nie wiem czy dobra kategoria

Piszemy tutaj wszystkie rozterki w naszym życiu duchowym. Rady na temat naszego życia w Kościele katolickim, pouczenie, itp.
ODPOWIEDZ
danielul
Przybysz
Przybysz
Posty: 1
Rejestracja: 2 mar 2023

nie wiem czy dobra kategoria

Post autor: danielul » 2023-03-02, 11:17

mój ksiądz w szkole się nademną znęca psychicznie w sensie mowi złe rzeczy o mnie, na prawie kazdej lekcji wpisuje uwagi a raz mnie nawet szarpnął a najgorsze jest to, że nikt mi nie wierzy czy mogę się jakoś wypisać z religii i być normalnym katolikiem?

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4436
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1078 times
Been thanked: 1149 times

Re: nie wiem czy dobra kategoria

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2023-03-02, 11:22

danielul pisze: 2023-03-02, 11:17 mój ksiądz w szkole się nademną znęca psychicznie w sensie mowi złe rzeczy o mnie, na prawie kazdej lekcji wpisuje uwagi a raz mnie nawet szarpnął a najgorsze jest to, że nikt mi nie wierzy
Ale chyba są świadkowie tego, skoro to na lekcji. Mogą potwierdzić to. Może zgłoś to wychowawcy albo dyrekcji, tylko niech inni uczniowie z Tobą to zgłoszą.
danielul pisze: 2023-03-02, 11:17 mogę się jakoś wypisać z religii i być normalnym katolikiem?
Tak. Ale jeśli jesteś niepełnoletni, to chyba potrzebna na to będzie zgoda rodziców, tak mi się wydaje.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Albertus
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5977
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 452 times
Been thanked: 910 times

Re: nie wiem czy dobra kategoria

Post autor: Albertus » 2023-03-02, 15:38

danielul pisze: 2023-03-02, 11:17 mój ksiądz w szkole się nademną znęca psychicznie w sensie mowi złe rzeczy o mnie, na prawie kazdej lekcji wpisuje uwagi a raz mnie nawet szarpnął a najgorsze jest to, że nikt mi nie wierzy czy mogę się jakoś wypisać z religii i być normalnym katolikiem?
A dlaczego ci wpisuje te uwagi?

Tak sobie zmyśla jakąś nieprawdę czy coś jednak robisz nieodpowiedniego albo nie wypełniasz swoich obowiązków?

Co takiego jest w tych uwagach złego?

I w jaki konkretnie sposób ksiądz się nad tobą znęca psychicznie?

I te złe rzeczy o których mówi o tobie to kompletna nieprawda i nie maja żadnych podstaw?
Ostatnio zmieniony 2023-03-02, 16:18 przez Albertus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13779
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2020 times
Been thanked: 2197 times

Re: nie wiem czy dobra kategoria

Post autor: sądzony » 2023-03-02, 20:06

danielul pisze: 2023-03-02, 11:17 ... czy mogę się jakoś wypisać z religii i być normalnym katolikiem?
A to teraz normalni katolicy nie uczęszczają na religię? :-? ... to muszę chyba córkę wypisać
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

zdrogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 118
Rejestracja: 4 lut 2019
Been thanked: 18 times

Re: nie wiem czy dobra kategoria

Post autor: zdrogi » 2023-03-05, 22:41

Postaraj się porozmawiać z rodzicami i psycholog szkolnym, albo zgłoś się do jakiejś organizacji pomocowej, bo obawiam się,że twój wpis jest wołaniem o pomoc.

ODPOWIEDZ