Niegodnie przyjęte bierzmowanie

Rozmowa na temat sakramentów Kościoła świętego, poparcie ich Biblią, ich ważność, przystępowanie do nich, itp.
Kacper1298
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 343
Rejestracja: 8 sty 2023
Lokalizacja: Południe
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 17 times

Re: Niegodnie przyjęte bierzmowanie

Post autor: Kacper1298 » 2023-03-04, 21:39

Andej pisze: 2023-03-04, 21:30 Rozumiem, jutro pójdź do spowiedzi, do dowolnego księdza. Jestem przekonany, ze wrócisz odmieniony i uspokojony, jak tylko wszystko szczerze wyznasz.
Wiesz, co ma wielkie oczy?
Dziś byłem ale jutro pójdę wyznać grzechy które mi się teraz przypomniały, a tak wracając do tematu wątku Czy jeśli przed bierzmowaniem nie znałem paru modlitw to takowe jest nie ważne? Wiesz coś o tym? Kiedy bierzmowanie jest nie ważne?
Wszystko co pisze to tylko moje zdanie. Nie biorę odpowiedzialności za wasze czyny, weźcie pod uwagę, że jak każdy człowiek i ja mogę popełnić błąd.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Niegodnie przyjęte bierzmowanie

Post autor: Andej » 2023-03-04, 21:50

Ale najpierw koniecznie powiedz, ze teraz byłeś. Wybacz, ale możesz przerazić księdza. Dlatego spytaj, czy nie miałby czasu, aby po spowiedzi spotkać się z Tobą i porozmawiać na trapiące Cię tematy. Choć lepiej byłoby, gdybyś przed spowiedzią podszedł do księdza i poprosił o rozmowę.

Nieznajomość modlitw nie jest wg mnie grzechem.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ