ROZDWOJENIE ?

Piszemy tutaj wszystkie rozterki w naszym życiu duchowym. Rady na temat naszego życia w Kościele katolickim, pouczenie, itp.
Awatar użytkownika
Strzelec91
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 11 lut 2023
Lokalizacja: Pleszew
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 32 times
Been thanked: 33 times

Re: ROZDWOJENIE ?

Post autor: Strzelec91 » 2024-01-14, 21:45

Wczoraj niestety upadłem :( Pełen tydzień wytrwałem. Wczoraj wieczorem głupi uległem, popełniłem te grzechy które wcześniej. Przed pójściem spac powstałem, na powrót założyłem filtr i hmm znowu staram się, na razie pokus brak, z tym że ... miałem nadzieję że uda mi się bezterminowo wytrwać a tu tydzień i wszystko się niejako wyzerowało :( Choć wiem że to nie są żadne zawody ani nic takiego. Ale ... kiedyś na początku wszak rok i niecałe 4 msc nie robiłem tego :( Wiedziałem że jest lepiej, bo wcześniej po upadku zaprzestawałem całkiem pracy nad tym. Po prostu - "szedłem na całego" i popełniałem to bez hamulców... I tak przez wiele miesięcy, aż do następnej spowiedzi (były szczere i postanowienie poprawy było), po której powtarzało się to co wcześniej (walka kilkudniowa, upadek i trwanie w złu). Ten pełen tydzień bez niczego to i tak najdłuższy okres od kilku lat zapewne. Na pewno pamiętam krótsze jak już.
Ostatnio zmieniony 2024-01-14, 21:47 przez Strzelec91, łącznie zmieniany 1 raz.

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3495
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 159 times
Been thanked: 368 times

Re: ROZDWOJENIE ?

Post autor: Gzresznik Upadający » 2024-01-15, 06:02

to tydzien . az tydzien
podejdz do tego troch inaczej.
na zasadzie jeszcze jeden dzien Panie

ODPOWIEDZ