Szczęść Boże

Jesteś nowy/a na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać i siebie nam przedstawić.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agnieszka672
Przybysz
Przybysz
Posty: 6
Rejestracja: 10 gru 2023
Wyznanie: Katolicyzm
Been thanked: 4 times

Szczęść Boże

Post autor: Agnieszka672 » 2023-12-13, 19:59

Dzień dobry,

nazywam się Agnieszka i wspólnie z mężem prowadzimy bardzo młody jeszcze kanał na YouTube - https://www.youtube.com/@TajemniceWiary , którego celem jest głoszenie przesłania miłości i nadziei. Przygotowujemy filmy przedstawiające różne świadectwa, objawienia oraz modlitwy. Wybaczcie, jeśli gdzieś znajdziecie błędy, dopiero się uczymy całej tej machiny Youtube :) Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc i subskrypcję naszego kanału, ponieważ Youtube w pogoni za sensacją, nie lubi filmów jakie tworzymy - spokojnych, mówiących o Bogu bez szukania różnych wymyślonych rzeczy.

Jednocześnie mam zamiar udzielać się aktywnie na forum - obserwuje go i czytam już od jakiegoś czasu, ale jako gość. Mam nadzieję, że wspólnie z Wami będziemy tworzyć pomysły na kolejne ciekawe filmy. A link do forum dodam do naszego kanału, ponieważ trudno w sieci o tak wartościowe miejsca.

Pozdrawiam wszystkich!
Agnieszka

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6289
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 712 times

Re: Szczęść Boże

Post autor: CiekawaXO » 2023-12-13, 20:01

Bry. Idę pokukać co tam robicie:P
Youtube nie lubi też kanałów naukowych, że twórcy muszą tworzyć clikbajtowe tytuły aby się wybić.
Ostatnio zmieniony 2023-12-13, 20:05 przez CiekawaXO, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15002
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4220 times
Been thanked: 2960 times
Kontakt:

Re: Szczęść Boże

Post autor: Dezerter » 2023-12-13, 21:14

Agnieszko jak zauważyłaś nasi forumowicze są spostrzegawczymi i uważnymi oglądaczami, więc na krytyczną recenzję możesz zawsze liczyć, ale zazwyczaj dla zbudowania i poprawy to się dzieję.
Nie wiem czy znasz kanał na youtube, który narodził się na naszym forum i przez naszych forumowiczów został rozbudowany tak mocno, że zaczął żyć swoim życiem - Dolina Modlitwy. Myślę, że sporo możesz się od nich nauczyć i podpatrzyć. Uważam, że w dzisiejszym świecie my chrześcijanie a szczególnie katolicy musimy się wspierać a nie konkurować - pisze to też byście nie konkurowali z Doliną Modlitwy a znaleźli sobie swój, inny kawałek tortu medialnego.
Niech Bóg wam błogosławi
Ostatnio zmieniony 2023-12-13, 21:16 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Susanna
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2501
Rejestracja: 30 maja 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1050 times
Been thanked: 939 times

Re: Szczęść Boże

Post autor: Susanna » 2023-12-13, 21:44

Witaj Agnieszko :)
"Uwielbiaj, duszo moja, sławę Pana mego,
Chwal Boga Stworzyciela tak bardzo dobrego.
Bóg mój, zbawienie moje, jedyna otucha,
Bóg mi rozkoszą serca i weselem ducha."
Magnificat anima mea Dominum!

Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6289
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 877 times
Been thanked: 712 times

Re: Szczęść Boże

Post autor: CiekawaXO » 2023-12-14, 08:57

Dezerter pisze: 2023-12-13, 21:14 Agnieszko jak zauważyłaś nasi forumowicze są spostrzegawczymi i uważnymi oglądaczami, więc na krytyczną recenzję możesz zawsze liczyć, ale zazwyczaj dla zbudowania i poprawy to się dzieję.
Nie wiem czy znasz kanał na youtube, który narodził się na naszym forum i przez naszych forumowiczów został rozbudowany tak mocno, że zaczął żyć swoim życiem - Dolina Modlitwy. Myślę, że sporo możesz się od nich nauczyć i podpatrzyć. Uważam, że w dzisiejszym świecie my chrześcijanie a szczególnie katolicy musimy się wspierać a nie konkurować - pisze to też byście nie konkurowali z Doliną Modlitwy a znaleźli sobie swój, inny kawałek tortu medialnego.
Niech Bóg wam błogosławi
Ktoś reklamuje swój kanał a Dez reklamuje konkurencyjny B-)
Agnieszko, Twój mąż ma bardzo dobrą dykcję.

Dodano po 6 minutach 27 sekundach:
@Dezerter a Dolina Modlitwy sama robi każdy filmik, łącznie z lektorem i obróbką graficzną, czy udostępnia już istniejące?

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Szczęść Boże

Post autor: Andej » 2023-12-14, 09:50

Agnieszka672 pisze: 2023-12-13, 19:59nazywam się Agnieszka i wspólnie z mężem prowadzimy bardzo młody jeszcze kanał na YouTube - https://www.youtube.com/@TajemniceWiary
Cenna inicjatywa. Życzę powodzenia. Wprawdzie nie korzystam z jutub i ta forma do mnie nie przemawia. Ale czynicie dobro. A dobro wspieram. Tak, jak potrafię. Czyli modlitwą.
Jeśli można, to spytam: Dlaczego Tajemnice wiary? Czy publikuje cię lub macie zamiast publikować coś związanego z tytułowym tematem? Czy słowo "tajemnice" jest tylko na wabia? Chciałbym Wam zaproponować coś więcej, czyli podsyłanie jakichś tekstów, ale na razie nie widzę, abyście potrzebowali takiego wsparcia.
Agnieszka672 pisze: 2023-12-13, 19:59 Jednocześnie mam zamiar udzielać się aktywnie na forum
Doskonała deklaracja. Wydaje mi się, że to dobro droga, abyśmy poznali Ciebie lub Was lepiej. Już macia naszą (tj. moją) sympatię. Zachęcam do działania na najlepszym katolickim forum dyskusyjnym.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15002
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4220 times
Been thanked: 2960 times
Kontakt:

Re: Szczęść Boże

Post autor: Dezerter » 2023-12-14, 11:55

DM sama robi filmy, a był czas, że wielu z nas się włączało i każdy mógł nagrać swój film, w sensie ze swoim głosem
ale nie wiem jak jest teraz
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ODPOWIEDZ