Objawienia Matki Bożej w Garabandal

Matka Kościoła świętego, Matka Jezusa Chrystusa, nasza Matka. Panna Najświętsza. Rozmowy na temat Maryi.
JanAntoni
Przybysz
Przybysz
Posty: 7
Rejestracja: 3 sie 2023

Re: Objawienia Matki Bożej w Garabandal

Post autor: JanAntoni » 2023-08-15, 16:14

Jezus: "(...) jeszcze raz powtarza się proroctwo Izajasza w odniesieniu do przeszywających Mnie cierni: "Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie, patrzeć będziecie, a nie zobaczycie. Bo stwardniało serce tego ludu, ich uszy stępiały i oczy swe zamknęli, żeby oczami nie widzieli ani uszami nie słyszeli, ani swym sercem nie rozumieli: i nie nawrócili się, abym ich uzdrowił." Mt 13,14-15. Córko, przewidziałem ich upór od całej wieczności. (...) Oświecam tych, którzy okazują szczerość. Nie oświecę mądrych, bo brak im szczerości. Ja, Pan, szukam pokornych i małych.(...) Im bardziej jesteście mali i uniżeni, tym łatwiej wam wejść do Mego Najświętszego Serca. Vassulo czy widzisz?
Vassula: Jezus przedstawił mi wizję tunelu zastawionego ogromną skałą, za którą mogłam dostrzec silne Światło. Ten blok skalny przeszkadzał światłu wniknąć w tunel.
Jezus: To oni zastawiają Mi drogę. Ich wielkość, zakrywa Światłość przed wszystkimi, którzy Mnie szukają. (...)
Vassula: Jezu zaczynam rozumieć fakt, że Twoi prawdziwi, mali, pokorni uczniowie rozradują się Twoim objawieniem, wielu jednak niewiernych wobec Ciebie nie polubi go. (...)
Jezus: Tak, Vassulo, teraz wiesz. (Jezus powiedział to smutnym tonem)
(...) Moja Miłość ocali was przed Moją Sprawiedliwością, gotową już was uderzyć, jeśli Moje stworzenie jeszcze raz odmówi słuchania. Z Mego nieskończonego Miłosierdzia przychodzę was ostrzec. Pragnę, aby moje stworzenie się nawróciło i rozpoznało Mnie. Sanktuarium w Fatimie gorzko płacze z powodu zlekceważenia i odrzucenia Garabandal. (18.01.1988, fragmenty objawienia "Prawdziwe Życie w Bogu"- Vassula Ryden)
Ostatnio zmieniony 2023-08-15, 16:15 przez JanAntoni, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15001
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4218 times
Been thanked: 2959 times
Kontakt:

Re: Objawienia Matki Bożej w Garabandal

Post autor: Dezerter » 2023-08-15, 17:05

Sam Jezus ;) mówi o zlekceważeniu i odrzuceniu Garabandal- słuchaj go Janie
a to poniżej zacytowane to prymitywna manipulacja:
Vassula: Jezu zaczynam rozumieć fakt, że Twoi prawdziwi, mali, pokorni uczniowie rozradują się Twoim objawieniem, wielu jednak niewiernych wobec Ciebie nie polubi go. (...)
Powiedz mi ale swoimi słowami co jest takiego ciekawego w tych objawieniach prywatnych, których nie ma w Objawieniu?
Uparcie nie ustosunkowujesz się do fałszywego/niepełnionego proroctwa o papieżach - słabo to pokazuje twoją wiarygodność

Dodano po 36 minutach 32 sekundach:
Z oficjalnej strony polskiej
3 czerwca 1963 roku do wioski Garabandal dotarła wiadomość o śmierci papieża Jana XXIII. Wizjonerka Conchita wraz z matką udały się do miejscowego kościoła, by modlić się o wieczny odpoczynek dla niego. W drodze Conchita usłyszała wewnętrzny głos Matki Najświętszej, która wyraźnie powiedziała jej:

„Po tym papieżu będzie tylko trzech kolejnych, a potem nastąpi koniec czasów”.

Niedługo potem Matka Boża wyjaśniła jej, że będzie tylko trzech znaczących papieży, bo będzie jeszcze jeden, który:

„będzie rządził Kościołem przez bardzo krótki czas”,

i dlatego nie wyliczyła go wcześniej.

Świadkowie potwierdzają, że Conchita mówiła o tym szczegółowym proroctwie w czerwcu 1963 roku.

Historia pokazuje, że to papież Jan Paweł I rządził bardzo krótko – umarł w niedługim czas po tym, jak został wybrany na papieża. Tak więc kolejnych trzech papieży, o których mówiła Matka Boża, to muszą być Paweł VI, Jan Paweł II oraz Benedykt XVI. Po nich ma nastąpić koniec czasów…
Moim zdaniej juz wiemy, że proroctwo sie nie spełniło
- nie było triumfu komunizmu, a raczej jego upadek
- nie ma zakazu pełnienia kultu dla katolików w Europie
- papież nie opuścił i się to nie zapowiada! :p Watykanu z powodu zakazu sprawowania kultu i prześladowań katolików i kilka innych, ale po co?
Odradzam forumowiczom zainteresowanie tym bezwartościowym niepewnym objawieniem
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

konserwa
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3086
Rejestracja: 16 sty 2022
Has thanked: 323 times
Been thanked: 473 times

Re: Objawienia Matki Bożej w Garabandal

Post autor: konserwa » 2023-08-15, 23:13

To chyba dziala na podobnej zasadzie co charyzmania: ciagla pogon za cudownosciami.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15001
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4218 times
Been thanked: 2959 times
Kontakt:

Re: Objawienia Matki Bożej w Garabandal

Post autor: Dezerter » 2023-08-15, 23:29

Ale, że kiedyś Marek napisze o ektoplazmie i lewitowaniu to nie myślałem, że się doczekam.
Ektoplazmę, albo jak inni wolą Komunię od Michała Archanioła widziałem a czy Janie masz jakieś zdjęcia, albo filmy z tego lewitowania?
Ostatnio zmieniony 2023-08-15, 23:30 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ODPOWIEDZ