Przeczucie

Jeśli nie wiesz gdzie zamieścić swój temat lub nie psuje on nigdzie indzie to napisz go tutaj.
ODPOWIEDZ
MlodyCC
Przybysz
Przybysz
Posty: 1
Rejestracja: 9 sie 2023

Przeczucie

Post autor: MlodyCC » 2023-08-09, 21:18

Dzień dobry, jestem tu nowy, mam 27 lat i mam problem którego od miesiąca nie mogę rozwiązać a mianowicie, od jakiegoś czasu a w sumie od miesiąca mam mocne pragnienie powrotu do domu, aktualnie przebywam w pracy w Niemczech i jestem tutaj już dobrych kilka lat, w Polsce mam sprawę karną w sądzie która się toczy już blisko 7 lat (zostałem oskarżony o coś czego nie zrobiłem), początkowo myślałem że to to każe mi wrócić do domu bo wraz z końcem września będzie kolejna rozprawa, ale jednak to nie to, coś ciągnie mnie mocno do domu jak wspomniałem od około miesiąca, co o tym myślicie? To może być dobre przeczucie? Duch święty bądź jakiś mój Anioł? Czy po prostu już mi tutaj się odechciewa być? Już mam tyle myśli w głowie :/ że nie wiem co mam myśleć i zrobić. Z góry dziękuję za odpowiedzi i gorąco pozdrawiam :)

Arek
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2390
Rejestracja: 29 sie 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 300 times
Been thanked: 321 times

Re: Przeczucie

Post autor: Arek » 2023-08-09, 21:51

Z całą pewnością musisz wyprostować zakręty. Być może rodzina będzie Ciebie potrzebować.
Jezus Chrystus jest moim Królem.

Awatar użytkownika
helperman
Bywalec
Bywalec
Posty: 179
Rejestracja: 8 lis 2019
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 19 times
Been thanked: 50 times

Re: Przeczucie

Post autor: helperman » 2023-08-09, 21:59

Generalnie w Ojczyźnie jednak często człowiekowi lepiej niż na obczyźnie. Rodzina, przyjaciele, znajome twarze, znajome miejsca, rodzimy język...
Niech mówią o chwale Królestwa Twego
I niech opiewają potęgę Twoją
(Ps 145, 11)

Awatar użytkownika
AdamS.
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1427
Rejestracja: 4 lis 2021
Lokalizacja: Bieszczady
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 554 times
Been thanked: 793 times

Re: Przeczucie

Post autor: AdamS. » 2023-08-10, 12:57

MlodyCC pisze: 2023-08-09, 21:18 w Polsce mam sprawę karną w sądzie która się toczy już blisko 7 lat (zostałem oskarżony o coś czego nie zrobiłem)
Być może to właśnie stąd się bierze. Chcesz od tego uciec, ale jednocześnie coś Cię ciągnie, żeby wrócić - stanąć w obliczu prawdy i naprostować coś, co nie z Twojej winy zostało wypaczone. Polecałbym iść na Mszę w tej intencji - jeśli to poczucie jest od Boga, to ono okaże się wtedy jeszcze bardziej wyraziste. Jeśli nie, to po prostu zaniknie.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15082
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4242 times
Been thanked: 2973 times
Kontakt:

Re: Przeczucie

Post autor: Dezerter » 2023-08-10, 23:14

MlodyCC - przyjedź do kraju i sprawdź, co cię tu ciągnie
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe Tematy Chrześcijańskie”