Modlitwa o wyzwolenie z mocy szatana.

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
John Wick

Modlitwa o wyzwolenie z mocy szatana.

Post autor: John Wick » 2023-09-11, 18:25

Czy ta modlitwa rzeczywiście jest szkodliwa bo na kilku portalach społecznościowych ją znalazłem ale było że nie jest do bezpośredniego odmawiania. Tylko że jakieś towarzystwo zgromadzenie Michalitów może ją używać. To jest jakiś egzorcyzm. Pan Marek pisał że nie można tak jak tam w tej modlitwie się zwracać bezpośrednio do szatana tak jak tam jest podane odejdź szatanie i się czyni znak krzyża. To jest szkodliwe bo tam się oddaje w moc i opieke Jezusa i tak jakbym w tej przemowie chciał go przeprosić i też jest powiedziane że Jezus dla mnie jest najważniejszy. To nie można czynić znaku krzyża tak jak tam podano i przemowa do diabła żeby odszedł na dno piekła i zostawił krewnych i bliskich? To może tylko mnie zaszkodzić nic pomóc i będą opłakane skutki? Czy wtedy diabeł tym bardziej może zniewolić i być obecny w moim życiu?

Dodano po 2 minutach 48 sekundach:
Czy ta modlitwa to był jakiś egzorcyzm żeby szatan nie kusił odszedł od osoby którą dręczy i kusi? Nie wiem czy jak się to odmawia samemu to tak jakbym go przywołał a nie że on odejdzie ode mnie i da mnie spokój? Czy to może być odwrotny skutek że taki diabeł nie odejdzie i będą mnie dręczyć tym bardziej?

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5406
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 859 times
Been thanked: 1413 times

Re: Modlitwa o wyzwolenie z mocy szatana.

Post autor: abi » 2023-09-11, 19:49

nie masz do szatana nic gadać
jeszcze się przyzwyczai i będzie przychodził
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

ODPOWIEDZ