Dotknięcie przedmiotu okultycznego

Rozmowa na temat upadłego anioła, czyli szatana, jego cel w świecie, początek jego istnienia, itp.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pd24
Bywalec
Bywalec
Posty: 154
Rejestracja: 28 mar 2021
Has thanked: 57 times
Been thanked: 13 times

Dotknięcie przedmiotu okultycznego

Post autor: pd24 » 2023-10-14, 16:48

Cześć, przychodzę do was z nietypowa sprawa. Wyglada ona w ten sposób ze pracuje w restauracji która wyprawia wesela i wczoraj mieliśmy wesele wydaje mi się wiedźmy. Miała czarna sukienkę a wszystkie dekoracje w sali było czarne i mroczne. Z samej ciekawości stałam z tylu i oglądałam ceremonie, ale oni odprawiali tam jakieś czary typu skakanie przez miotle czy wiązanie rak na dziewięć supłów. Pomimo tego zostałam na tej ceremonii a później szukając bransoletki pani młodej dotknęłam tych przedmiotów których używały do odprawiania tych obrzędów. Czy istnieje jakieś zagrożenie dla mojej duszy typu opętanie przez to? strasznie się boje
Ostatnio zmieniony 2023-10-14, 16:48 przez pd24, łącznie zmieniany 1 raz.
@};-

Awatar użytkownika
Ojciec.Pablito
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2106
Rejestracja: 22 lis 2022
Lokalizacja: Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 741 times
Been thanked: 271 times

Re: Dotknięcie przedmiotu okultycznego

Post autor: Ojciec.Pablito » 2023-10-14, 17:02

Moim zdaniem nie masz się czego przejmować. Ale jeśli Cię to jakoś nęka to porozmawiaj z kimś dojrzałym duchowo.

Swoją drogą nigdy nie spotkałem żadnej wiedźmy ani nikogo kto na poważnie zajmowalby się czarami. MOże wystarczy z nimi porozmawiac kim są i czym sa te ich zabawy itd? Może to po prostu jakaś taka zabawowa konwencja?
po prostu chłopak ze wsi 3:-o 3:-o 3:-o :YMCOWBOY:

John Wick

Re: Dotknięcie przedmiotu okultycznego

Post autor: John Wick » 2023-10-14, 17:11

Może to był styl gotycki a nie żadne czarownice? Jest coś takiego jak taka kultura gotycka i to nie ma nic wspólnego z czarownicami.
Za dużo dziwnych pytań zadajesz i takich że jak przejrzałem stare nie wiem czy to na serio było pisane?
No matko czy przechodzenie przez pasy patrząc w telefon jest grzechem, czy noszenie stringów jest grzechem, czy noszenie bluzek z dekoltem jest grzechem?
To po co ktoś takie coś wymyśla szyje i produkuje żeby nosić jak to jest grzech?
Bym powiedział że może robili sobie zabawę Haloween ale to chyba nie o to chodzi. Tak więc może chodzi o styl gotycki taka kultura jak hipisi albo rastamanie.
No a co do tych starych pytań to tak jak już napomknąłem to co grzesznego bo ktoś założy mini spódniczke bluzkę z dekoltem czy taką skąpą bielizne? To facet czyli moja płeć grzeszy jak na to patrzy tak że zaraz tylko na tym się skupia zaraz tylko to widzą w kobiecie albo czują się pobudzeni. Taki ubiór racja może być na nich jak płachta na byka bo zaraz się taki facet podnieca pobudzi zaraz jak to się mówi obcina wzrokiem albo patrzy ukradkiem. To jest wtedy jego grzech nie osoby co tam się tak ubiera. To że uwodzicielsko się ktoś ubiera to nie wina twoja że ktoś parzy za tobą jak sroka w gnat zaraz ma brzydkie myśli. To jest wina że facet wzrokowiec tylko na to patrzy jakby nie widział nic innego w kobiecie. Dlatego tylko tak założyć takie ubranie czy bielizne już jego wzrok za tym podąża albo tylko na tym się skupia bo mu się to podoba. Tak co do tej pary młodej to tak mnie się wydaje że to nie musiała być wcale żadna czarownica tylko może tak jak mówię styl gotycki.
Co do przechodzenia z telefonem w ręku przez pasy to trzeba tylko uważać czy nie jedzie auto i czy na pewno można przejść masz prawo przejść bo może się wydaje że możesz jak jesteś zapatrzona w telefon .
No a do ubrania to jak się dziewczyna ubiera to nie jest grzech tylko jak ktoś z płci przeciwnej zareaguje na to bo zaraz na to patrzy z podnieceniem albo go to kręci i jest pobudzony. To o to chodzi że ktoś może z facetów czuć zaraz że bardziej skupi się na tym co kusi wzrok i go to będzie rozpraszać. Będzie zaraz tylko tam się patrzył bo moja płeć już tak ma że to kusi ich. Tak się odnoszę bo akurat zobaczyłem twoje dawne tematy jakie zadałaś na forum tutejszym.
No a tam nie bać się jakiś przedmiotów to tak jakbyś bała się kart tarota albo bo przeczytasz horoskop to już grzech.
Racja może mieli jakieś swoje dziwne zabawy ale to nie znaczy że zaraz muszą to być ludzie co wierzą w czary. Zresztą czy ludzie takie rytuały tak praktykują? Ee tam może tylko mieli jakiś swój styl .

Dodano po 10 minutach 1 sekundzie:
Subkultura gotycka – subkultura powstała na przełomie lat 70. i lat 80. XX wieku z ruchu post punk[potrzebny przypis]. Jest związana z muzyką gotycką. Twórcy muzyki gotyckiej w brzmieniu oraz tekstach wykazują zainteresowanie mrokiem, okultyzmem, literaturą, poezją, sztuką, wampiryzmem, mitologią nordycką czy – zwłaszcza w krajach słowiańskich – mitologią słowiańską





Wraz z rozwojem muzyki gotyckiej, subkultura gotów przeszła wiele zmian i rozłamów. Można wyróżnić wiele stylów mody czy makijażu, które zaliczane są do niej zaliczane - jedną z ikon estetyki gotyckiej jest Siouxsie Sioux, której kreacje i makijaże są inspiracją dla gotów do dziś. Scena gotycka przyczyniła się też do rozwoju kultury popularnej, promując i modyfikując gatunek horroru.

Goci, podobnie jak członkowie innych subkultur wywodzących się z post-punku, dzielą podobne poglądy. Akceptowane są osoby o różnych orientacjach lub tożsamościach płciowych, łamane są konwencje dotyczące prezentacji płciowej. Przez mroczną i często wręcz okultystyczną naturę subkultury, mile widziane są wszelkie „dewiacje” – wszystko, co dziwne i niespotykane. Wolność seksualna jest innym ważnym elementem sceny, szczególnie kobiet.

Dodano po 16 minutach 46 sekundach:
https://images.app.goo.gl/UPwBkvg8nVUu93F19

Czy tak byli ubrani te osoby bo tak się ubierają ci z tej subkultury gotyckiej czy były te osoby podobnie ubrane zdjęcie poglądowe. Nie każdy musi znać te kulturę styl bo to mało u nas w Polsce popularne.
Dla mnie to coś jak styl emo.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15002
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4220 times
Been thanked: 2960 times
Kontakt:

Re: Dotknięcie przedmiotu okultycznego

Post autor: Dezerter » 2023-10-14, 18:49

pd24 pisze: 2023-10-14, 16:48 Cześć, przychodzę do was z nietypowa sprawa. Wyglada ona w ten sposób ze pracuje w restauracji która wyprawia wesela i wczoraj mieliśmy wesele wydaje mi się wiedźmy. Miała czarna sukienkę a wszystkie dekoracje w sali było czarne i mroczne. Z samej ciekawości stałam z tylu i oglądałam ceremonie, ale oni odprawiali tam jakieś czary typu skakanie przez miotle czy wiązanie rak na dziewięć supłów. Pomimo tego zostałam na tej ceremonii a później szukając bransoletki pani młodej dotknęłam tych przedmiotów których używały do odprawiania tych obrzędów. Czy istnieje jakieś zagrożenie dla mojej duszy typu opętanie przez to? strasznie się boje
A jesteś w łasce uświęcającej? jeśli jesteś to masz komunię z Jezusem i żadne okultyzmy się nie przebiją
Samo dotkniecie nie jest niczym wiążącym ciebie, to tak nie działa
pewnymi okolicznościami nieusprawiedliwiającymi ciebie jest to, że nie tylko obserwowałaś, ale i uczestniczyłaś w jakimś szukaniu?, chyba, że po prostu ona zgubiła i zgłosiła obsłudze i wy służbowo szukałyście - jeśli tak, to nie widzą zagrożenia.
Jednak dla spokojności twojego ducha i duszy
Pomódl się teraz swoimi słowami do Jezusa, wyrzekając się wszystkich z tym wydarzeniem i z okultyzmem, przeproś i poproś z wiara o opiekę ogłaszając jasno i wyraźnie, że to Jezus jest twoim Panem i Zbawicielem i tylko jemu chcesz służyć.
Amen
A ja sam i poproszę o to innych forumowiczów, pomodlimy się wstawienniczo za ciebie by Ojciec, który cię kocha dał ci pokój w duszy
szalom
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
pd24
Bywalec
Bywalec
Posty: 154
Rejestracja: 28 mar 2021
Has thanked: 57 times
Been thanked: 13 times

Re: Dotknięcie przedmiotu okultycznego

Post autor: pd24 » 2023-10-14, 19:02

Dezerter pisze: 2023-10-14, 18:49
pd24 pisze: 2023-10-14, 16:48 Cześć, przychodzę do was z nietypowa sprawa. Wyglada ona w ten sposób ze pracuje w restauracji która wyprawia wesela i wczoraj mieliśmy wesele wydaje mi się wiedźmy. Miała czarna sukienkę a wszystkie dekoracje w sali było czarne i mroczne. Z samej ciekawości stałam z tylu i oglądałam ceremonie, ale oni odprawiali tam jakieś czary typu skakanie przez miotle czy wiązanie rak na dziewięć supłów. Pomimo tego zostałam na tej ceremonii a później szukając bransoletki pani młodej dotknęłam tych przedmiotów których używały do odprawiania tych obrzędów. Czy istnieje jakieś zagrożenie dla mojej duszy typu opętanie przez to? strasznie się boje
A jesteś w łasce uświęcającej? jeśli jesteś to masz komunię z Jezusem i żadne okultyzmy się nie przebiją
Samo dotkniecie nie jest niczym wiążącym ciebie, to tak nie działa
pewnymi okolicznościami nieusprawiedliwiającymi ciebie jest to, że nie tylko obserwowałaś, ale i uczestniczyłaś w jakimś szukaniu?, chyba, że po prostu ona zgubiła i zgłosiła obsłudze i wy służbowo szukałyście - jeśli tak, to nie widzą zagrożenia.
Jednak dla spokojności twojego ducha i duszy
Pomódl się teraz swoimi słowami do Jezusa, wyrzekając się wszystkich z tym wydarzeniem i z okultyzmem, przeproś i poproś z wiara o opiekę ogłaszając jasno i wyraźnie, że to Jezus jest twoim Panem i Zbawicielem i tylko jemu chcesz służyć.
Amen
A ja sam i poproszę o to innych forumowiczów, pomodlimy się wstawienniczo za ciebie by Ojciec, który cię kocha dał ci pokój w duszy
szalom
Szukałam bransoletki bo pani młoda ja zgubiła to nie były żadne obrzędy.
@};-

John Wick

Re: Dotknięcie przedmiotu okultycznego

Post autor: John Wick » 2023-10-14, 19:09

Może to byli po prostu Goci taka subkultura i oni tak się ubierają. Przecież już to pisałem w powyższym poście dałem zdjęcie nawet jak osoby z takiej subkultury się ubierają w jaki sposób. Czy jakby propagowali satanizm albo magie czy obrzędy okultystyczne to by brali ślub kościelny? No chyba raczej nie ...
To jest taka kultura i oni mają taki styl bycia.

Awatar użytkownika
pd24
Bywalec
Bywalec
Posty: 154
Rejestracja: 28 mar 2021
Has thanked: 57 times
Been thanked: 13 times

Re: Dotknięcie przedmiotu okultycznego

Post autor: pd24 » 2023-10-14, 20:27

Marcin89 pisze: 2023-10-14, 19:09 Może to byli po prostu Goci taka subkultura i oni tak się ubierają. Przecież już to pisałem w powyższym poście dałem zdjęcie nawet jak osoby z takiej subkultury się ubierają w jaki sposób. Czy jakby propagowali satanizm albo magie czy obrzędy okultystyczne to by brali ślub kościelny? No chyba raczej nie ...
To jest taka kultura i oni mają taki styl bycia.
nie brali slubu koscielnego. ceremonia odbywala sie w ogrodzie restauracji w ktorej pracuje
@};-

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15002
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4220 times
Been thanked: 2960 times
Kontakt:

Re: Dotknięcie przedmiotu okultycznego

Post autor: Dezerter » 2023-10-14, 20:48

W świecie duchowym liczą się intencje, więc spokojnie :)
I pamiętaj, że zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc lub radę
a jutro okazja do spowiedzi i Komunii i będziesz cała w Bogu jak w ramionach Ojca a Jezus będzie obecny w tobie z Duchem świętym oświecając cię
więc
sama zobacz jak to się ma do dotknięcia jakichś przedmiotów?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ODPOWIEDZ