Czy popełniłam grzech ?

Rozmowa na temat upadłego anioła, czyli szatana, jego cel w świecie, początek jego istnienia, itp.
Nadialana
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 29 sty 2023
Has thanked: 1 time

Re: Czy popełniłam grzech ?

Post autor: Nadialana » 2023-06-02, 02:26

A i jeszcze jedno jak sie wyciska pryszcze i przyciska je do glowy mocno sie palcami dociska a one są wytworami hormonòw i rownoczesnie sie ogląda akurat lecące w filmie sceny intymne sexu to nie jest to specjalne pobudzanie zeby odczuc cos za posrednictwem hormonow ktore kierują naszą seksualnością.

Nadialana
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 29 sty 2023
Has thanked: 1 time

Re: Czy popełniłam grzech ?

Post autor: Nadialana » 2023-06-02, 10:08

Wszystko o czym była i jest mowa jest maksymalnie lekkimi grzechami
Natomiast nie są to grzechy
Wszystko co poruszaliśmy i poruszam i poruszamy o czym jest mowa i co napisałam teraz to wszystko jest maksymalnie lekkimi grzechami!.

Awatar użytkownika
lukasz_1
Bywalec
Bywalec
Posty: 141
Rejestracja: 10 paź 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 31 times
Been thanked: 14 times

Re: Czy popełniłam grzech ?

Post autor: lukasz_1 » 2023-06-02, 12:21

Przeczytałem pobieżnie temat i pewnie już były takie głosy ale najlepiej rozeznać te wszystkie sprawy z kapłanem, pozbyć się wątpliwości.

Nadialana
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 29 sty 2023
Has thanked: 1 time

Re: Czy popełniłam grzech ?

Post autor: Nadialana » 2023-06-02, 17:18

Jakie głosy ?
No wlasnie pobierznie a jak bys przeczytal dokladnie to bys wiedzial zeby tego nie pisac gdyz jest to choroba

Nadialana
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 29 sty 2023
Has thanked: 1 time

Re: Czy popełniłam grzech ?

Post autor: Nadialana » 2023-06-03, 00:33

Pozbywanie się natrętnych wątpliwości to choroba błędne koło

Dodano po 31 sekundach:
Nie wolno tego robić
To choroba
I wszystko jest kłamstwami i kłamstwem

Dodano po 25 sekundach:
Każda wątpliwość jest kłamstwem

Dodano po 34 sekundach:
Wszystko to oczym była i jest mowa są to maksymalnie grzechy lekkie
Takie są fakty, tak uważam i głęboko w to wierze

Dodano po 33 sekundach:
Wszystko co było i jest poruszane są to maksymalnie grzechy lekkie jeżeli w ogóle nimi są

Dodano po 2 minutach 4 sekundach:
Nie są to grzechy.
Wszystko o czym była i jest mowa nie są to grzechy. Co najwyżej są to wszystkie grzechy lekkie.
Wszystko o czym była i jest mowa nie są to grzechy.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 19088
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2629 times
Been thanked: 4638 times
Kontakt:

Re: Czy popełniłam grzech ?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2023-06-03, 03:21

Sorry, ale póki uważasz że "to nie są grzechy" to po co chodzisz do spowiedzi?
Albo-albo.
To nie jest sprawa tej konkretnej pokuty - problermem jest top, że spowiadając się, nie nawracasz się.

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4450
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1081 times
Been thanked: 1150 times

Re: Czy popełniłam grzech ?

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2023-06-03, 09:09

Marek_Piotrowski pisze: 2023-06-03, 03:21 To nie jest sprawa tej konkretnej pokuty
Jakiej pokuty? Czy może nie pomyliły Ci się wątki? Bo to Martynka pisała o pokucie w innym wątku, a nie Nadialana. Ale może coś przeoczyłam.

Ale nie rozumiem dlaczego Nadialana pyta, skoro jest przekonana, że wie i gdy ktoś odpowiada inaczej niż uważa, to się oburza. Po co w takim razie pytać, gdy nie jest się otwartym na odpowiedzi?
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Nadialana
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 29 sty 2023
Has thanked: 1 time

Re: Czy popełniłam grzech ?

Post autor: Nadialana » 2023-06-03, 13:26

Nie było tu zadnego tematu pokuty pomysliles cos.
A pytam bo liczylam ze ktos mnie wyleczy i uswiadomi ze takie chore natrętne mysli ktore dotyczą głupot a nie grzechow nie mają nic z grzechami wspólnego. Chcialabym wyjść z tego przestac sie dręczyc glupotami i wyjsc z tych natrętnych mysli skrupulantctw. Oburzam sie tylko w tedy gdy ktos jak to bylo wczesniej nie doczyta o co chodzi i pisze herezje zakłamujac prawde

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4450
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1081 times
Been thanked: 1150 times

Re: Czy popełniłam grzech ?

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2023-06-03, 13:34

Nadialana pisze: 2023-06-03, 13:26 A pytam bo liczylam ze ktos mnie wyleczy i uswiadomi ze takie chore natrętne mysli ktore dotyczą głupot a nie grzechow nie mają nic z grzechami wspólnego.
Ale zadałaś pytanie "czy popełniłam grzech?". Na tak postawione pytanie może być udzielona odpowiedź zarówno twierdząca, jak i przecząca.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Nadialana
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 29 sty 2023
Has thanked: 1 time

Re: Czy popełniłam grzech ?

Post autor: Nadialana » 2023-06-03, 14:05

No ale wlasnie nikt o zdrowych zmysłach nie powie że to grzech. I liczylam ze gdy ktos mi wyjasni to bedzie mi latwiej odpuscic. Bo nie są to grzechy na pewno tylko chore obsesje chorobowe natręctw i skrupulantyzmu

Nadialana
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 29 sty 2023
Has thanked: 1 time

Re: Czy popełniłam grzech ?

Post autor: Nadialana » 2023-06-03, 23:17

Wszystko o czym była i jest mowa są to maksymalnie grzechy lekkie.

Dodano po 1 minucie 17 sekundach:
Wszystko o co poruszaliśmy co zostało poruszone i co jest poruszone to wszystko nie ma czegokolwiek wspòlnego z grzechami.
Wszystko o czym mówiliśmy i mòwimy nie są to grzechy.

Dodano po 1 minucie 13 sekundach:
Wszystko o czym była i jest mowa nie są to grzechy.
Wszystko co poruszane było i jest są to maksymalnie lekkie grzechy.
Wszystko o czym była i jest mowa nie są to grzechy.

Nadialana
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 29 sty 2023
Has thanked: 1 time

Re: Czy popełniłam grzech ?

Post autor: Nadialana » 2023-06-04, 14:56

Tak jak na scenach sexu w filmach jak ktos sie w to wczuwa i mówi jeszcze jescze jeszcze jeszcze i chce zeby bylo wiecej to nie jest to grzech

Nadialana
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 29 sty 2023
Has thanked: 1 time

Re: Czy popełniłam grzech ?

Post autor: Nadialana » 2023-06-04, 15:59

I tak jak jest reklama z polnagą dziewczyną i reklama masturbacji i jak ją ogladamy i do niej wracamy z ciekawosci to tez nie grzech

Dodano po 21 sekundach:
I jak wracamy kilka razy do tej reklamy tez nie grzech

Awatar użytkownika
Morkej
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1722
Rejestracja: 2 wrz 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 354 times

Re: Czy popełniłam grzech ?

Post autor: Morkej » 2023-06-04, 16:16

@Nadialana czy to jest wątek, w którym prowadzisz swój monolog? Napisałaś równo 4 posty pod rząd, w których... No właśnie - co takiego usiłujesz osiągnąć? Bo na tytułowe pytanie, które zawarłaś w poście inicjującym, już otrzymałaś odpowiedzi.
Oczekuj Pana, bądź mężny w działaniu i umacniaj się w sobie; nie trać ufności, nie poddawaj się,
lecz ciałem i duszą walcz o chwałę Bożą. - Tomasz à Kempis

Nadialana
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 29 sty 2023
Has thanked: 1 time

Re: Czy popełniłam grzech ?

Post autor: Nadialana » 2023-06-04, 17:40

I to też nie jest grzech gdy specjalnie sie duzej zatrzymuje na filmikach z podtekstem sexu i masturbacji aby takie sie wyswietlaly specjalnie

Dodano po 31 sekundach:
Nie otrzymalam zadnych odpowiedzi

Dodano po 23 minutach 33 sekundach:
Zobaczyłam reklamę w której było słowo nasturbacja
Wróciłam z ciekawości co oni mogą reklamować w ten sposób i potem stwierdziłam że jeszcze raz chcę to zobaczyć i przeczytać o co chodzi w ogóle bo wcześniej tego nie zrobiłam dokładnie no ale nie dało się już wrócić bo na Instagramie i dlatego specjalnie celowo gdy wyświetlały się jakieś rolki z podekstem sexu i masturbacji to je duzej ogladalam zeby mi wyswietlono w koncu tamtą reklame ale niestety zaczely sie pokazywac tylko rolki z sexem i masturbacją a nie ta reklama i zaczelam wychodzic z tych filmow bo nie chcialam ich oglądać i byłam w szoku na Instagramie mogą być takie treści i potem jeszcze parę razy weszłam z powrotem na tego Instagrama żeby zobaczyć czy dalej będą i może czy się pokaże w końcu to reklama no ale niestety reklamy się nie pokazała a ty filmik jeszcze były i uważam że tutaj grzechu nie ma maksymalnie lekki ale nie ma w tym grzechu

ODPOWIEDZ