Erekcja

ODPOWIEDZ
Tomasz56754
Przybysz
Przybysz
Posty: 3
Rejestracja: 27 paź 2023

Erekcja

Post autor: Tomasz56754 » 2023-10-27, 14:19

Mam bardzo dziwny problem chyba najdziwniejszy jaki tu był nie mam pożądliwości wobec kobiet lub ciała a erekcja wywołuje u mnie buty , glany , błoto , i gdy pada deszcz i idę i zobaczę że jest błoto to wchodzę w nie i po tym mam erekcja choc jej nie chce i próbuje JĄ ODRAZU powstrzymać , to nie jest żart, jestem wierzącym a glany mi się poprostu podobają i gdy jest błoto to o wszystkim zapominam co mam zrobić pomocy

Awatar użytkownika
Ojciec.Pablito
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2106
Rejestracja: 22 lis 2022
Lokalizacja: Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 741 times
Been thanked: 271 times

Re: Erekcja

Post autor: Ojciec.Pablito » 2023-10-27, 14:21

Tomasz56754 pisze: 2023-10-27, 14:19 Mam bardzo dziwny problem chyba najdziwniejszy jaki tu był nie mam pożądliwości wobec kobiet lub ciała a erekcja wywołuje u mnie buty , glany , błoto , i gdy pada deszcz i idę i zobaczę że jest błoto to wchodzę w nie i po tym mam erekcja choc jej nie chce i próbuje JĄ ODRAZU powstrzymać , to nie jest żart, jestem wierzącym a glany mi się poprostu podobają i gdy jest błoto to o wszystkim zapominam co mam zrobić pomocy
Jeśli czujesz, że Ci to przeszkadza to podejdź do seksuologa i porozmawiaj.
po prostu chłopak ze wsi 3:-o 3:-o 3:-o :YMCOWBOY:

Tomasz56754
Przybysz
Przybysz
Posty: 3
Rejestracja: 27 paź 2023

Re: Erekcja

Post autor: Tomasz56754 » 2023-10-27, 14:29

A czy to jest grzech bardzo mi na tym zależy czy moge przyjąć Sakrament Eucharystii

Awatar użytkownika
Ojciec.Pablito
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2106
Rejestracja: 22 lis 2022
Lokalizacja: Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 741 times
Been thanked: 271 times

Re: Erekcja

Post autor: Ojciec.Pablito » 2023-10-27, 14:45

Tomasz56754 pisze: 2023-10-27, 14:29 A czy to jest grzech bardzo mi na tym zależy czy moge przyjąć Sakrament Eucharystii
To już bym odesłał do księdza może, albo jakiegoś kompetentnego człowieka.
Moim zdaniem fizjologiczna reakcja organizmu nigdy nie jest grzechem sama w sobie.
Erekcja może pojawić się wielokrotnie w ciągu dnia w najróżniejszych momentach.

Dla mnie złość z powodu erekcji to jak złość z powodu tego, że chce nam się sikać.
Albo, że gdy jest zimno to dostajemy gęsiej skórki.

Ale niech się tu eksperci wypowiedzą.

W moim zborze mógłbyś iść do komunii ;)
Ostatnio zmieniony 2023-10-27, 14:50 przez Ojciec.Pablito, łącznie zmieniany 2 razy.
po prostu chłopak ze wsi 3:-o 3:-o 3:-o :YMCOWBOY:

Andy72
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1924
Rejestracja: 18 kwie 2018
Has thanked: 188 times
Been thanked: 268 times

Re: Erekcja

Post autor: Andy72 » 2023-10-27, 14:47

Jak nie zależy od Ciebie to nie grzech, gorzej gdybyś zaczął realizować swoją obsesję,
„Stół dla mnie zastawiasz, na oczach mych wrogów to czynisz” (Ps 23,5)

Awatar użytkownika
Ojciec.Pablito
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2106
Rejestracja: 22 lis 2022
Lokalizacja: Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 741 times
Been thanked: 271 times

Re: Erekcja

Post autor: Ojciec.Pablito » 2023-10-27, 14:54

Ciekawy artykuł. https://pl.wikipedia.org/wiki/Erekcja_(fizjologia)
można wyróżnić trzy główne wzorce erekcji:

wzorzec odruchowy – erekcja będąca wynikiem drażnienia mechanoreceptorów okolic genitalnych z pominięciem kontroli mózgu
wzorzec psychogenny – erekcja będąca wynikiem działania bodźców zmysłowych oraz wyobrażeń o treściach erotycznych
wzorzec nocny – erekcja będąca efektem naturalnych i fizjologicznych procesów zachodzących w organizmie
Jeśli masz erekcje w róznych dziwnych momentach to może faktycznie dobrze iśc do lekarza bo może to być symptomem jakiegoś problemu w ciele.
Zaburzenia erekcji (ED) u mężczyzn to uporczywa niezdolność do osiągnięcia lub utrzymania wzwodu członka w stopniu wystarczającym do odbycia stosunku płciowego. Od 1992 roku nie stosuje się już terminu impotencja, ze względu na jego pejoratywny odcień i implikację nieodwracalności problemu[11]. Zaburzenia erekcji mają różną postać i mogą przebiegać jako:

uporczywa i całkowita niezdolność do uzyskania wzwodu;
niezdolność do uzyskania wzwodu o twardości wystarczającej do penetracji;
niezdolność do utrzymania wzwodu wystarczająco długo do odbycia pełnego stosunku płciowego.
Etiologia ED jest często wieloczynnikowa, a do zaburzeń erekcji mogą przyczyniać się:

zmiany naczyniowe
niedobór testosteronu (postępująca wraz z wiekiem tzw. andropauza obserwowana u 20- 30% mężczyzn po 65. roku życia)[12]
cukrzyca (zaburzenia erekcji u 15% chorych w wieku 30 lat, 60% chorych w wieku 60 lat i aż 90% mężczyzn po 70. roku życia)[12]
miażdżyca
niewydolność nerek
niewydolność wątroby
stwardnienie rozsiane
choroby układu krążenia (zaburzenie występuje u 40- 80% mężczyzn z chorobą wieńcową i 15% z nadciśnieniem tętniczym)[12]
choroby gruczołu krokowego towarzyszące starzeniu się (zaburzenia seksualne, w tym w 60% przypadków zaburzenia erekcji u 50% mężczyzn z objawami ze strony dolnych dróg moczowych (LUTS) lub łagodnym rozrostem gruczołu krokowego (BPH), 25% chorych na raka ograniczonego do stercza i u 12% mężczyzn poddanych elektroresekcji przezcewkowej gruczolaka stercza (TURP))[12]
patologie funkcji prącia (stwierdzane wraz z wiekiem zmniejszenie zawartości kolagenu i włókien elastycznych w błonie białawej, pogorszenie funkcji śródbłonka i zmniejszenie syntezy NO, pogorszenie podatności naczyniowej oraz istotne osłabienie mechanizmu wasodilatacyjnego)
używki (alkohol, papierosy, narkotyki)
stres i problemy emocjonalne (do 20% przypadków zaburzeń erekcji)[13]
przyjmowanie niektórych leków przeciwnadciśnieniowych (leki beta-adrenolityczne), przeciwdepresyjnych, antagonistów receptora H2, niesteroidowych leków przeciwzapalnych, hormonów, analogów gonadoliberyny (GnRH), antagonistów 5-alfa reduktazy (finasteryd) lub leków uspokajających
czynniki psychogenne (zaburzenia psychiczne, zaburzenia depresyjne itp. - około 10% przypadków)[13].
po prostu chłopak ze wsi 3:-o 3:-o 3:-o :YMCOWBOY:

Tomasz56754
Przybysz
Przybysz
Posty: 3
Rejestracja: 27 paź 2023

Re: Erekcja

Post autor: Tomasz56754 » 2023-10-28, 00:09

Dziękuje

ODPOWIEDZ