Masturbacja, oglądanie erotyki, pisanie na tematy intymne.

Awatar użytkownika
Repart
Gaduła
Gaduła
Posty: 977
Rejestracja: 5 sie 2021
Been thanked: 266 times

Re: Masturbacja, oglądanie erotyki, pisanie na tematy intymne.

Post autor: Repart » 2023-09-13, 09:53

Marcin89 pisze: 2023-09-13, 09:43 Panowie tutaj trzeba jedynie mieć kobiete która zaspokoi pragnienia i zrobi tak żeby spełniony się mężczyzna poczuł.
Sam rozwiązałeś swój problem. Miszcz. Daj znać jak znajdziesz taką kobietę.

John Wick

Re: Masturbacja, oglądanie erotyki, pisanie na tematy intymne.

Post autor: John Wick » 2023-09-13, 09:56

Repart pisze: 2023-09-13, 09:53
Marcin89 pisze: 2023-09-13, 09:43 Panowie tutaj trzeba jedynie mieć kobiete która zaspokoi pragnienia i zrobi tak żeby spełniony się mężczyzna poczuł.
Sam rozwiązałeś swój problem. Miszcz. Daj znać jak znajdziesz taką kobietę.
Skorzystałbym z Roksa. Pl ale tam już policja i prokuratura dawno na stronę weszła za sutenersrtwo i biznes się skończył usługowy :))

faraon
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2484
Rejestracja: 9 lut 2023
Has thanked: 287 times
Been thanked: 213 times

Re: Masturbacja, oglądanie erotyki, pisanie na tematy intymne.

Post autor: faraon » 2023-09-13, 09:58

Wlasnie nie zauwazasz tego ze masturbaca przeszkadza ci w tym by znalesc towarzyszke zycia.
Niemal kazda szybko zauwazy ze sie slinisz i gapisz, a samo to bedzie ci tez przeszkadzalo w normalnych rozmowach na randkach.
Mozna by powiedziec ze sam pod soba dolki kopiesz.
Szukasz dziewczyny, a robisz wszystko by to uniemozliwic.

Awatar użytkownika
Ojciec.Pablito
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2106
Rejestracja: 22 lis 2022
Lokalizacja: Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 741 times
Been thanked: 271 times

Re: Masturbacja, oglądanie erotyki, pisanie na tematy intymne.

Post autor: Ojciec.Pablito » 2023-09-13, 10:08

Chłopie! Otrząśnij się! Ty masz zdrowe zaburzenie. Ślub w takim stanie obawiam się, że z automatu w KRK będzie nieważny.
Zadbaj o siebie!
po prostu chłopak ze wsi 3:-o 3:-o 3:-o :YMCOWBOY:

John Wick

Re: Masturbacja, oglądanie erotyki, pisanie na tematy intymne.

Post autor: John Wick » 2023-09-13, 11:37

Ojcze Pablito jeśli chodzi o ten post jeden to był tylko żart z tą stroną roksa pl nie można sobie napisać żartu? No a czemu ciągle bo jestem zaburzony bo odpisałem coś żartobllkwie co nie było na poważnie tylko dla żartu napisane? Chyba po to emotikonka gdzie jest śmiech bo to jest żart. Serio jeszcze więcej takich tekstów i tym razem naprawdę odejdę z tego forum i nie będę patrzył co mówi Administracja.
Zaburzony jestem nie mam żadnych zaburzeń. Aa potrzeba miłości i mieć do kogo się przytulić albo objąć lub żeby ktoś mnie usiadł na kolanach to nie jest żadne zaburzenie i od razu co mam iść do psychiatryka bo chce mieć kogoś z kim się dogadam w sprawach łóżkowych ? Chyba po to żeby potem nie było że zdrada rozczarowanie bo coś nie pasuje albo nie jest tak jak się oczekiwało.

Awatar użytkownika
Viridiana
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1707
Rejestracja: 6 sie 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 554 times
Been thanked: 419 times

Re: Masturbacja, oglądanie erotyki, pisanie na tematy intymne.

Post autor: Viridiana » 2023-09-13, 12:43

Marcin89 pisze: 2023-09-13, 09:43 Panowie tutaj trzeba jedynie mieć kobiete która zaspokoi pragnienia i zrobi tak żeby spełniony się mężczyzna poczuł. Jaka obsesja bo ktoś lubi patrzeć na atrakcyjne , uwodzicielskie, ładne zgrabne kobiety młode które są seksowne?
Samo to, że mimowolnie pojawia się jakaś reakcja na kobiety nie jest złe (to normalne u zdrowego faceta), ale, mam nadzieję, sam widzisz, że u Ciebie jednak ta reakcja jest na tyle silna, że urosła do rangi problemu. Popatrz chociażby na to zdanie:
Marcin89 pisze: 2023-09-13, 09:43 Jeżdżę teraz nauką jazdy to widzę jak dziewczyny się ubierają na lekcje jazdy w skąpe spodenki krótkie do połowy kolan i tak siadają obok instruktora to mówi mnie facet że ciężko mu jeździć z takimi. Jak młoda 20 latka ładna ubrana jak na podryw usiądzie obok a ubranie tak żeby kusić.
Nie jestem pewna, czy masz na myśli spodenki do kolan, czy do połowy uda, ale to nie jest nie wiadomo jak wulgarny ubiór, a tymczasem mam wrażenie, że u Ciebie to wywołuje bardzo mocną reakcję. Nie możesz całej odpowiedzialności za myśli, które rodzą się w Twojej głowie, zwalać na kobiety.
Dlatego powtórzę jeszcze raz: warto skorzystać z pomocy psychologicznej. Nie ma nic w tym złego, sama wiele razy z takiej formy wsparcia korzystałam (choć nie w tej kwestii) i nie uważam, żeby był to powód do wstydu.
Miłość nie wyrządza zła drugiemu człowiekowi. Miłość więc jest wypełnieniem Prawa (Rz 13, 10)

John Wick

Re: Masturbacja, oglądanie erotyki, pisanie na tematy intymne.

Post autor: John Wick » 2023-09-13, 12:44

Niestety świat nie jest taki że każda osoba obu płci to się tyczy jest wierna oddana.
Kiedyś oglądałem taki filmik że był ślub kościelny a panna młoda podczas przysięgi małżeńskiej jak miała powiedzieć że obiecuje wierność wpadła w histeryczny śmiech. Tak więc co dziwnego w tym że chce się wiernej kobiety. Czy panowie chcielibyście kobiete która robi to z waszym najlepszym przyjacielem z lat jeszcze szkolnych? To normalne życie nie żadne wymysły. Taki jest świat kobiety młode myślą że seks tylko jest ważny i wzbudzać pożądanie. Czemu jestem poważnie zaburzony bo czuje podniecenie jak widzę atrakcyjną ładną uroczą kobiete i że czuje pożądanie? Może dlatego że nie miałem nigdy kontaktu żadnego intymnego z kobietą dlaczego nie mogę tego napisać wprost na forum religijnym? Chyba nie muszę owijać w bawełnę? Młode pokolenie dziewczyny 21 góra 23 lata pisałem z nimi na czacie i mnie pisze chwali się że nago po domu chodzi a inna 17 sto latka że nie zakłada bielizny pod ubranie jak idzie do szkoły na lekcje. To jest też nie chore? Są osoby dla których takie wyznania są normalne nie wstydzą się nie krępują i co ja sieje zgorszenie bo o tym mówię? Miałem też rozmówczynie która mnie pisała że otwierała w samej bieliźnie kurierowi czy to był dostawca pizzy drzwi i on patrzył na nią podniecony bo była w kuszącym stroju a ona dumna z tego i zadowolona że on się podniecił. Mało to mogę powiedzieć że inna dziewczyna mnie pisała bo masturbowała się na sali wykładowej podczas wykładu bo się jej zachciało i miała ochotę i musiała jak to stwierdziła sobie ulżyć. To też jest chore i są zaburzone? Dziewczyna obca nie zna mnie nie wie z kim pisze kim jestem pisze do mnie że podczas wykładu się masturbowała to dla niej normalne zachowanie pisać o tym albo nie widzi w tym nic dziwnego przyznać się do tego obcej osobie? Nie mówiąc już co młodzi potrafią pisać na czatach do dziewczyn pytania typu a co masz na sobie teraz? A zdejmiesz to ? No to ja jestem zaburzony jak wchodzę na czat a tam faceci 22- 27 lat już na początku rozmowy do dziewczyn pytania a co masz na sobie i to jest normalne zachowanie dla nich wobec drugiego człowieka? A spotykam takich często jak widzę jak dziewczyny pyta o takie rzeczy na samym początku rozmowy i co to jest normalne że tak rozmawia z nią?

Dodano po 5 minutach 50 sekundach:
Viridiana myślałem że to mężczyzna a to dziewczyna. Co do ubioru no cóż może niektórzy są tacy że na nich kuszący widok działa pobudzająco i zaraz się podniecają bo widzą taki bodziec. Może jest tak nie znam takich przypadków ale ok może i jest że facet widzi skąpo ubraną dziewczynę i nie działa to na niego pobudzająco bo ma swoją żonę i jest jej oddany.

Awatar użytkownika
Susanna
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2499
Rejestracja: 30 maja 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1049 times
Been thanked: 938 times

Re: Masturbacja, oglądanie erotyki, pisanie na tematy intymne.

Post autor: Susanna » 2023-09-13, 13:13

Też kiedyś wchodziłam na czat, żeby popisać z kimś z nudów ale szybko uciekałam jak faceci pisali od razu że zależy im na spotkaniu, albo mam wysłać zdjęcie.

Kiedyś się fajnie pisalo na Gadu-Gadu.
Miało się listę osób sprawdzonych znajomych i można było popisać, teraz więcej jest tam zboczeńców:(
jedynie forum katolickie jest miejscem gdzie można popisać na różne tematy i na katolickie również. 🌷
Nawet na Messengerze mało kto się odzywa każdy ma już rodziny, męża, dzieci
"Jak łania pragnie
wody ze strumieni,
tak dusza moja pragnie
Ciebie, Boże!
Dusza moja pragnie Boga,
Boga żywego:
kiedyż więc przyjdę i ujrzę
oblicze Boże?"

Psalm 42.

John Wick

Re: Masturbacja, oglądanie erotyki, pisanie na tematy intymne.

Post autor: John Wick » 2023-09-13, 13:36

Wiem że źle żyje bo nie pracuje ale u mnie jest normalne myślenie mieć jedną dziewczynę z którą bym mógł mieć życie szczęśliwe. Też nie wiem co mnie czeka za rok nawet za miesiąc nie wiem kim będę co będę robił czy będę miał dobre życie poradzę sobie czy umrę w biedzie i będę płakał że się urodziłem sam sobie zrobie karę? Na razie planuje ale to już nie wiem na ile wyjdzie co do kobiet to dlatego nie mam żony nie jestem w związku bo jak mam być jak nie mam stałej pracy nie jestem taki że zarobić na swoje utrzymanie. Mam tylko siebie to dobrze. No a co więcej to miłości też chciałbym mieć jak każdy człowiek tutaj nie jest ważne bo nie zarabiam nie mam stałej pracy. Bo bezrobotnych w tym kraju zawsze było i będzie. Co więcej nie wiem czy się odnajde w życiu bo na razie to myślę o czymś ale stoje w miejscu. Nie wiem czy to co myślę się spełni czy dam radę czy coś z tego wyjdzie. Nie chce być potępiany ale ja naprawdę nie jestem dumny że mam taką sytuację nie inną.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Masturbacja, oglądanie erotyki, pisanie na tematy intymne.

Post autor: Andej » 2023-09-13, 17:23

Marcin89 pisze: 2023-09-13, 09:43 Panowie tutaj trzeba jedynie mieć kobiete która zaspokoi pragnienia i zrobi tak żeby spełniony się mężczyzna poczuł.
Przykro to czytać. Przedmiotowe traktowanie kobiety raczej nie prowadzi do trwałego związku.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

John Wick

Re: Masturbacja, oglądanie erotyki, pisanie na tematy intymne.

Post autor: John Wick » 2023-09-13, 17:28

Przedmiotowe nie ale tak żeby potem nie było że się nie dopasowało bo coś się nie spodoba drugiej połowie. Nie że tylko kobieta to ma służyć do dawania przyjemności. Sam spotykam takie osoby co tylko tego szukają takich wrażeń i tego nie popieram. Nie że tylko mnie na tym zależy na dawaniu przyjemności. W drugim człowieku trzeba widzieć że ma ktoś uczucia a nie tylko ważne co ktoś czuje. Ja tak nie myślę że kobieta tylko jest do tego by mnie spełniać zachcianki. Ale w intymnych sprawach jest tak że potem coś nie dopasowało i potem zdrady są bo się nie dogaduja ze sobą. A powinno się akceptować a nie bo moja żona nie daje mnie tego co oczekuje i na odwrót.

Awatar użytkownika
Viridiana
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1707
Rejestracja: 6 sie 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 554 times
Been thanked: 419 times

Re: Masturbacja, oglądanie erotyki, pisanie na tematy intymne.

Post autor: Viridiana » 2023-09-13, 18:49

Marcin89 pisze: 2023-09-13, 12:50 Taki jest świat kobiety młode myślą że seks tylko jest ważny i wzbudzać pożądanie.
Cóż, jestem młodą kobietą a, jak sądzę, to zdanie do mnie nie pasuje, więc uwaga na uogólnienia. :)
Być może ten czat, na którym siedzisz, to niefortunne miejsce. Jeżeli często spotykasz tam takie sytuacje, być może warto przerzucić się na inny portal.
Miłość nie wyrządza zła drugiemu człowiekowi. Miłość więc jest wypełnieniem Prawa (Rz 13, 10)

ODPOWIEDZ