Gwarantowany sposób na uniknięcie wiecznego potępienia

Eschatologiczne rozważania na temat tych trzech stanów duszy i przebywania wśród Boga i ludzi przez Niego zbawionych oraz potępionych jak i tych, którzy przechodzą oczyszczenie, by żyć z Bogiem czyści.
Awatar użytkownika
Zuben Ninja
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 392
Rejestracja: 18 wrz 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Been thanked: 39 times

Gwarantowany sposób na uniknięcie wiecznego potępienia

Post autor: Zuben Ninja » 2023-09-06, 16:08

Właśnie znalazłem sposób, w jaki każdy z Nas może uniknąć wiecznego potępienia i jest to w 100% gwarantowane, że taka dusza nigdy nie trafi do piekła (UWAGA - nie chroni to przed czyśćcem!). Tym niezawodnym sposobem jest "Akt Oddania w Niewolę Miłości Trójcy Świętej". Szczególnie polecam to skrupulantom, którzy są przerażeni możliwością wiecznego potępienia aby dzięki temu uspokoili swoje lęki.

Link: Akt Oddania w Niewolę Miłości Trójcy Świętej
Ostatnio zmieniony 2023-09-06, 17:24 przez Zuben Ninja, łącznie zmieniany 3 razy.
"Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny" - św. Antoni Pustelnik

John Wick

Re: Gwarantowany sposób na uniknięcie wiecznego potępienia

Post autor: John Wick » 2023-09-06, 16:50

[Uwaga jest to modlitwa niewłaściwa, a Kuria po naszej interwencji wycofała się z poparcia - Dezerter]
JEZUS CHRYSTUS jest moją silą i mocą! Wierzę w Ciebie, Panie Jezu i chcę zawsze należeć do Ciebie!

W imię Jezusa + rozkazuję wam przeklęte duchy; odejdźcie ode mnie i od moich bliskich! Odejdźcie duchy pychy, nieczystości i zazdrości!

Mocą Chrystusa + nakazuję ci: odejdź ode mnie i od moich bliskich szatanie gniewu, obżarstwa, pijaństwa i lenistwa!
Idź precz, duchu nienawiści, rozłamów i przemocy! Strącam cię na dno piekła! Należę do mego Zbawcy i Pana Jezusa Chrystusa! ON przelał za mnie swoją Krew, Jego na wieki chcę wysławiać i uwielbiać, i Jemu dziękować!

Panie Jezu, ulecz wszystkie rany mojej duszy i mojego ciała! Uzdrów rany mego niemowlęctwa i dzieciństwa, rany młodości i wieku dojrzałego.

O mój Zbawicielu! Chcę odtąd używać mego zdrowia i wszystkich moich sił do czynienia dobrze i do zachowania Twoich świętych przykazań. Dziękuję Ci za to, że mnie miłujesz odwieczną miłością, że uzdrawiasz i umacniasz całą mój ą osobę. Razem z Maryją Niepokalaną, z świętym Michałem Archaniołem, z Aniołami i wszystkimi Świętymi, chcę wysławiać Twoje imię: Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu. Jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen.



Za zgodą Kurii Diec. Warszawsko-Praskiej
Ostatnio zmieniony 2023-09-06, 20:05 przez Dezerter, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 19129
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2635 times
Been thanked: 4642 times
Kontakt:

Re: Gwarantowany sposób na uniknięcie wiecznego potępienia

Post autor: Marek_Piotrowski » 2023-09-06, 16:57

Nie wolno zwracać się bezpośrednio do złego ducha.
Rozmawialiśmy o tym tu viewtopic.php?p=234817&hilit=zwraca%C4% ... ha#p234817
O ile wiem, po interwencji naszego forum został usunięty ze stron diecezji viewtopic.php?p=234654#p234654

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15000
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4218 times
Been thanked: 2958 times
Kontakt:

Re: Gwarantowany sposób na uniknięcie wiecznego potępienia

Post autor: Dezerter » 2023-09-06, 20:08

Zuben Ninja pisze: 2023-09-06, 16:08 Właśnie znalazłem sposób, w jaki każdy z Nas może uniknąć wiecznego potępienia i jest to w 100% gwarantowane, że taka dusza nigdy nie trafi do piekła (UWAGA - nie chroni to przed czyśćcem!). Tym niezawodnym sposobem jest "Akt Oddania w Niewolę Miłości Trójcy Świętej". Szczególnie polecam to skrupulantom, którzy są przerażeni możliwością wiecznego potępienia aby dzięki temu uspokoili swoje lęki.

Link: Akt Oddania w Niewolę Miłości Trójcy Świętej
Ja tam wolę wolność
"Ku wolności wyswobodził nas Chrystus" (Ga 5)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5404
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 859 times
Been thanked: 1413 times

Re: Gwarantowany sposób na uniknięcie wiecznego potępienia

Post autor: abi » 2023-09-06, 20:22

niestety za namową sióstr z odnowy, modliłam się - szatanie rozkazuje ci w imieniu Jezusa...
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15000
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4218 times
Been thanked: 2958 times
Kontakt:

Re: Gwarantowany sposób na uniknięcie wiecznego potępienia

Post autor: Dezerter » 2023-09-06, 20:40

Spokojnie Abi
byłaś we wspólnocie, otoczona modlitwą wstawienniczą i byłaś zapewne w Łasce uświęcającej
Zresztą szatany boją się bibliotekarzy, co ty filmu nie oglądałaś? ;)
Pamiętasz jak ja opisywałem jak modliliśmy się nad satanistą duchowym na PJ?
i nic się później nie działo
Ostatnio zmieniony 2023-09-06, 20:42 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Arek
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2390
Rejestracja: 29 sie 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 300 times
Been thanked: 321 times

Re: Gwarantowany sposób na uniknięcie wiecznego potępienia

Post autor: Arek » 2023-09-06, 20:45

Dziwnie jakoś tutaj. Kuria się myli, a dwóch Panów Kościół stawia na nogi. Mam coraz większe wątpliwości. Oby to nie była jakaś sekta x_x
Ostatnio zmieniony 2023-09-06, 20:50 przez Arek, łącznie zmieniany 3 razy.
Jezus Chrystus jest moim Królem.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15000
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4218 times
Been thanked: 2958 times
Kontakt:

Re: Gwarantowany sposób na uniknięcie wiecznego potępienia

Post autor: Dezerter » 2023-09-06, 20:57

Arek pisze: 2023-09-06, 20:45 Dziwnie jakoś tutaj. Kuria się myli, a dwóch Panów Kościół stawia na nogi. Mam coraz większe wątpliwości. Oby to nie była jakaś sekta x_x
Przyznam, że nie rozumiem twojego wpisu ani do czego się odnosisz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Arek
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2390
Rejestracja: 29 sie 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 300 times
Been thanked: 321 times

Re: Gwarantowany sposób na uniknięcie wiecznego potępienia

Post autor: Arek » 2023-09-06, 21:05

I jeszcze brak księdza jako przewodnika duchowego forum. A do Wspólnot należą. A w tych Wspólnotach macie za kierowników duchowych księży, czy też Wam przeszkadzają? Za duża wg mnie tutaj jest frywolność, by uznawać się za katolickie forum. Normy ustalają osoby co do których wszyscy mało wiedzą i nie mają autorytetu Kościoła Katolickiego. Bynajmniej ja nie wiem z kim mam do czynienia.
Jezus Chrystus jest moim Królem.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 19129
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2635 times
Been thanked: 4642 times
Kontakt:

Re: Gwarantowany sposób na uniknięcie wiecznego potępienia

Post autor: Marek_Piotrowski » 2023-09-06, 21:27

@Arek, zajrzyj do tamtej dyskusji - podawałem tam wyjątki z nauczania Kościoła na temat zwracania się do szatana. Chwała kurii praskiej, że usunęła tę modlitwę (zamieszczoną niewątpliwie w dobrej wierze) po zwróceniu uwagi, zamiast unosić się dumą (tekstów na stronie nie umieszcza biskup, zapewniam Cię).
Niestety, pod wpływem gorliwości, zarówno pobożność ludowa, jak i - zafascynowana praktykami zielonoświątkowymi - część wspólnot pobożności charyzmatycznej fascynuje się w jakiś sposób "gromieniem szatana" - i stąd takie "wpadki".
Patrzenie na to, jako na rzekome "stawianie Kościoła na nogi" jest całkowicie błędne: odnosimy się do nauczania Kościoła i owo zwrócenie uwagi było wyrazem troski o stosowanie tego nauczania w praktyce. Wygląda na to, że akurat kuria to dobrze zrozumiała (w - wybacz - przeciwieństwie do Ciebie).

Osobiście nie jestem we wspólnocie (z różnych powodów), ale chyba robienie komuś zarzutu z takiego uczestnictwa jest trochę nie uzasadnione.
Jeśli idzie o asystenta kościelnego forum - nie znam żadnego forum katolickiego, które by go miało. I nie znam żadnego (łącznie z tym), które nie chciałoby mieć.
Ostatnio zmieniony 2023-09-06, 21:27 przez Marek_Piotrowski, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5404
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 859 times
Been thanked: 1413 times

Re: Gwarantowany sposób na uniknięcie wiecznego potępienia

Post autor: abi » 2023-09-06, 21:28

@xdiec29 czy jesteś tu i czytasz?
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 19129
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2635 times
Been thanked: 4642 times
Kontakt:

Re: Gwarantowany sposób na uniknięcie wiecznego potępienia

Post autor: Marek_Piotrowski » 2023-09-06, 21:32

Zuben Ninja pisze: 2023-09-06, 16:08 Właśnie znalazłem sposób, w jaki każdy z Nas może uniknąć wiecznego potępienia i jest to w 100% gwarantowane, że taka dusza nigdy nie trafi do piekła (UWAGA - nie chroni to przed czyśćcem!). Tym niezawodnym sposobem jest "Akt Oddania w Niewolę Miłości Trójcy Świętej".
Mam nadzieję, że to wpis ironiczny...

Awatar użytkownika
Abstract
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2544
Rejestracja: 27 cze 2021
Has thanked: 154 times
Been thanked: 412 times

Re: Gwarantowany sposób na uniknięcie wiecznego potępienia

Post autor: Abstract » 2023-09-06, 22:05

Heaven Hacking B-)
Bóg nie adoptował nas po innym bogu.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15000
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4218 times
Been thanked: 2958 times
Kontakt:

Re: Gwarantowany sposób na uniknięcie wiecznego potępienia

Post autor: Dezerter » 2023-09-06, 22:13

Arek pisze: 2023-09-06, 21:05 I jeszcze brak księdza jako przewodnika duchowego forum. A do Wspólnot należą. A w tych Wspólnotach macie za kierowników duchowych księży, czy też Wam przeszkadzają? Za duża wg mnie tutaj jest frywolność, by uznawać się za katolickie forum. Normy ustalają osoby co do których wszyscy mało wiedzą i nie mają autorytetu Kościoła Katolickiego. Bynajmniej ja nie wiem z kim mam do czynienia.
Ja jak czegoś nie wiem, to pytam *-:) , ... a nie się wypowiadam,
polecam sprawdzona metoda :)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Zuben Ninja
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 392
Rejestracja: 18 wrz 2020
Wyznanie: Katolicyzm
Been thanked: 39 times

Re: Gwarantowany sposób na uniknięcie wiecznego potępienia

Post autor: Zuben Ninja » 2023-09-14, 00:24

Sam osobiście oddałem się w Niewolę Miłości Trójcy Świętej na Mszy Świętej w 5 rocznicę śmierci mojego dziadka w tym roku.
Abstract pisze: 2023-09-06, 22:05 Heaven Hacking B-)
A żebyś wiedział, że to jest Hackowanie Nieba B-) Wykorzystam każdy dostępny sposób aby Shackować Niebo B-)
Marek_Piotrowski pisze: 2023-09-06, 21:32
Zuben Ninja pisze: 2023-09-06, 16:08 Właśnie znalazłem sposób, w jaki każdy z Nas może uniknąć wiecznego potępienia i jest to w 100% gwarantowane, że taka dusza nigdy nie trafi do piekła (UWAGA - nie chroni to przed czyśćcem!). Tym niezawodnym sposobem jest "Akt Oddania w Niewolę Miłości Trójcy Świętej".
Mam nadzieję, że to wpis ironiczny...
To nie jest żadna ironia z mojej strony - szczerze liczę na to, że dzięki temu sposobowi Bóg okaże łaskę zbawienia zarówno mnie jak i mojej rodzinie po śmierci choćbym nie wiem jak ciężkie grzechy popełnił w przyszłości (ale mimo wszystko muszę uważać na to, żeby nie popełniać grzechów ciężkich).
Ostatnio zmieniony 2023-09-14, 01:01 przez Zuben Ninja, łącznie zmieniany 7 razy.
"Przyjdą takie czasy, że ludzie będą szaleni i gdy zobaczą kogoś przy zdrowych zmysłach, powstaną przeciw niemu mówiąc: Jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny" - św. Antoni Pustelnik

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niebo, piekło, czyściec”