Masturbacja w wieku nastoletnim

ODPOWIEDZ
Nobody55
Przybysz
Przybysz
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2023
Has thanked: 1 time

Masturbacja w wieku nastoletnim

Post autor: Nobody55 » 2023-11-24, 23:03

:( Witam. Mam 14 lat od 3 lat prawię codziennie zaspokajam się seksualnie. Najczęściej jest to masturbacja, bardzo rzadko seks oralny z dziewczyną lub wspólna masturbacja. Nie wiem jak z tym skończyć, albo chociaż ograniczyć do minimum. Chcę, ale nie umiem. Próbowałem wiele razy, lecz nie wyszło. Boję się z tego spowiadać i nawet nie wiem jak powiedzieć o tym w konfesjonale. Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji? :(

Awatar użytkownika
Tek de Cart
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1601
Rejestracja: 4 wrz 2017
Lokalizacja: szczęśliwy mąż i ojciec, Warszawa
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 202 times
Been thanked: 638 times
Kontakt:

Re: Masturbacja w wieku nastoletnim

Post autor: Tek de Cart » 2023-11-24, 23:13

może spróbuje na początku obejrzeć:
Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da Ci za nią więcej!

Albertus
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6016
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 455 times
Been thanked: 919 times

Re: Masturbacja w wieku nastoletnim

Post autor: Albertus » 2023-11-24, 23:16

Nobody55 pisze: 2023-11-24, 23:03 :( Witam. Mam 14 lat od 3 lat prawię codziennie zaspokajam się seksualnie. Najczęściej jest to masturbacja, bardzo rzadko seks oralny z dziewczyną lub wspólna masturbacja. Nie wiem jak z tym skończyć, albo chociaż ograniczyć do minimum. Chcę, ale nie umiem. Próbowałem wiele razy, lecz nie wyszło. Boję się z tego spowiadać i nawet nie wiem jak powiedzieć o tym w konfesjonale. Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji? :(
Witaj!

Zupełnie niepotrzebnie obawiasz się z tego spowiadać. Kompletnie nie ma do tego powodu.

Koniecznie idź do spowiedzi bo to będzie dla ciebie ratunkiem jeśli dasz się Bogu poprowadzić.Nie upadaj na duchu, Bóg naprawdę jest miłosiernym Ojcem który przyjmuje grzesznika jeśli tylko żałuje i chce do Niego wracać.
A wyznać możesz dokładnie tak jak to wyraziłeś tutaj na forum a formułę spowiedzi znajdziesz bez trudu w internecie jeśli nie pamietasz

Nobody55
Przybysz
Przybysz
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2023
Has thanked: 1 time

Re: Masturbacja w wieku nastoletnim

Post autor: Nobody55 » 2023-11-24, 23:27

Dziękuje za rady. ;)

Andy72
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1926
Rejestracja: 18 kwie 2018
Has thanked: 188 times
Been thanked: 268 times

Re: Masturbacja w wieku nastoletnim

Post autor: Andy72 » 2023-11-24, 23:31

Naprawdę weź się za siebie, ja w Twoim wieku nawet nie zacząłem masturbacji
Nie ma co czekać, po 10-20 latach wykarczowanie tego będzie o wiele, wiele trudniejsze i boleśniejsze.
„Stół dla mnie zastawiasz, na oczach mych wrogów to czynisz” (Ps 23,5)

Arek
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2390
Rejestracja: 29 sie 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 300 times
Been thanked: 321 times

Re: Masturbacja w wieku nastoletnim

Post autor: Arek » 2023-11-25, 07:17

Nobody55 pisze: 2023-11-24, 23:27 Dziękuje za rady. ;)
W pojedynkę nie masz szans tylko z Bogiem dasz radę. Bóg może wszystko, błagaj i się módl. A bez wypowiedzenia wszystkich grzechów na spowiedzi osłabiasz Jego Łaskę. A przez to tracisz szansę na zmianę. Pamiętaj wola przełożona w czyn daje rezultat, jaki to już Twój wybór. Ważne, by uwzględnić konsekwencje tych wyborów. To jak dziś postąpisz będzie miało wpływ na jutro. Przyjemność przemija i nie możesz jej zaspokoić, czyli oznacza, że nieustannie chcesz do niej wracać. To jest głos złego.
Jezus Chrystus jest moim Królem.

Awatar użytkownika
kazik95
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1807
Rejestracja: 20 lis 2023
Has thanked: 463 times
Been thanked: 224 times

Re: Masturbacja w wieku nastoletnim

Post autor: kazik95 » 2023-11-26, 15:29

Nobody55 pisze: 2023-11-24, 23:03 :( Witam. Mam 14 lat od 3 lat prawię codziennie zaspokajam się seksualnie. Najczęściej jest to masturbacja, bardzo rzadko seks oralny z dziewczyną lub wspólna masturbacja. Nie wiem jak z tym skończyć, albo chociaż ograniczyć do minimum. Chcę, ale nie umiem. Próbowałem wiele razy, lecz nie wyszło. Boję się z tego spowiadać i nawet nie wiem jak powiedzieć o tym w konfesjonale. Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji? :(
piekna polszczyzna jak na czternastolatka ;)
widze ze na tym forum jest duzo o seksie mlodych ludzi
przyszla mi do glowy taka mysl: czy czasami nie pisza tu dorosli ludzie ktorzy chca zwabic nieletnich?
albo moze na odwrot - lowcy pedofili ktorzy chca sprowokowac kontakt na priw ze strony doroslych
mlodzi ludzie - badzcie ostrozni

Albertus
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6016
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 455 times
Been thanked: 919 times

Re: Masturbacja w wieku nastoletnim

Post autor: Albertus » 2023-11-29, 20:35

kazik95 pisze: 2023-11-26, 15:29
Nobody55 pisze: 2023-11-24, 23:03 :( Witam. Mam 14 lat od 3 lat prawię codziennie zaspokajam się seksualnie. Najczęściej jest to masturbacja, bardzo rzadko seks oralny z dziewczyną lub wspólna masturbacja. Nie wiem jak z tym skończyć, albo chociaż ograniczyć do minimum. Chcę, ale nie umiem. Próbowałem wiele razy, lecz nie wyszło. Boję się z tego spowiadać i nawet nie wiem jak powiedzieć o tym w konfesjonale. Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji? :(
piekna polszczyzna jak na czternastolatka ;)
widze ze na tym forum jest duzo o seksie mlodych ludzi
przyszla mi do glowy taka mysl: czy czasami nie pisza tu dorosli ludzie ktorzy chca zwabic nieletnich?
albo moze na odwrot - lowcy pedofili ktorzy chca sprowokowac kontakt na priw ze strony doroslych
mlodzi ludzie - badzcie ostrozni
Bywa i tak a bywa też tak że młodzi ludzie wchodzą na forum aby uzyskać pomoc. A jeśli to drugie to mogłeś zrazić do forum takiego młodego człowieka. Nie lepiej na przyszłość poczekać z takimi uwagami aż ktoś faktycznie napisze coś złego a nie na podstawie tylko jego rzekomo zbyt pięknej polszczyzny?

Awatar użytkownika
itsjustmemichelle1
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 795
Rejestracja: 17 sty 2021
Lokalizacja: Wrocław
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 164 times
Been thanked: 140 times

Re: Masturbacja w wieku nastoletnim

Post autor: itsjustmemichelle1 » 2023-11-29, 22:23

Albertus pisze: 2023-11-29, 20:35
Bywa i tak a bywa też tak że młodzi ludzie wchodzą na forum aby uzyskać pomoc. A jeśli to drugie to mogłeś zrazić do forum takiego młodego człowieka. Nie lepiej na przyszłość poczekać z takimi uwagami aż ktoś faktycznie napisze coś złego a nie na podstawie tylko jego rzekomo zbyt pięknej polszczyzny?

dziękuję za te słowa
a btw on nie pisze jakąś nie wiadomo jaką polszczyzną, ładnie pisze po prostu
@Nobody55 nie zrażaj się
za dużo dzieci nie ma już swoich tatusiów i swoich mam

Anka-K
Bywalec
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: 30 paź 2023
Has thanked: 2 times
Been thanked: 7 times

Re: Masturbacja w wieku nastoletnim

Post autor: Anka-K » 2023-11-29, 23:21

Jak to się mawia na wsi:
Kto sieje myśli - zbiera ich czyny.
Kto sieje czyny - zbiera ich nawyki.
Kto sieje nawyki - zbiera swój charakter.
Kto sieje charakter - zbiera swój los.
Tylko jak tu nie siać takich myśli w takim wieku, gdy zagościły już na dobre?

ODPOWIEDZ