Nowenna pompejańska. modlitwa o powrót byłej dziewczyny

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Madero
Przybysz
Przybysz
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2022
Been thanked: 1 time

Nowenna pompejańska. modlitwa o powrót byłej dziewczyny

Post autor: Madero » 2023-09-08, 10:30

Dzień dobry
Rozstałem się z dziewczyną jakiś czas temu, dwa tygodnie temu napisała do mnie wiadomość i od tamtej pory nie mogę przestać o niej myśleć.

Już kiedyś to ona ze mną się rozstała, wtedy pomogła mi modlitwa. Odmawiałem Nowennę Pompejańską i pomogło, wróciliśmy do siebie.
Teraz ja się z nią rozstałem z kwietniu, ale jeszcze się widywaliśmy w między czasie, aż do lipca, kiedy to już miałem dosyć jej zachowań (nie chce wchodzić w szczegóły) i definitywnie urwałem kontakt. Napisała do mnie wiadomość co u mnie słychać i to spowodowało, że moje uczucie odżyło, kiedy z nią rozmawiałem to powiedziała, że nic nie czuje oraz jest, że wypłukana z emocji, dodatkowo jej koleżanka napisała do mnie wiadomość, abym odpuścił i leciał do przodu z życiem.

Postanowiłem odpuścić, ale zamierzam odmówić Nowennę Pompejańska w intencji o powrót do siebie. Pierwotnie mam plan po 27 dniach (w połowie, napisać do niej wiadomość z pytaniem czy wszystko jest okej i jak będą chęci to może wyjdę z propozycją spotkania), a potem dalej kontynuować modlitwę.

Czy wierzycie moc w tą nowenną, że z Bożą pomocą mi się uda odnowić relację?

Awatar użytkownika
Susanna
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2497
Rejestracja: 30 maja 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1048 times
Been thanked: 938 times

Re: Nowenna pompejańska. modlitwa o powrót byłej dziewczyny

Post autor: Susanna » 2023-09-08, 13:00

Witaj.
Wierzę że za sprawą Nowenny Pompejańskiej można wyprosić różne potrzebne łaski, dużo świadectw jest w internecie.
Ale znam sytuację gdzie dziewczyna modliła się o powrót chłopaka, była bardzo zakochana i chciała są wszelką cenę do niego wrócić lecz Matka Boża w inny sposób zainterweniowała:) sprawiła że dziewczyna się odkochała, a później poznała kogoś innego, kto został jej mężem:)

Także jeśli u ciebie będzie podobnie nie zniechęcaj się tylko może zmień intencję o dobrą żonę:)
Powodzenia.
Ostatnio zmieniony 2023-09-08, 13:01 przez Susanna, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jak łania pragnie
wody ze strumieni,
tak dusza moja pragnie
Ciebie, Boże!
Dusza moja pragnie Boga,
Boga żywego:
kiedyż więc przyjdę i ujrzę
oblicze Boże?"

Psalm 42.

Madero
Przybysz
Przybysz
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2022
Been thanked: 1 time

Re: Nowenna pompejańska. modlitwa o powrót byłej dziewczyny

Post autor: Madero » 2023-09-08, 14:24

Dziękuję za dobrą radę :), Zmienię intencję tak jak móisz

ODPOWIEDZ