Fortuna się toczy rosołem

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15005
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4224 times
Been thanked: 2960 times
Kontakt:

Re: Fortuna się toczy rosołem

Post autor: Dezerter » 2023-05-07, 00:01

Kochani próbowaliśmy pomóc, byliśmy bardzo cierpliwi i wyrozumiali, ja pisałem z naszym błądzącym bratem sporo meilowo, nie udało się pomóc
czasami się nie daje
Otoczmy go jednak modlitwą i prośmy o Boże Miłosierdzie dla niego
amen
Ps
Autora usuwamy po 3 ostrzeżeniu a wątek jutro zamknę
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Petroniusz

Re: Fortuna się toczy rosołem

Post autor: Petroniusz » 2023-05-07, 05:33

Rzeczywiście sporo ze mną pisałeś. Mam 4 Twoje wiadomości. Będę je musiał usunąć, bo od tej ilości siada mi gmail.

Nic co napisałem nie było zmyśleniem. Na innych forach zostałbym podarty, tutaj tak się nie stało, a mimo to zostaje po mnie błoto. Wątek skopiowałem na dysk, żeby go pokazać na terapii. Przepraszam użytkowników (oprócz konserwy, Andeja i faraona), którzy czytając ten wątek mogli odnieść wrażenie, że naśmiewam się z chrześcijańskich wartości. Nie naśmiewałem się.

Moja mama ma dziś urodziny.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4219 times

Re: Fortuna się toczy rosołem

Post autor: Andej » 2023-05-07, 07:34

Zupa się rozlała. Te wychlapki na obrusie nie utworzyły konkretnego wzoru. A zupa, nawet najsmaczniejsza, gdy rozlana, jakoś nie smakuje. Niefortunne zachowanie powoduje, ze zamiast się najeść, trzeba się wykąpać i wyprać ubranie.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Zablokowany