Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Napisz tutaj jaką masz propozycje, sugestie odnośnie forum, jakie zauważyłeś błędy, zadaj pytanie, administracja odpowie.
Zablokowany

Czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Chcę by było tak jak teraz (nie chcę zmiany)
8
42%
Jestem za całkowitym zakazem wątków i pisania na tematy polityczne
3
16%
Jestem za pozostawieniem jednego wątku politycznego na forum w Kawiarence
8
42%
 
Liczba głosów: 19

Awatar użytkownika
kazik95
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1807
Rejestracja: 20 lis 2023
Has thanked: 463 times
Been thanked: 224 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: kazik95 » 2024-01-16, 18:45

Kiedy podsumowanie ankiety?
Zablokujcie mi proszę ten Komentarz Aktualny bo tak mnie wnerwia ten PiS, że mam ochotę tam wklejać i wklejać.

Nie mogę się przez to skupić na innych tematach.
O, jak dobre życie mam do zaoferowania pod Panowaniem Bożym ludziom, którzy dzisiaj są w kiepskiej kondycji duchowej/psychicznej
[Jezus - Kazanie na Górze]

Albertus
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6020
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 456 times
Been thanked: 919 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: Albertus » 2024-01-16, 18:49

kazik95 pisze: 2024-01-16, 18:45 Kiedy podsumowanie ankiety?
Zablokujcie mi proszę ten Komentarz Aktualny bo tak mnie wnerwia ten PiS, że mam ochotę tam wklejać i wklejać.

Nie mogę się przez to skupić na innych tematach.
Jak najbardziej jestem za i można by to dla ciebie zrobić w drodze wyjątku. :D

Ale po co innym zakazywać i dlaczego inni mają cierpieć tylko dlatego że ciebie wnerwia i trudno ci się powstrzymać aby wklejać i wklejać?
Ostatnio zmieniony 2024-01-16, 18:50 przez Albertus, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5403
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 858 times
Been thanked: 1413 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: abi » 2024-01-16, 19:01

kazik95 pisze: 2024-01-16, 18:45 Kiedy podsumowanie ankiety?
Zablokujcie mi proszę ten Komentarz Aktualny bo tak mnie wnerwia ten PiS, że mam ochotę tam wklejać i wklejać.

Nie mogę się przez to skupić na innych tematach.
dez pisał że dzisiaj

Dodano po 19 minutach 26 sekundach:
ps.osobiscie uważam układ ankiety za chybiony
imho powinny być dwie opcje - chcesz tak jak teraz czy chcesz tylko jeden wątek.
bo te osoby które tak bardzo nie chcą polityki że wcale nie powinno być jej na forum ich zdaniem - zostaną zwyczajnie pominięte w podliczeniach - a to na ten moment 3 głosy
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: Andej » 2024-01-16, 21:55

kazik95 pisze: 2024-01-16, 18:45 Zablokujcie mi proszę ten Komentarz Aktualny bo tak mnie wnerwia ten PiS, że mam ochotę tam wklejać i wklejać.
Lepiej zwalczyć z sobie nienawiść, niż kneblować innych.
Jeśli tak nienawidzisz, to i tak będziesz musiał ja okazywać. Tylko będziesz to robić w miejscu, w którym wszyscy szczują na PIS. Czy wtedy będzie dobrze?
Mnie to przeraża, że dwie napędzane nienawiścią do PIS rozpętują burzę.
Mt 18.21-22 Wtedy Piotr zbliżył się do Niego i zapytał: «Panie, ile razy mam przebaczyć, jeśli mój brat wykroczy przeciwko mnie? Czy aż siedem razy?» Jezus mu odrzekł: «Nie mówię ci, że aż siedem razy, lecz aż siedemdziesiąt siedem razy.
Rozumiem, że nikt nie ma obowiązku kierować się Biblią. Nikt nie musi odmawiać Modlitwy Pańskiej: I odpuść nam Panie, jako i my odpuszczamy.
Ta nienawiść zżera. Musi się wylewać napaściami słownymi, złośliwościami, przytykami. Bo nikt nie ma prawa myśleć inaczej. Bo nikt nie ma prawa odrzucać nienawiści. Tym bardziej wtedy, gdy jest okazja skopanie leżącego. Wygrana aborcjonistów dodała skrzydeł.

To smutny efekt mediów szczujących. Negatywne emocje. Katolicy przeciwstawiają je wierze. I wiara zwycięża. I mówią to co mówią, ale bez nienawiści do rozmówcy. Bez złych emocji wytykają dziejące się zło.
Nie rozumiem, jak ktoś uważający się za katolika wspiera aborcjonistów, a zatem i sama aborcję. Jak ktoś uważający się za katolika może nienawidzić. Kogokolwiek.
A może chodzi tylko o prowokowanie?

Całe szczęście, że dostęp do broni jest ograniczony. Bo zapewne już wszyscy zwolennicy PIS oraz cii, którzy nie krytykują PISu, byliby zastrzeleni. I byłby spokój. Sielanka.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15000
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4218 times
Been thanked: 2958 times
Kontakt:

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: Dezerter » 2024-01-16, 21:56

Skoro Abi podsumowała, to zamykam wątek
tematy polityczne , niestety, się obroniły
naradzimy się co zrobić z takimi wynikami i czy cokolwiek robić?
przy okazji podziękuję :) za poprawę w jakości i kultury wypowiedzi,
wiem, że wielu to baaardzo kosztuje ;)
jednak dla dobra forum i bliźnich warto się samoograniczyć i trzymać poziom, kulturę i przyjazna atmosferę
by nam wszystkim lepiej się pisało i czytało i by ...
wstydu nie było przed światem - "jak te katole się żrą ^#(^ :p "
Tolerancji dla zachowań łamiących normy nie będzie :-!
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Zablokowany

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania”