Bycie singlem.

Czyli rozmowy na temat planowania rodziny, czystości w małżeństwie, ile powinniśmy mieć dzieci, czy powinniśmy je karać.
Martynna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 211
Rejestracja: 6 lip 2022
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times

Re: Bycie singlem.

Post autor: Martynna » 2023-09-03, 20:30

Viridiana pisze: 2023-09-03, 19:47
Martynna pisze: 2023-09-03, 19:35 Tak, słyszałam o kobietach '' dotykowcach '' a że w ten sposób zyskują pożądanie seksualne, teraz doczytałam i w ten sposób czyli responsywny dotyczy około 30 %? A co z reszta 70 %? Bo jeszcze spontanicznie 15 % ale to chyba się mieści w tych 30 % - pożądanie mieszane.
Martynno, dobrą praktyką we wszelkich dyskusjach w Internecie jest podawanie źródeł (wspominasz o tym, że coś czytałaś - wrzucasz link). To ważne, bo wtedy mogę szerzej odnieść się do tego, co piszesz.
Oj, nie wiedziałam nawet, że tu można linki wrzucać, aby nie robić reklamy i innym stronom.
Wyczytałam na szybko z Google pierwszy lepszy artykuł, ale na innych stronach też odnosiło się do pewnej książki napisanej chyba przez kobietę więc jakaś popularna i tam według niej pożądanie responsywne odczuwa 30 % kobiet w tym połowa mieszane. Ale może to nie prawda, bo przecież poprzez stymulacja dotyk każda kobieta może mieć satysfakcję.
Ogólnie kiedyś w liceum jakiś nauczyciel mówił, że chłopców podnieca patrzenie na płeć piękna ogólnie ciało, a dziewczyny dotyk, pieszczoty i wiedziałam o tym. Co nie zmienia fakttu, że nadal faceci praktycznie nie podniecają kobiety (wizualnie) a wypiescic się mogą same - w tym podniecić poprzez symulacje strf erogennych. Niestety to prowadzi do zbednosci faceta i stąd może tyle singielek xd

Awatar użytkownika
Viridiana
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1707
Rejestracja: 6 sie 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 554 times
Been thanked: 419 times

Re: Bycie singlem.

Post autor: Viridiana » 2023-09-04, 08:48

Martynna pisze: 2023-09-03, 20:30
Viridiana pisze: 2023-09-03, 19:47
Martynna pisze: 2023-09-03, 19:35 Tak, słyszałam o kobietach '' dotykowcach '' a że w ten sposób zyskują pożądanie seksualne, teraz doczytałam i w ten sposób czyli responsywny dotyczy około 30 %? A co z reszta 70 %? Bo jeszcze spontanicznie 15 % ale to chyba się mieści w tych 30 % - pożądanie mieszane.
Martynno, dobrą praktyką we wszelkich dyskusjach w Internecie jest podawanie źródeł (wspominasz o tym, że coś czytałaś - wrzucasz link). To ważne, bo wtedy mogę szerzej odnieść się do tego, co piszesz.
Oj, nie wiedziałam nawet, że tu można linki wrzucać, aby nie robić reklamy i innym stronom.
Reklama byłaby wtedy, gdybyś chciała nam wrzucać na forum informacje o różnych produktach. Jeżeli jednak dyskutujemy na jakiś temat, wspominasz o jakimś artykule albo przypomina Ci się wartościowy materiał, który wiąże się z tematem, wrzucenie linku jest jak najbardziej wskazane.
Miłość nie wyrządza zła drugiemu człowiekowi. Miłość więc jest wypełnieniem Prawa (Rz 13, 10)

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Bycie singlem.

Post autor: Andej » 2023-09-04, 09:03

Tak, z linkami trzeba ostrożnie i odpowiedzialnie. Ale zamiast linków moga być podane źródła, np. tytułu=y i autorzy jakichś pozycji. Albo powołanie się na słowa konkretnej osoby. Tak, aby istniała możliwość zweryfikowania. W przypadków danych statystycznych jednak najlepiej podać link.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Martynna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 211
Rejestracja: 6 lip 2022
Has thanked: 4 times
Been thanked: 10 times

Re: Bycie singlem.

Post autor: Martynna » 2023-09-04, 10:22

Viridiana pisze: 2023-09-04, 08:48
Martynna pisze: 2023-09-03, 20:30
Viridiana pisze: 2023-09-03, 19:47
Martynna pisze: 2023-09-03, 19:35 Tak, słyszałam o kobietach '' dotykowcach '' a że w ten sposób zyskują pożądanie seksualne, teraz doczytałam i w ten sposób czyli responsywny dotyczy około 30 %? A co z reszta 70 %? Bo jeszcze spontanicznie 15 % ale to chyba się mieści w tych 30 % - pożądanie mieszane.
Martynno, dobrą praktyką we wszelkich dyskusjach w Internecie jest podawanie źródeł (wspominasz o tym, że coś czytałaś - wrzucasz link). To ważne, bo wtedy mogę szerzej odnieść się do tego, co piszesz.
Oj, nie wiedziałam nawet, że tu można linki wrzucać, aby nie robić reklamy i innym stronom.
Reklama byłaby wtedy, gdybyś chciała nam wrzucać na forum informacje o różnych produktach. Jeżeli jednak dyskutujemy na jakiś temat, wspominasz o jakimś artykule albo przypomina Ci się wartościowy materiał, który wiąże się z tematem, wrzucenie linku jest jak najbardziej wskazane.
Czytałam o różnych sprawach także dawno temu kilka lub kilkanaście miesięcy temu więc trudno mi teraz podać konkretny link.
Np czytałam że metody naturalne działają na 80 % czyli średnio raz na 5 lat będzie dziecko. Nie wiem jak to wylicozno, może z obserwacji par je stosujących.
Ty napisałaś, że te pary które znasz mają od 2 do 5 dzieci czyli 3,5 dziecka po 20 latach. Niby się zgadza.

Quinque
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 712
Rejestracja: 29 gru 2017
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 11 times
Been thanked: 53 times

Re: Bycie singlem.

Post autor: Quinque » 2023-09-21, 09:24

Martynna pisze: 2023-09-03, 14:17 Ja tam miłości nigdzie nie widzę. Tylko zwierzęcy popęd chłopaków w stronę dziewczyn i obojętność dziewczyn do chłopaków. Ot natura. xd
Ty to masz chyba jakiś problem ze sobą i za duże mniemanie o swojej płci, typowe dla Julki z Twittera [Zamiast takiego odnoszenia się do dyskutantki, to dodaj coś wartościowego od siebie w tym wątku - M]
Ostatnio zmieniony 2023-09-21, 15:31 przez Morkej, łącznie zmieniany 2 razy.

River Poison
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: 25 sie 2023
Lokalizacja: Polska
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 11 times

Re: Bycie singlem.

Post autor: River Poison » 2023-09-21, 22:20

@Martynna ,gdzie Ty żyjesz,że nie widzisz miłości w otaczającym Cię świecie?

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Bycie singlem.

Post autor: Andej » 2023-09-22, 10:03

River Poison pisze: 2023-09-21, 22:20 @Martynna ,gdzie Ty żyjesz,że nie widzisz miłości w otaczającym Cię świecie?
Jeśli dla kogoś miłość jest utożsamiania wyłącznie z chucią, to nie ma co się dziwić.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzina, małżeństwo, narzeczeni”