja: Pleszew
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 33 times

Re: Hej wszystkim !!! :)

Post autor: Strzelec91 » 2023-02-12, 00:36

Październik :)

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13805
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2023 times
Been thanked: 2206 times

Re: Hej wszystkim !!! :)

Post autor: sądzony » 2023-02-12, 09:04

@Strzelec91 pytałem co piszesz? W sensie książkę :) ... Napisałeś co czytasz także już przypuszczam o czym będę Twoje ;)
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Hej wszystkim !!! :)

Post autor: Andej » 2023-02-12, 10:23

Strzelec91 pisze: 2023-02-11, 23:11 podobnie trylogia husycka Sapkowskiego. Narrenturm częściowo w grudniu i w styczniu przeczytany obecnie Boży bojownicy i potem Lex Perpetum
Akurat to, przypomina mi Piekarę. Dobrze napisane, ale tendencyjnie. Uważam, ze dzieło antykatolickie. Nie tak obsesyjnie, jak czyni to Piekara. Ale jednak. Dziwne, ale nie wspominasz Pilipiuka, ani Prachetta. Tym ostatnim wcale się nie zachwycam.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ