Czy mozna oddac swoja dusze zmarłemu? Nerwica natręctw i strach

Dlaczego żyjemy, po co się urodziliśmy, jaki jest nasz cel w życiu, co na czeka po śmierci; niebo, piekło, nic? Rozmowy na temat życia, śmierci i wieczności.
Awatar użytkownika
pom
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 759
Rejestracja: 21 mar 2023
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 129 times
Been thanked: 83 times

Re: Czy mozna oddac swoja dusze zmarłemu? Nerwica natręctw i strach

Post autor: pom » 2023-03-31, 19:16

Także na telefonie? Jakie książki czytałaś od czasu pojawienia się problemów? gatunki?
Bardzo ważne jest by nie czuć do nikogo urazy, wybaczyć wszystko Bogu, sobie i bliźnim. To należy zrobić we własnym sumieniu.
Ufam że nie parałaś się okultyzmem - nie pisz tego publicznie tylko jeżeli tak to porozmawiaj o tym z kapłanem w realu.
Jeżeli składałaś jakieś śluby Bogu w swoim życiu to też powiedz o tym kapłanowi w realu.
Ostatnio zmieniony 2023-03-31, 20:01 przez pom, łącznie zmieniany 5 razy.
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.

Karoca0182
Przybysz
Przybysz
Posty: 23
Rejestracja: 30 mar 2023
Has thanked: 20 times

Natrętne myśli o cyrografie i oddaniu duszy. Boje się.

Post autor: Karoca0182 » 2023-04-01, 12:51

Witajcie. Mam nerwicę natręctw myślowych i ostatnio miałam myśli natrętne o podpisywaniu cyrografu, oraz, że podpisuję pakt z szatanem za pośrednictwem jakiś zmarłych. Gdy takie myśli przyszły, powiedziałam je w myślach, bo myślałam że wtedy te mysli odejda jesli ich nie bede ignorowac, ale w glebi siebie jednoczesnie NIE chciałam zawierac paktu z szatanem. Boje sie ze jako iż nie zignorowałam tych mysli to zostalam sprzedana szatanowi.
Potem mialam też myśl że upowazniam jakiegos zmarlego do zawierania w moim imieniu cyrografu, paktu z szatanem. W rzeczywistosci nigdy czegos takiego nie chcialam. Czulam ze musze wypowiedziec to w myslach, ze taka mysl musi mi przejsc przez mozg, jednoczesnie nie chcialam zeby naprawde tak bylo. Czy jestem sprzedana szatanowi, czy moja dusza jest stracona i ta zmarla osoba moze za mnie podpisywac cyrograf? Błagam o pomoc. Wyrzekam się szatana. Nie chce mu oddawac duszy. Przez tą nerwice, OCD czuje przymus wypowiadania takich rzeczy w myslach, nawet jak nie sa zgodne ze mna. Nie wytrzymam z tym, boje sie ~x(

Czy nerwica może kazać mi też wypowiadac takie rozne glupoty w myslach a potem wmawiac mi ze je chciałam?
Ostatnio zmieniony 2023-04-01, 12:55 przez Karoca0182, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Natrętne myśli o cyrografie i oddaniu duszy. Boje się.

Post autor: Andej » 2023-04-01, 12:57

Zerknij do wątku: "Czy mozna oddac swoja dusze zmarłemu? Nerwica natręctw i strach", w którym był wałkowany ten sam temat.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Natrętne myśli o cyrografie i oddaniu duszy. Boje się.

Post autor: Dezerter » 2023-04-01, 13:07

Jestem przekonany, że decyzje podjęte w stanie chorobowym jako nie do końca świadome i nie do końca dobrowolne
nie skutkują grzechem. Wątki połączyłem
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Karoca0182
Przybysz
Przybysz
Posty: 23
Rejestracja: 30 mar 2023
Has thanked: 20 times

Re: Natrętne myśli o cyrografie i oddaniu duszy. Boje się.

Post autor: Karoca0182 » 2023-04-01, 13:09

@Dezerter Nawet jesli ,,przywolalam" te mysli zeby uzyskac od nich swiety spokoj, od nerwicy, bo myslalam ze jak je wypowiem to odejda?

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Czy mozna oddac swoja dusze zmarłemu? Nerwica natręctw i strach

Post autor: Dezerter » 2023-04-01, 13:16

Tak
Jednak nie wypowiadaj na przyszłość czegoś czego nie chcesz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Karoca0182
Przybysz
Przybysz
Posty: 23
Rejestracja: 30 mar 2023
Has thanked: 20 times

Re: Czy mozna oddac swoja dusze zmarłemu? Nerwica natręctw i strach

Post autor: Karoca0182 » 2023-04-01, 14:06

Rozumiem, że żaden zmarły nie ma mozliwosci podpisywania w moim imieniu cyrogratu, nawet jesli mialam taka mysl ze go do tego upowazniam?

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5927
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 843 times
Been thanked: 687 times

Re: Czy mozna oddac swoja dusze zmarłemu? Nerwica natręctw i strach

Post autor: CiekawaXO » 2023-04-01, 14:54

Nie, nawet z upoważnienieniem.
Ostatnio zmieniony 2023-04-01, 14:58 przez CiekawaXO, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pom
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 759
Rejestracja: 21 mar 2023
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 129 times
Been thanked: 83 times

Re: Czy mozna oddac swoja dusze zmarłemu? Nerwica natręctw i strach

Post autor: pom » 2023-04-01, 14:58

@ Karoca0182

Ten z ogonem nie ma nad Tobą żadnej mocy jeżeli tego nie chcesz, zapewniam Cię. :)

Proszę Cię poproś swojego Anioła Stróża o ochronę i by nie dopuszczał do Ciebie tych myśli i udaj się do kapłana w realu i przedstaw mu cały problem. Jezus jest naszym Panem i Bogiem - nie bój się. Modlitwa to kanały komunikacji z Bogiem. Czy modlisz się codziennie?

Bóg Cię bardzo kocha i jest przy Tobie - nie bój się. :x Modlę się w Twojej intencji. :x Wszystkich, którzy są w stanie łaski Uświęcającej też proszę o modlitwę za naszą Siostrę.
Ostatnio zmieniony 2023-04-01, 15:25 przez pom, łącznie zmieniany 5 razy.
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.

Karoca0182
Przybysz
Przybysz
Posty: 23
Rejestracja: 30 mar 2023
Has thanked: 20 times

Re: Czy mozna oddac swoja dusze zmarłemu? Nerwica natręctw i strach

Post autor: Karoca0182 » 2023-04-01, 18:11

@pom @CiekawaXO dziekuje za odpowiedzi, bo sie wystraszylam ze ci zmarli podpisza w moim imieniu cyrograf i ze na zawsze jestem zatracona. @pom tak, modle się codziennie, ale natrectwa nie daja mi zyc, dotycza Boga, szatan, duchów, zmarłych. Ostatnio cyrografow, np: prosze (zmarlego) o podpisanie za mnie cyrografu. Nie wiem czy mam je ignorować, bo się boje, czasem celowo przywoluje takie mysli zeby chwile potem sie ich wyrzeknac i zaprzeczyć im bo mam taka nadzieje ze wtedy te mysli odejda, ale nadchodzi szybko strach że jeszcze sie spelnia. Chyba nerwica też wmawia mi że chcialam takie mysli, ale ja w glebi siebie wiem, że nigdy bym tych rzeczy ktorych dotyczą owe myśli nie chciała. Boje sie że przez natretne mysli zatrace dusze.
Może psychiatra by mi pomógł?

Bardzo dziękuję za modlitwę.
Ostatnio zmieniony 2023-04-01, 18:12 przez Karoca0182, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pom
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 759
Rejestracja: 21 mar 2023
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 129 times
Been thanked: 83 times

Re: Czy mozna oddac swoja dusze zmarłemu? Nerwica natręctw i strach

Post autor: pom » 2023-04-01, 18:37

Przede wszystkim potrzebna Ci jest rozmowa z kapłanem w realu, gdyż w niektórych modlitwach musi być też bardzo delikatny dotyk, więc nie bój się. :x

Nadto nie pisz nazw demona tylko `zły`, `ten z ogonem` - by go nie przywoływać.
I myśl dużo o Bogu Trójjedynym, życiu Świętych, Niebie i kontempluj NT (przywołujesz dany obraz) i medytuj (tylko słuchasz co Pan Jezus mówi do Ciebie nic nie mówiąc) i módl się sercem ( nie klep wierszyków tylko myśl nad słowami modlitwy).

Będzie dobrze :x .
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.

Awatar użytkownika
pom
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 759
Rejestracja: 21 mar 2023
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 129 times
Been thanked: 83 times

Re: Czy mozna oddac swoja dusze zmarłemu? Nerwica natręctw i strach

Post autor: pom » 2023-04-02, 06:22

Może nie będzie dotyku w Twoim przypadku ale rozmowa z kapłanem w realu powinna Ci pomóc.
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.

Drwal
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 408
Rejestracja: 4 sty 2021
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 38 times
Been thanked: 65 times

Re: Czy mozna oddac swoja dusze zmarłemu? Nerwica natręctw i strach

Post autor: Drwal » 2023-04-02, 23:37

Wszystkie myśli , których nie chcesz nie są żadnym grzechem i w żaden sposób ciebie nie obciążają , jeśli te myśli nie były dobrowolne to nie jest to twoja wina i nie poniesiesz żadnych konsekwencji, bo to nie twoja wina , to szatan chce cię zamęczyć i okłamać.
Ja byłem skrupulantem i też w straszny sposób i wiem o czym mówię , ty też mocno przeżywasz ten skrupulantyzm i powiem ci , że musisz działać szybko by z tego wyjść.
Proszę przeczytaj moje świadectwo: viewtopic.php?t=13116
Tam są też moje cenne rady.
W moich wypowiedziach mogę się mylić , jestem przecież tylko człowiekiem , ale zawsze chce pomóc.

Karoca0182
Przybysz
Przybysz
Posty: 23
Rejestracja: 30 mar 2023
Has thanked: 20 times

Re: Czy mozna oddac swoja dusze zmarłemu? Nerwica natręctw i strach

Post autor: Karoca0182 » 2023-04-03, 19:00

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Dziś juz myslalam ze bedzie lepiej, probowalam ignorowac te mysli. Ale a pewnej chwili poczulam ze musze wypowiedziec w myslach podpisuje cyrograf z (imie i nazwisko jakiegos zmarlego) i teraz sie boje. Nerwica chyba wmawia mi ze tego chcialam. Boje sie ze niewystarczajaco tego nie chcialam i jeszcze to sie zawarlo. Wiem to chyba nie mozliwe zeby podpisac ze zmarlym cyrograf. Nie chcialam tego. I wlasnie chcialam ta mysl olac, zignorowac, wyrzeklam sie w imie Jezusa, ale minelo juz troche czasu i ta mysl nie daje mi spokoju. Nie zaleznie czy probuje ignorowac te myski, one i tak przechodza. Czulam ze musze to powiedziec w myslach, mimo ze nie chcialam. Przez te mysli staram sie ciagle tylko spac bo wtedy nie przychodza
Ostatnio zmieniony 2023-04-03, 19:06 przez Karoca0182, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pom
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 759
Rejestracja: 21 mar 2023
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 129 times
Been thanked: 83 times

Re: Czy mozna oddac swoja dusze zmarłemu? Nerwica natręctw i strach

Post autor: pom » 2023-04-03, 19:14

Czy rozmawiałaś z kapłanem w realu?
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Życie, śmierć, wieczność”