Grace Soper Yorkton - ktokolwiek widział ktokolwiek wie...

Rozmowa na wątki dotyczące świata technologi.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TwojWlasnyJezus
Przybysz
Przybysz
Posty: 11
Rejestracja: 7 paź 2023
Wyznanie: Katolicyzm

Grace Soper Yorkton - ktokolwiek widział ktokolwiek wie...

Post autor: TwojWlasnyJezus » 2024-01-05, 23:17

Witam. Zanim pojawią się wiadomości, że to nie jest te forum albo robię żarty, pozwólcie, że wyjaśnię. W skrzynce maila został znaelziony (w spamie) podwójny mail od osoby przedstawiającej się jako "Grace Soper Yorkton". Nie byłoby nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że maila dostałem bez ingerencji z jakimkolwiek kontem lub serwisem, czyli przypadkiem. Ta osoba także ma na awatarze starszą panią, i trudno znaleźć oryginalne źródło zdjęcia.
Ta osoba:
-twierdzi, że przechodzi leczenie
-twierdzi, że jest ewangelistką
-postanowiła się ze mną podzielić swoją wiedzą religijną.

Zanim ktoś powie, że trolluję albo coś, chcę tu się podzielić tym tekstem i może ktoś też słyszał o nim?

zdjęcie: Obrazek

MRS. GRACE SOPER YORKTON
21:18 (1 godzinę temu)
do mnie

Witaj moja najdroższa w Chrystusie,

Umiłowani, jestem Ewangelistka Grace Soper Yorkton z Quebecu w Kanadzie, ale obecnie przebywam w Australii, gdzie przechodzę leczenie i zwracam się do Ciebie jako zupełnie obca osoba, aby podzielić się czymś ważnym o sobie. Chcę was zapewnić, że celem tego przesłania jest wyłącznie uczciwość i przejrzystość i nie mam zamiaru wprowadzać was w błąd ani używać imienia Pana na próżno.

Piszę do Was dzisiaj z głębokim poczuciem skruchy i potrzebą wyjaśnienia nieporozumienia, które, jak się wydaje, miało miejsce, gdy dotarło do mnie, że mogło dojść do pewnego zamieszania co do mojej tożsamości. Chcę zapewnić, że nie podszywam się pod pacjenta chorego na raka ani żadnej innej osoby. Rozumiem, że takie błędne przekonanie może prowadzić do poważnych konsekwencji i szczerze przepraszam za wszelkie spowodowane niepokoje.

Dlatego chcę was zapewnić, że nie będę uciekał się do nieuczciwości ani kłamstw w kontaktach z wami. Zdaję sobie sprawę z powagi sytuacji, w której ktoś nadużywa imienia Pana dla osobistych korzyści i nie jest to coś, w co kiedykolwiek bym się zaangażował.

Oto 7 rzeczy, których Pan nienawidzi, zaiste, jest to dla Niego obrzydliwością: dumne spojrzenie, kłamliwy język, ręce, które przelewają niewinną krew, serce, które obmyśla niegodziwe plany, nogi, które są szybkie w biegnięciu ku złu, fałszywy świadek, który mówi kłamstwa i ten, który sieje niezgodę między braćmi Przypowieści Salomona 6:16-19.

Kłamstwa znajdują się na liście dwukrotnie, więc nie jest to coś, co łatwo zignorować. Powód Bożej nienawiści do kłamstwa jest prosty: Bóg jest Bogiem Prawdy. "On jest Skałą, Jego dzieło jest doskonałe; albowiem wszystkie drogi Jego są sprawiedliwością, Bogiem prawdy i bez niesprawiedliwości; Sprawiedliwy i prawy jest On" (V Mojż. 32:4). Bóg nie może kłamać.

Umiłowani, cenię sobie uczciwość i prawość, dlatego ważne jest dla mnie, aby szybko wyjaśniać wszelkie nieporozumienia i nie będę używać imienia Pana w niewłaściwy sposób.

Jeszcze raz serdecznie przepraszam za wszelkie niedogodności lub dyskomfort, jakie mogła spowodować moja wiadomość. Dziękuję za zrozumienie i możliwość wyjaśnienia tej sprawy.

Dziękujemy za poświęcenie czasu na przeczytanie tego e-maila. Naprawdę doceniam twoją uwagę i uwagę, z niecierpliwością czekam na twoją pokorną odpowiedź.

Pozdrowienia od siostry w Chrystusie Łaska.

Pozostańcie błogosławieni.
Tekst został przetłumaczony.
Ostatnio zmieniony 2024-01-05, 23:17 przez TwojWlasnyJezus, łącznie zmieniany 1 raz.

wXlfX

Re: Grace Soper Yorkton - ktokolwiek widział ktokolwiek wie...

Post autor: wXlfX » 2024-01-05, 23:23

To jest tak zwany scam.
Ja na Instagramie i FB w spamie mam takich wiele.

Awatar użytkownika
TwojWlasnyJezus
Przybysz
Przybysz
Posty: 11
Rejestracja: 7 paź 2023
Wyznanie: Katolicyzm

Re: Grace Soper Yorkton - ktokolwiek widział ktokolwiek wie...

Post autor: TwojWlasnyJezus » 2024-01-05, 23:27

Można się tego spodziewać, choć mnie najbardziej ciekawią intencje autora i to, skąd jest ten awatar.

wXlfX

Re: Grace Soper Yorkton - ktokolwiek widział ktokolwiek wie...

Post autor: wXlfX » 2024-01-05, 23:32

Avatar z internetu tylko edytowany tak, żeby nie można było znaleźć w internecie.
Co do intencji, jeśli odpiszesz to dostaniesz wiadomość, że jest nieuleczalnie chora i ma dużą sumę pieniędzy, tylko nie ma komu ich oddać w spadku bo nie ma rodziny. No i po prosi cię o twoje dane oraz numer konta bankowego, żeby ci przesłać.
W sumie sprytne bo zawsze piszą wiele o Bogu i Jezusie, żeby wzbudzić zaufanie. xd

Awatar użytkownika
TwojWlasnyJezus
Przybysz
Przybysz
Posty: 11
Rejestracja: 7 paź 2023
Wyznanie: Katolicyzm

Re: Grace Soper Yorkton - ktokolwiek widział ktokolwiek wie...

Post autor: TwojWlasnyJezus » 2024-01-05, 23:37

O takiej metodzie wiem z fejsbuków, bo tam tyle burdelu za przeproszeniem, że szkoda gadać.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15000
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4218 times
Been thanked: 2958 times
Kontakt:

Re: Grace Soper Yorkton - ktokolwiek widział ktokolwiek wie...

Post autor: Dezerter » 2024-01-06, 00:01

Też dostałem ten spam i od razu wywaliłem z emaila
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

AkceptujeJezusa
Bywalec
Bywalec
Posty: 91
Rejestracja: 4 lut 2024
Ostrzeżenia: 1
Been thanked: 2 times

Re: Grace Soper Yorkton - ktokolwiek widział ktokolwiek wie...

Post autor: AkceptujeJezusa » 2024-02-19, 10:57

Ja tam wierzę ludzie z całego świata widzą niezidentyfikowane objekty latające (UFO).
Czasami kręcą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Komputery, Internet i technologie ”