Czy Pan Bóg mi wybaczy?

Rozmowa na temat upadłego anioła, czyli szatana, jego cel w świecie, początek jego istnienia, itp.
ODPOWIEDZ
Chrześcijanin
Początkujący
Początkujący
Posty: 56
Rejestracja: 14 lut 2023
Has thanked: 38 times
Been thanked: 2 times

Czy Pan Bóg mi wybaczy?

Post autor: Chrześcijanin » 2023-12-14, 17:51

Popełniłem znowu grzech ciezki. Chciałbym jutro się z niego wyspowiadać. Tak się przejąłem, że nawet łzy mi poleciały. Czy Pan Bóg mi wybaczy?

Albertus
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6106
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 466 times
Been thanked: 929 times

Re: Czy Pan Bóg mi wybaczy?

Post autor: Albertus » 2023-12-14, 17:57

Chrześcijanin pisze: 2023-12-14, 17:51 Popełniłem znowu grzech ciezki. Chciałbym jutro się z niego wyspowiadać. Tak się przejąłem, że nawet łzy mi poleciały. Czy Pan Bóg mi wybaczy?
Łzy to akurat rzecz drugorzędna. Ale jeśli szczerze żałujesz i postanawiasz poprawę to na pewno Bóg ci wybaczy jeśli przestąpisz do sakramentu Pokuty i Pojednania.Nie upadaj na duchu. Czasem ludzie borykają się z grzechami przez wiele lat i dziesięcioleci. Ważne żeby się nie poddawać, po upadkach powstawać i prosić Boga o uwolnienie od tego.

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4475
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1082 times
Been thanked: 1150 times

Re: Czy Pan Bóg mi wybaczy?

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2023-12-14, 18:00

Oczywiście, że tak. Jest gotowy wybaczyć każdy grzech w spowiedzi. To jest zawsze pewne.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

ODPOWIEDZ