Czy homoseksualizm/biseksualizm to grzech jeżeli się takim urodziło i nie wybrało się tego?

Rozmowa na temat upadłego anioła, czyli szatana, jego cel w świecie, początek jego istnienia, itp.
Awatar użytkownika
CiekawaXO
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6328
Rejestracja: 12 mar 2023
Has thanked: 882 times
Been thanked: 716 times

Re: Czy homoseksualizm/biseksualizm to grzech jeżeli się takim urodziło i nie wybrało się tego?

Post autor: CiekawaXO » 2023-12-27, 10:11

wierność Bogu nie stawia Cię przez heroicznym wyzwaniem życia w samotności.
A co jeśli zdecydowałaby się na związek,ale w czystości?
Kościół nie odrzuca takiej możliwości.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13865
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2032 times
Been thanked: 2216 times

Re: Czy homoseksualizm/biseksualizm to grzech jeżeli się takim urodziło i nie wybrało się tego?

Post autor: sądzony » 2023-12-27, 11:00

Czy homoseksualizm/biseksualizm to grzech jeżeli się takim urodziło i nie wybrało się tego?
Z tego co się orientuje skłonności same w sobie nie są grzechem.
Moja praca, przy współpracy z bożą łaską, nad skłonnością do alkoholu zrodziła całkowity post od alkoholu, który trwa już 3,5 roku.
Skłonność pozostała. Nadal bywa, że odczuwam pociąg do alkoholu. Nie ma jednak w tym grzechu.
Bycie alkoholikiem, homoseksualistą nie oznacza grzechy na danej płaszczyźnie.

Dodano po 54 sekundach:
CiekawaXO pisze: 2023-12-27, 10:11
wierność Bogu nie stawia Cię przez heroicznym wyzwaniem życia w samotności.
A co jeśli zdecydowałaby się na związek,ale w czystości?
Kościół nie odrzuca takiej możliwości.
To trudne. Choć moim zdaniem nie niemożliwe.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3487
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 159 times
Been thanked: 368 times

Re: Czy homoseksualizm/biseksualizm to grzech jeżeli się takim urodziło i nie wybrało się tego?

Post autor: Gzresznik Upadający » 2023-12-27, 13:11

Po pierwsze to NIE URODZIŁAŚ SIE BISEKSUALNA. To że nasze durne ciało jest w stanie uzyskać samozodowolenie , zaspokokojenie popedów w prawie kazdy sposób nie oznacza ze człowiek sie takim rodzi.Ludzie takim siebie i innych czynią.
Po drugie wszelkie odchylenia od normy jesli chodzi o zachowania ludzkie są wynikiem zakłoceń w rozwoju psychosomatycznym, róznego charakteru. Takze w dzieciństwie.
Po trzecie sami mozemy napedzać swoje skłonnosci.
Jesli mogę cos doradzić to staraj sie nie popadac w jakiekolwiek kontakty , fantazje , masturbacje z wyobrazeniami homoseskualnymi , bo organizm wytworzy w sobie połaczenia neuronalne które beda potem napedzać te wyobrażenia.
To troche jak narkotyk. samouzaleznia.

Jesli iałbym cos doradzić , jak beda ci sie pojawiały te skłonnosci , fantazje nie heteroseksualne to staraj sie je notować i staraj sie zrozumiec co wlasciwie one maja zastepowac.
U mnie ( posłuze jako przykład) skłonnosci homoseksualne były napedzane mocno np odrzuceniem przez rodziców i powiazaniem wykorzystania przez kogos innego i wyobrazeniem podswiadomym ze skoro molestował tzn ze mu załezało ( organizm zapamietał to sprzezenie zwrotne ) Po przepracowaniu ilosc pokus homo zmniejszyła sie tak ze dwa trzy razy. Plus inne elementy.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13865
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2032 times
Been thanked: 2216 times

Re: Czy homoseksualizm/biseksualizm to grzech jeżeli się takim urodziło i nie wybrało się tego?

Post autor: sądzony » 2023-12-27, 13:44

Tak się zastanawiam czy jeżeli jeden mój dziad był alkoholikiem, a drugi miał nerwicę i depresje to czy nie urodziłem się poniekąd z jakąś odrobina preferencji ku skłonnością do uzależnień i melancholii ...
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 19188
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2640 times
Been thanked: 4655 times
Kontakt:

Re: Czy homoseksualizm/biseksualizm to grzech jeżeli się takim urodziło i nie wybrało się tego?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2023-12-27, 13:55

Panowie, dla dylematów Autorki wątku nie ma znaczenia, jaki jest powód. Ona potrzebuje wyjścia, a nie dywagacji.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13865
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2032 times
Been thanked: 2216 times

Re: Czy homoseksualizm/biseksualizm to grzech jeżeli się takim urodziło i nie wybrało się tego?

Post autor: sądzony » 2023-12-27, 14:11

Albertus pisze: 2023-12-26, 15:32 Skłonności co prawda nie są grzechem ale same skłonności są zgodnie z nauczaniem Kościoła "obiektywnie nieuporządkowane" czyli są złem jakie człowieka dotyka i należy dążyć do tego aby się z tego zła uwolnić.
Często używasz tego pojęcia "skłonność obiektywnie nieuporządkowana". Może wyjaśnisz nam oraz koleżance cóż to oznacza. Proszę również podaj może przykłady "skłonności obiektywnie uporządkowanych". Piszesz również, że "skłonności są złem", które zatem skłonności są dobrem? Czy skłonność do modlitwy sama w sobie jest dobrem o ile się jej nie poddaję i nie modlę. Używanie pewnych "konstruktów" bez wyjaśnienia ich znaczenia nico zaciemnia prawdziwy obraz. Może wyjaśnić proszę?
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3487
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 159 times
Been thanked: 368 times

Re: Czy homoseksualizm/biseksualizm to grzech jeżeli się takim urodziło i nie wybrało się tego?

Post autor: Gzresznik Upadający » 2023-12-27, 14:24

Marek_Piotrowski pisze: 2023-12-27, 13:55 Panowie, dla dylematów Autorki wątku nie ma znaczenia, jaki jest powód. Ona potrzebuje wyjścia, a nie dywagacji.

Czytasz czasami co inni pisza ?
Napisałem co może zrobić, I dlaczego to jest ważne. Dla jej lepszej kontroli tego co się dzieje.

Dodano po 5 minutach 21 sekundach:
sądzony pisze: 2023-12-27, 14:11
Albertus pisze: 2023-12-26, 15:32 Skłonności co prawda nie są grzechem ale same skłonności są zgodnie z nauczaniem Kościoła "obiektywnie nieuporządkowane" czyli są złem jakie człowieka dotyka i należy dążyć do tego aby się z tego zła uwolnić.
Często używasz tego pojęcia "skłonność obiektywnie nieuporządkowana". Może wyjaśnisz nam oraz koleżance cóż to oznacza. Proszę również podaj może przykłady "skłonności obiektywnie uporządkowanych". Piszesz również, że "skłonności są złem", które zatem skłonności są dobrem? Czy skłonność do modlitwy sama w sobie jest dobrem o ile się jej nie poddaję i nie modlę. Używanie pewnych "konstruktów" bez wyjaśnienia ich znaczenia nico zaciemnia prawdziwy obraz. Może wyjaśnić proszę?
To ja ci mozę wytłumaczę. Z perspektywy zainteresowanego.
Cięzko opanować pokusy.
Wywracaja te skłonnosci człowiekowi myslenie i jest w stanie uwierzyc ze mając sklonnosci a Bóg go takim stworzył a karze homoseksualistów weiec on jest potepiony ( SAM ZALICZYŁEM TEN ETAP) To herezja, i grzech na pograniczu bluznienia Duchowi Swietemu.
Podczas ostrej fazy walki z tym syfem mialem takie mysli ze 20 razy dziennie. ( to w wierze nie pomaga zbytnio ) i podsuwa pokusy samobójcze nawet( jakbys poczytał swiadectwa to kazdy były hmo zalicza ten etap )
ajk wywróci sie to myslenie uwierzysz wtedy w wieksza ilosc herezji i głupot bo JUZ AUTORYTET NAUKI CHRSYSTUSA I JEJ CAŁOSCI I KOMPLEMENTARNOSCI ZOSTAŁ WYWALONY W KOSMOS.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13865
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2032 times
Been thanked: 2216 times

Re: Czy homoseksualizm/biseksualizm to grzech jeżeli się takim urodziło i nie wybrało się tego?

Post autor: sądzony » 2023-12-28, 10:34

Gzresznik Upadający pisze: 2023-12-27, 14:30 To ja ci mozę wytłumaczę. Z perspektywy zainteresowanego.
Cięzko opanować pokusy.
Wywracaja te skłonnosci człowiekowi myslenie i jest w stanie uwierzyc ze mając sklonnosci a Bóg go takim stworzył a karze homoseksualistów weiec on jest potepiony ( SAM ZALICZYŁEM TEN ETAP) To herezja, i grzech na pograniczu bluznienia Duchowi Swietemu.
Podczas ostrej fazy walki z tym syfem mialem takie mysli ze 20 razy dziennie. ( to w wierze nie pomaga zbytnio ) i podsuwa pokusy samobójcze nawet( jakbys poczytał swiadectwa to kazdy były hmo zalicza ten etap )
ajk wywróci sie to myslenie uwierzysz wtedy w wieksza ilosc herezji i głupot bo JUZ AUTORYTET NAUKI CHRSYSTUSA I JEJ CAŁOSCI I KOMPLEMENTARNOSCI ZOSTAŁ WYWALONY W KOSMOS.
Nie rozumiem jeszcze bardziej.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3487
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 159 times
Been thanked: 368 times

Re: Czy homoseksualizm/biseksualizm to grzech jeżeli się takim urodziło i nie wybrało się tego?

Post autor: Gzresznik Upadający » 2023-12-28, 10:39

Sądzony. Wersja dla prostaczków. Jak uwierzysz ze Bóg stworzył ciebie bardziej podatnym na potępienie bo stworzył cie ze znacznie wieksza skłonnością do popełniania grzechu homoseksualnego to uwierzysz juz w każdą gownianą herezję.
BOG NIE CZYNI HOMOSEKSUALISTAMI TO MY NAWZAJEMSIE CZYNIMY PODATNYMI ZRANIONYMI

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 19188
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2640 times
Been thanked: 4655 times
Kontakt:

Re: Czy homoseksualizm/biseksualizm to grzech jeżeli się takim urodziło i nie wybrało się tego?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2023-12-28, 15:19

Gzresznik Upadający pisze: 2023-12-28, 10:39 Sądzony. Wersja dla prostaczków. Jak uwierzysz ze Bóg stworzył ciebie bardziej podatnym na potępienie bo stworzył cie ze znacznie wieksza skłonnością do popełniania grzechu homoseksualnego to uwierzysz juz w każdą gownianą herezję.
BOG NIE CZYNI HOMOSEKSUALISTAMI TO MY NAWZAJEMSIE CZYNIMY PODATNYMI ZRANIONYMI
Przeciwnie - to prawda, że osoba dotknięta homoseksualizmem jest bardziej podatna na grzech (w sensie: trudniej jej nie zgrzeszyć) i rzeczywiście ma to wpływ na Sąd. Dotyczy to zresztą nie tylko homoseksualizmu ("Komu wiele dano, od tego wiele wymagać się będzie; a komu wiele zlecono, tym więcej od niego żądać będą."/Łk 12,48b/)

Niemniej osądzone będą jej czyny i starania. Jeśli "odpuści sobie", to jej "gorszy start" nie pomoże.

Co do "stworzenia podatnym na potępienie" - pamiętać trzeba, że żyjemy w rzeczywistości po grzechu pierworodnym, a więc nie jesteśmy takimi, jakimi zamyślił nas Bóg.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13865
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2032 times
Been thanked: 2216 times

Re: Czy homoseksualizm/biseksualizm to grzech jeżeli się takim urodziło i nie wybrało się tego?

Post autor: sądzony » 2023-12-28, 15:30

Nadal nie wiem co to "skłonność obiektywnie nieuporządkowana", a co "skłonność obiektywnie uporządkowana" tudzież "skłonność nieuporządkowana subiektywnie" bądź "subiektywnie uporządkowana".
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 19188
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2640 times
Been thanked: 4655 times
Kontakt:

Re: Czy homoseksualizm/biseksualizm to grzech jeżeli się takim urodziło i nie wybrało się tego?

Post autor: Marek_Piotrowski » 2023-12-28, 16:24

sądzony pisze: 2023-12-28, 15:30 Nadal nie wiem co to "skłonność obiektywnie nieuporządkowana"
Delikatne określenie złej skłonności
, a co "skłonność obiektywnie uporządkowana"
przeciwnie do nieuporządkowanej :)
KKK 2357:
Tradycja, opierając się na Piśmie świętym, przedstawiającym homoseksualizm jako poważne zepsucie (Por. Rdz 19,1-29; Rz 1, 24-27; I Kor 6, 9;1 Tm 1, 10). zawsze głosiła, że "akty homoseksualizmu z samej swojej wewnętrznej natury są nieuporządkowane" (Kongregacja Nauki Wiary, dekl. Persona humana, 8). Są one sprzeczne z prawem naturalnym; wykluczają z aktu płciowego dar życia. Nie wynikają z prawdziwej komplementarności uczuciowej i płciowej. W żadnym wypadku nie będą mogły zostać zaaprobowane
KKK 2358:
Pewna liczba mężczyzn i kobiet przejawia głęboko osadzone skłonności homoseksualne. Skłonność taka, obiektywnie nieuporządkowana, dla większości z nich stanowi trudne doświadczenie.

Dla zrozumienia tego zagadnienia bardzo ważna jest Deklaracja Persona Humana, w której czytamy:
"8. W naszych czasach niektórzy, idąc za pewnymi racjami natury psychologicznej, zaczęli - wbrew stałej nauce Urzędu Nauczycielskiego Kościoła i zmysłowi moralnemu ludu chrześcijańskiego - pobłażliwie osądzać, a nawet całkowicie uniewinniać stosunki homoseksualne.
Rozróżniają oni - co nie wydaje się nieuzasadnione - między homoseksualistami, których skłonność wynikająca z błędnego wychowania lub z braku dojrzałości seksualnej, bądź z przyzwyczajenia lub złego przykładu, czy z innych podobnych przyczyn, występuje tylko okresowo lub przynajmniej nie jest nieuleczalna, a homoseksualistami, którzy są takimi na stałe z powodu pewnego rodzaju wrodzonego popędu lub patologicznej konstutucji uznanej za nieuleczalną.
Jeśli chodzi o tę drugą kategorię ludzi, to niektórzy dowodzą, że ich skłonność jest tak bardzo naturalna, iż usprawiedliwia uprawianie przez nich stosunków homoseksualnych w ramach podobnej do małżeństwa szczerej wspólnoty życia i miłości, jeżeli wydaje się im, że nie są w stanie prowadzić życia samotnego.
Z pewnością w sprawowaniu posługi duszpasterskiej należy takich homoseksualistów przyjmować z rozważną łagodnością i wzbudzać w nich nadzieję, że kiedyś przezwyciężą trudności w dostosowaniu społecznym. Należy również roztropnie osądzać problem ich winy. Nie wolno jednak posługiwać się żadną metodą duszpasterską, która dawałaby im moralne usprawiedliwienie z tego powodu, że akty homoseksualne uznano by za zgodne z sytuacją tych osób. Według obiektywnego porządku moralnego stosunki homoseksualne są pozbawione niezbędnego i istotnego uporządkowania. W Piśmie Świętym są one potępione jako poważna deprawacja, a nawet są przedstawione jako zgubne następstwo odrzucenia Boga(18) Sąd ten nie uprawnia do stwierdzenia, że wszyscy dotknięci tą nieprawidłowością, mają tym samym winę osobistą; świadczy jednak, że akty homoseksualizmu są wewnętrznie nieuporządkowane i w żadnym przypadku nie mogą zostać zaaprobowane."


tudzież "skłonność nieuporządkowana subiektywnie" bądź "subiektywnie uporządkowana".
A skąd wziąłeś takie pojęcia? :)

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3487
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 159 times
Been thanked: 368 times

Re: Czy homoseksualizm/biseksualizm to grzech jeżeli się takim urodziło i nie wybrało się tego?

Post autor: Gzresznik Upadający » 2023-12-28, 17:35

Marek_Piotrowski pisze: 2023-12-28, 15:19
Gzresznik Upadający pisze: 2023-12-28, 10:39 Sądzony. Wersja dla prostaczków. Jak uwierzysz ze Bóg stworzył ciebie bardziej podatnym na potępienie bo stworzył cie ze znacznie wieksza skłonnością do popełniania grzechu homoseksualnego to uwierzysz juz w każdą gownianą herezję.
BOG NIE CZYNI HOMOSEKSUALISTAMI TO MY NAWZAJEMSIE CZYNIMY PODATNYMI ZRANIONYMI
Przeciwnie - to prawda, że osoba dotknięta homoseksualizmem jest bardziej podatna na grzech (w sensie: trudniej jej nie zgrzeszyć) i rzeczywiście ma to wpływ na Sąd. Dotyczy to zresztą nie tylko homoseksualizmu ("Komu wiele dano, od tego wiele wymagać się będzie; a komu wiele zlecono, tym więcej od niego żądać będą."/Łk 12,48b/)

Niemniej osądzone będą jej czyny i starania. Jeśli "odpuści sobie", to jej "gorszy start" nie pomoże.

Co do "stworzenia podatnym na potępienie" - pamiętać trzeba, że żyjemy w rzeczywistości po grzechu pierworodnym, a więc nie jesteśmy takimi, jakimi zamyślił nas Bóg.
No właśnie by podjąć starania potrzeba wiedzieć ze moich skłonności nie zalatwil mi Bóg.
Tylko ss efektem nieszczęśliwego biegu zdarzeń..
Bez intencji Boga by zaistniały.
A do tego trzeba podjąć wyzwanie.
Mialem trzy drogi po nawróceniu.
Pierwsza zaakceptować to gowno.
Drugie nie akceptować ale walczyć na sile z objawami, pokusami bez leczenia podstaw.
3 to leczyc i podstawy , korzenie tego zla i same objawy.

Dodano po 18 minutach 55 sekundach:
Pierwsza droga, a próbowąłem, daje nieufnośc którą opisalem.
To jak stworzono mnie bym był zagrozony piekłem ? Jak sie ma jeszcze w sobie troche paranoji ze wszyscy przeciw mnie ( a to cecha wspołna wszystkim poranionym jak ja)
pwoduje to szybka ucieczkę i zignorowanie BOga albo potrzebe naginania przykazań by byc komplementarnym wobec samego siebie i swoich poglądów .

Druga sciezka? Jest jeszcze gorsza w swoich efektach bo stoisz sam naprzeciw swojej zranionej psyche i swoim popedom przez nie skrzywionym , prawom biologii i wdrukowanym zachowaniom.
problem w tym ze te zachowania sa troche jak strzały alkoholu czy narkotyków. Dają chwilową ulgę.
Co gorsza , walka z nimi robi jeszcze sprzezneie zwrotne typu unikanie zachowan w okresie wzmozonych pkus ? MOzna wtedy pojsc po bandzie takze reakcje mogą zacząc sugerowac ze jednak jestes od urodzenia HOMO, a to ZWYKŁA REAKCJA ORGANIZMU PO WIELOTYGODNIOWEJ NIERAZ WALCE.
Wtedy sie zancznie pogorszyło .

No i jest wersja trzecia ostatnia.
Podcinanie korzeni i walka z objawami.
Niestety jak kazdy nałog to zachowanie podczpeia sie pod wszystkie zranienia jakie niby to kompulsywne zachowanie łagodzi.
Powoli jednak jest skuteczne.
Poranienia od rodziców? Nawet trzeb sie zajac fałszywym przekonaniem ze skoro odrzucono to moje ciało jest do niczego i stało sie to co miało sie stać i tak miało być .
walka z wdrukowanmi wzorcami ? coż dopoki nie natrafiłem na mądry artykuł że ciało jest głupie i jak coś podłapie to nie dlatego że ma taki wdrukowany fabrycznie program homoseksualnosci ale dlatego ze ktoś swoja interwencja w mechanizmy ( taki program napisał dla ciala ) I NIE MA W TYM TWOJEJ ZAWINIONEJ WINY ANI BŁEDU W AKCIE STWARZANIA
Ze ta homoseksualnosc skłonnośc to nie MS-DOS tylko jakis pie#rzony trojan .

To tyle uzasadnien co i po co

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13865
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2032 times
Been thanked: 2216 times

Re: Czy homoseksualizm/biseksualizm to grzech jeżeli się takim urodziło i nie wybrało się tego?

Post autor: sądzony » 2023-12-28, 18:54

Marek_Piotrowski pisze: 2023-12-28, 16:24
sądzony pisze: 2023-12-28, 15:30 Nadal nie wiem co to "skłonność obiektywnie nieuporządkowana"
Delikatne określenie złej skłonności
, a co "skłonność obiektywnie uporządkowana"
przeciwnie do nieuporządkowanej :)
Czyli skłonność seksualna, która przejawia się w masturbacji, seksie przygodnym, w życiu seksualnym bez sakramentu, w cudzołóstwie, stosunkach homoseksualnych, zoofilii, pedofili jest również obiektywnie nieuporządkowana do czasu gdy zostanie obiektywnie uporządkowana w małżeństwie, celibacie, czystości, wstrzemięźliwości lub "leczeniu" (reperacji skłonności)?

A skąd wziąłeś takie pojęcia? :)
Jak skąd, wymyśliłem ;)
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3487
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 159 times
Been thanked: 368 times

Re: Czy homoseksualizm/biseksualizm to grzech jeżeli się takim urodziło i nie wybrało się tego?

Post autor: Gzresznik Upadający » 2023-12-28, 19:04

masturbacja , grzechy heteroseksualne miedzy dwójką partnerów nie sa przeciwne naturze.
Wystarczy siegnac do starych definicji co jest zboczeniem a co nie.
Przestań juz wciskac te nowoczesne równanie braku spełnienia norm moralnych w to samo pojecie co seks miedzygatunkami , wykorzystywaniu dzieci czy seks miedzy dwoma osobnikami tej samej płci. czy realizacje innych zboczęń czyli realizacę popędu w sposób niezgodny z naturą i ze złamaniem norm moralnych ustanowionych
ale wam juz nowoczesne prądy myslowe w mózgach sieczke porobiły

Na razie wam wmówiono że seks homoseksualny jest rownowązny hetero. potem wam wmówia ze pedofilia jest ok , a i zwierzaczki musza cos z tego mieć.O i trupki przecxiez nie bedą stanowiły sprzeciwu a i gerontofilia ....
Dżizas.
Czasem chce żeby jednak ten Apophis ( planetoida ) nie zboczyła ...

ODPOWIEDZ