Naprawde wierzycie w kosmitów i latające spodki?

UFO, obce cywilizacje, niewyjaśnione zjawiska na Ziemi. Ciężkie dyskusje na ciężkie tematy.
faraon
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2484
Rejestracja: 9 lut 2023
Has thanked: 287 times
Been thanked: 213 times

Re: Naprawde wierzycie w kosmitów i latające spodki?

Post autor: faraon » 2023-09-12, 12:35

Arek pisze: 2023-09-11, 22:11
Marcin89 pisze: 2023-09-11, 22:03 Czy mam dużo czasu nie wiem wskazówka cały czas brnie do przodu i czas mnie ubywa i życie przelatuje jak woda przez palce.
A co mam robić jak siedzę sam w ciemnym pokoju nie mam żadnego towarzystwa i nie mam do kogo się odezwać? Tutaj mam chociaż z kim pogadać do kogo się odezwać wirtualnie.
A może komuś pomóż? Może sąsiad jest w potrzebie? Zaproponuj komuś pomoc może zarobkowo. Zajęcia jest dużo wkoło wystarczy spojrzeć przez pryzmat dobra.
Po 22.00 ? ;)
Raczej by wkurzyl sasiada. ;)

Arek
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2390
Rejestracja: 29 sie 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 300 times
Been thanked: 321 times

Re: Naprawde wierzycie w kosmitów i latające spodki?

Post autor: Arek » 2023-09-12, 12:47

Faktycznie trzeba uważać, aby się nie narazić :)
Jezus Chrystus jest moim Królem.

Awatar użytkownika
Viridiana
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1707
Rejestracja: 6 sie 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 554 times
Been thanked: 419 times

Re: Naprawde wierzycie w kosmitów i latające spodki?

Post autor: Viridiana » 2023-09-13, 08:28

Marcin89 pisze: 2023-09-11, 20:32 To nie jest sprzeczne z Biblia i nauką Pana Jezusa? Wiara w jakieś zielone ufoludki które latają w latających spodkach?
Hmm, myślę, że jest możliwe, że istnieją jakieś istoty pozaziemskie, ale to nie musi oznaczać od razu tego, że wyglądają jak figurki dodawane w gratisie do Marsjanek i latają spodkami nad naszą planetą. ;) Rozstrzygnięcie tego, czy istnieją i jak wyglądają nie należy do mnie, lecz do naukowców zajmujących się badaniem kosmosu.
PS: Ja akurat uznaję to, że istniał np. Homo erectus. To, że są na forum osoby, które mogą w to nie wierzyć, to nie mój problem.
Miłość nie wyrządza zła drugiemu człowiekowi. Miłość więc jest wypełnieniem Prawa (Rz 13, 10)

Paweł
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 404
Rejestracja: 16 lip 2023
Has thanked: 70 times
Been thanked: 44 times

Re: Naprawde wierzycie w kosmitów i latające spodki?

Post autor: Paweł » 2023-09-13, 21:27

Viridiana pisze: 2023-09-13, 08:28 Ja akurat uznaję to, że istniał np. Homo erectus.
a ten ponoć przeobraził się w Homo viagrusa.

faraon
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2484
Rejestracja: 9 lut 2023
Has thanked: 287 times
Been thanked: 213 times

Re: Naprawde wierzycie w kosmitów i latające spodki?

Post autor: faraon » 2023-09-13, 22:02

A ten z kolei wrocil na drzewo. ;)

Dodano po 2 minutach 36 sekundach:
Kiedys bylo science, a przeobrazilo sie w science fiction.
Ewolucja pelna geba.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5403
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 858 times
Been thanked: 1413 times

Re: Naprawde wierzycie w kosmitów i latające spodki?

Post autor: abi » 2023-09-13, 22:23

jeśli zdefiniujemy istoty rozumne to nie sądzę że ziemia jedyna we wszechświecie ma warunki do bytowania takowych
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

faraon
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2484
Rejestracja: 9 lut 2023
Has thanked: 287 times
Been thanked: 213 times

Re: Naprawde wierzycie w kosmitów i latające spodki?

Post autor: faraon » 2023-09-13, 22:52

Nie pisz tak bo zaczna niszczyc kolejna planete. ;)

John Wick

Re: Etiudy, filmiki, śmieszne, wzruszające, z morałem, bez morału-youtube

Post autor: John Wick » 2023-10-26, 15:21



Pisałem o tym panu dzisiaj na czacie. Ciekaw jestem co sądzą o tym inni bo teoria ciekawa. Ten pan uważa że Adolf Hitler w czasie 2 wojny światowej walczył z kosmitami którzy chcieli opanować ziemię. Tutaj dodaje materiał gdzie o tym mówi że Adolf Hitler był jakby bohaterem który chciał powstrzymać inwazje obcych na ziemię. Dlatego doprowadził do takiego ludobójstwa bo żeby pokonać istoty pozaziemskie które były wśród ludzi. Materiał nieźle kontrowersyjny aż musiałem dodać bo to są tzw rzeczy co się nawet fizjologom nie śniły.

Dodano po 10 minutach 2 sekundach:


Ten sam autor tego filmiku mówi że pan Bóg który ukazał się Mojżeszowi na górze Synaj był kosmitą. Nie że ja to popieram albo że to mnie się podoba co on głosi. Ale facet w innych swoich filmach mówi że rozmawia z Jezusem a w tym materiale chociażby mówi na Boga Ojca że to była istota pozaziemska. Do tego że jak to mówi istota okrutna która odczuwała zachowania jak ludzie złość gniew.
Chyba przeoczył to że pan Bóg stworzył ludzi na swój obraz i podobieństwo. Gniewał się jak ludzie grzeszyli przeciwko niemu i karał gdy nie przestrzegali praw Bożych.
No cóż dodaje jako ciekawostkę nie że popieram tego pana wypowiedzi.

Andy72
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1924
Rejestracja: 18 kwie 2018
Has thanked: 188 times
Been thanked: 268 times

Re: Etiudy, filmiki, śmieszne, wzruszające, z morałem, bez morału-youtube

Post autor: Andy72 » 2023-10-28, 13:52

Marcin89, po co wklejasz bzdury?
„Stół dla mnie zastawiasz, na oczach mych wrogów to czynisz” (Ps 23,5)

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Etiudy, filmiki, śmieszne, wzruszające, z morałem, bez morału-youtube

Post autor: Andej » 2023-12-28, 14:11

Nie spodziewałam się tu niczego budującego. Przypadkowo mi się kliknęło. Jestem zdołowany.
John Wick pisze: 2023-10-26, 15:31 ...
Reptilianie nadchodzą. Kolejna fala. Ciekawe, czy kości wymarłych dinozaurów, tak na prawdę nie są szczątkami prehistorycznych repitalian. Nawet widziałem kiedyś film dokumentalny Faceci w czerni, którzy tez bronili przed kosmitami. Ale nie widziałem, tylko słyszałem o reportażu: My Stepmother Is an Alien. Oni wciąż nam zagrażają.
To się nadaje do paranormal.
kazik95 pisze: 2023-12-28, 13:22 ...
Smutny obraz bezideowości, bezsensu Negowanie wszystkiego. Bez dążenie do jakichś wartości. Wydaje mi się, że większość młodych, zwłaszcza bardzo młodych tak ma. Emocjonalny odbiór, wszystko złe, brak samodzielnej oceny, frustracja. To mnie przeraza. Jaka będzie przyszłość świata, gdy taka młodzież? Kasa, rozrywka, seks, a dla niektórych jeszcze dragi.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6284
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 710 times

Re: Etiudy, filmiki, śmieszne, wzruszające, z morałem, bez morału-youtube

Post autor: CiekawaXO » 2023-12-28, 15:08

Andej nie rób OT. To o ediudach a nie wiecznym narzekaniu. Już żaden dział nie będzie wolny od twojego malkontenctwa?
Ostatnio zmieniony 2023-12-28, 15:10 przez CiekawaXO, łącznie zmieniany 2 razy.

AkceptujeJezusa
Bywalec
Bywalec
Posty: 90
Rejestracja: 4 lut 2024
Ostrzeżenia: 1
Been thanked: 2 times

Re: Naprawde wierzycie w kosmitów i latające spodki?

Post autor: AkceptujeJezusa » 2024-02-07, 08:51

Od czasu katastrofy UFO w Roswell wytworzyło się wiele teorii.Inni że to balon meteorologiczny,a inni jeszcze spekulują że zabili ciała kosmistów,i przenieśli do strefy 51 dla badań.Pewien farmer odnalazł cząstke statku kosmicznego który się rozbił,w pewnym miejscu i mówił że inicjały na tym przedmiocie nie pochodzą z naszej planety,nawet nie można go przepiłować ani stopić.Do dzisiaj nie wiadomo jaka jest prawda,ja uważam że to prawda.Ludzie na całym świecie widzą latające spodki,albo ufo na niebie.Nie sądze że by zrobili kolonizacje naszej planet,nie upadły wszystkie religie.Możliwe że to Bóg wszystko stworzył,nawet te istoty pozaziemskie.

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6284
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 710 times

Re: Naprawde wierzycie w kosmitów i latające spodki?

Post autor: CiekawaXO » 2024-02-07, 09:37

Ktoś tu chyba Sekielski ch oglądał i ten cały długi wywiad 😁

AkceptujeJezusa
Bywalec
Bywalec
Posty: 90
Rejestracja: 4 lut 2024
Ostrzeżenia: 1
Been thanked: 2 times

Re: Naprawde wierzycie w kosmitów i latające spodki?

Post autor: AkceptujeJezusa » 2024-02-07, 09:54


Pamiętam rok 2012,jak wszyscy sikali ze strachu.Ja też,nawet w tv odliczali do końca świata.Nawet nie wiesz jak mi serce waliło jak nigdy dotąd xD.
W archiwum X finał sezonu 9,Mulder wchodzi na teren tajnego rządu.I na komputerze odkrył "22.12.2012 ostateczna data kolonizacja obcych"
Nawet twórca inspirował się kalendarzem Majów
Ostatnio zmieniony 2024-02-07, 09:57 przez AkceptujeJezusa, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 19128
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2634 times
Been thanked: 4642 times
Kontakt:

Re: Naprawde wierzycie w kosmitów i latające spodki?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2024-02-07, 09:57

AkceptujeJezusa pisze: 2024-02-07, 09:54 Pamiętam rok 2012,jak wszyscy sikali ze strachu.
Nieprawda, ja miałem sucho :)
Przecież ten cały rwetes był z tego, że kalendarz Majów po prostu dalej nie sięgał.
Gdyby przenieść to na mój kalendarz, co roku byłby koniec świata :) (gdzieś tak około 31 stycznia, bo często kalendarze ścienne zawierają pierwszy miesiąc roku następnego)

ODPOWIEDZ