Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Napisz tutaj jaką masz propozycje, sugestie odnośnie forum, jakie zauważyłeś błędy, zadaj pytanie, administracja odpowie.
Zablokowany

Czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Chcę by było tak jak teraz (nie chcę zmiany)
8
42%
Jestem za całkowitym zakazem wątków i pisania na tematy polityczne
3
16%
Jestem za pozostawieniem jednego wątku politycznego na forum w Kawiarence
8
42%
 
Liczba głosów: 19

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3469
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 159 times
Been thanked: 361 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: Gzresznik Upadający » 2024-01-15, 22:49

abi pisze: 2024-01-15, 22:41 ...z resztka cierpliwości
rozumu bo obrzydza cie robienie z innych durni . to sfera rozumu.

Awatar użytkownika
kazik95
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1807
Rejestracja: 20 lis 2023
Has thanked: 463 times
Been thanked: 224 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: kazik95 » 2024-01-15, 22:51

Gzresznik Upadający pisze: 2024-01-15, 22:49
abi pisze: 2024-01-15, 22:41 ...z resztka cierpliwości
rozumu bo obrzydza cie robienie z innych durni . to sfera rozumu.
Hej, synku! Z kobietą rozmawiasz.
Mamusia nie nauczyła dobrego wychowania?
O, jak dobre życie mam do zaoferowania pod Panowaniem Bożym ludziom, którzy dzisiaj są w kiepskiej kondycji duchowej/psychicznej
[Jezus - Kazanie na Górze]

Albertus
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6016
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 455 times
Been thanked: 919 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: Albertus » 2024-01-15, 22:52

kazik95 pisze: 2024-01-15, 22:51
Gzresznik Upadający pisze: 2024-01-15, 22:49
abi pisze: 2024-01-15, 22:41 ...z resztka cierpliwości
rozumu bo obrzydza cie robienie z innych durni . to sfera rozumu.
Hej, synku! Z kobietą rozmawiasz.
Mamusia nie nauczyła dobrego wychowania?
To ty jesteś przeciwnikiem równouprawnienia kobiet!!! :-o

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3469
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 159 times
Been thanked: 361 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: Gzresznik Upadający » 2024-01-15, 22:53

kazik95 pisze: 2024-01-15, 22:51
Gzresznik Upadający pisze: 2024-01-15, 22:49
abi pisze: 2024-01-15, 22:41 ...z resztka cierpliwości
rozumu bo obrzydza cie robienie z innych durni . to sfera rozumu.
Hej, synku! Z kobietą rozmawiasz.
Mamusia nie nauczyła dobrego wychowania?
a wczytaj sie jeszcze raz co napisałem i napisz co zrozumiałes.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15000
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4218 times
Been thanked: 2958 times
Kontakt:

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: Dezerter » 2024-01-15, 22:58

kazik95 pisze: 2024-01-15, 22:09
Dezerter pisze: 2024-01-15, 22:08 To jest forum religijne i to jest główny temat dyskusji
wątki polityczne są moim zdaniem nie po drodze z rozwojem duchowym, więc będziemy raczej ograniczać a nie rozszerzać.
Napisz Dez czy jest ta techniczna możliwość aby ukryć komuś wątek?
Jest - za poprzedniej administracji został stworzony wątek ukryty, specjalnie dla jednej osoby mocno zaburzonej, której nie chcieliśmy wywalać, ale nie chcieliśmy tez by takie zaburzone mocno rzeczy inni czytali ...
jesteś chętny ... ;)

przepraszam musiałem, mam nadzieję, że masz poczucie humoru :ymhug:
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

konserwa
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3086
Rejestracja: 16 sty 2022
Has thanked: 323 times
Been thanked: 473 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: konserwa » 2024-01-15, 22:58

Jestem za, a nawet przeciw, oraz obok i tez przed. Obok zawsze jest na lepra albo na pralew.
A najlepsze kasztany sa ( moze juz nie ) na placu Pigalle ... choc byc moze stoja tam teraz sklepiki z koranem ...

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15000
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4218 times
Been thanked: 2958 times
Kontakt:

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: Dezerter » 2024-01-15, 23:00

ale ja zawsze byłem przeciwny robieniu getta [-(
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
kazik95
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1807
Rejestracja: 20 lis 2023
Has thanked: 463 times
Been thanked: 224 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: kazik95 » 2024-01-15, 23:03

Dezerter pisze: 2024-01-15, 22:58
kazik95 pisze: 2024-01-15, 22:09
Dezerter pisze: 2024-01-15, 22:08 To jest forum religijne i to jest główny temat dyskusji
wątki polityczne są moim zdaniem nie po drodze z rozwojem duchowym, więc będziemy raczej ograniczać a nie rozszerzać.
Napisz Dez czy jest ta techniczna możliwość aby ukryć komuś wątek?
Jest - za poprzedniej administracji został stworzony wątek ukryty, specjalnie dla jednej osoby mocno zaburzonej, której nie chcieliśmy wywalać, ale nie chcieliśmy tez by takie zaburzone mocno rzeczy inni czytali ...
jesteś chętny ... ;)

przepraszam musiałem, mam nadzieję, że masz poczucie humoru :ymhug:
Super :x
To ja się piszę na to.
Bo przez najbliższe miesiące będzie gorąco w polityce i ja tej próby nie wytrzymam :))

Dodano po 1 minucie 27 sekundach:
Gzresznik Upadający pisze: 2024-01-15, 22:53
kazik95 pisze: 2024-01-15, 22:51
Gzresznik Upadający pisze: 2024-01-15, 22:49
abi pisze: 2024-01-15, 22:41 ...z resztka cierpliwości
rozumu bo obrzydza cie robienie z innych durni . to sfera rozumu.
Hej, synku! Z kobietą rozmawiasz.
Mamusia nie nauczyła dobrego wychowania?
a wczytaj sie jeszcze raz co napisałem i napisz co zrozumiałes.
Jeśli odwrotnie to bardzo Cię przepraszam.
O, jak dobre życie mam do zaoferowania pod Panowaniem Bożym ludziom, którzy dzisiaj są w kiepskiej kondycji duchowej/psychicznej
[Jezus - Kazanie na Górze]

Albertus
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6016
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 455 times
Been thanked: 919 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: Albertus » 2024-01-15, 23:12

kazik95 pisze: 2024-01-15, 23:05
Dezerter pisze: 2024-01-15, 22:58
kazik95 pisze: 2024-01-15, 22:09
Dezerter pisze: 2024-01-15, 22:08 To jest forum religijne i to jest główny temat dyskusji
wątki polityczne są moim zdaniem nie po drodze z rozwojem duchowym, więc będziemy raczej ograniczać a nie rozszerzać.
Napisz Dez czy jest ta techniczna możliwość aby ukryć komuś wątek?
Jest - za poprzedniej administracji został stworzony wątek ukryty, specjalnie dla jednej osoby mocno zaburzonej, której nie chcieliśmy wywalać, ale nie chcieliśmy tez by takie zaburzone mocno rzeczy inni czytali ...
jesteś chętny ... ;)

przepraszam musiałem, mam nadzieję, że masz poczucie humoru :ymhug:
Super :x
To ja się piszę na to.
Bo przez najbliższe miesiące będzie gorąco w polityce i ja tej próby nie wytrzymam :))
Politykoholizm? ;)

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: Andej » 2024-01-16, 09:42

kazik95 pisze: 2024-01-15, 23:05 Bo przez najbliższe miesiące będzie gorąco w polityce i ja tej próby nie wytrzymam
Ano będzie. Ale nie przez miesiące. Ani lata. Ale do czasu ostatecznego rozwiązania kwestii nielewicy. Dopóki w życiu publicznym będą osoby o poglądach prawicowych oraz osoby wierzące, w szczególności katolicy, będzie gorąco w polityce. Bo wciąż będą ludzie żądający wolności religijnej, niepodległości, szacunku dla historii Polski i Kościoła. Tacy ludzie wciąż będą bruździć przeciw aborcji, przyznawaniu wyższych praw kolorowym, muzułmanom, elgiebetowcom, beellemowcom i kto wie jeszcze komu. No i baronom partyjnym.
Jednak wątpię w sukces. Bo skoro Niemcom i Rosjanom nie udało się. Chociaż nie, chyba w Albanii plan się powiódł. Ale i tak padł.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
kazik95
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1807
Rejestracja: 20 lis 2023
Has thanked: 463 times
Been thanked: 224 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: kazik95 » 2024-01-16, 09:54

Andej pisze: 2024-01-16, 09:42
kazik95 pisze: 2024-01-15, 23:05 Bo przez najbliższe miesiące będzie gorąco w polityce i ja tej próby nie wytrzymam
Ano będzie. Ale nie przez miesiące. Ani lata. Ale do czasu ostatecznego rozwiązania kwestii nielewicy. Dopóki w życiu publicznym będą osoby o poglądach prawicowych oraz osoby wierzące, w szczególności katolicy, będzie gorąco w polityce. Bo wciąż będą ludzie żądający wolności religijnej, niepodległości, szacunku dla historii Polski i Kościoła. Tacy ludzie wciąż będą bruździć przeciw aborcji, przyznawaniu wyższych praw kolorowym, muzułmanom, elgiebetowcom, beellemowcom i kto wie jeszcze komu. No i baronom partyjnym.
Jednak wątpię w sukces. Bo skoro Niemcom i Rosjanom nie udało się. Chociaż nie, chyba w Albanii plan się powiódł. Ale i tak padł.
Jak widzisz osoby wierzące są wśród róznych partii. Również liberalnych. Jak na przykład ja. Więc tym słowem bym nie szafował.

A co do baronów partyjnych, to właśnie obecna władza rozpoczyna ich rozliczanie.
Dwóch z nich Wąsik i Kamiński już siedzi.
Część z nich (np. Ziobro) gdzieś zniknęła.
Za Brauna zdaje się też się wzięli.

Ale spokojnie, oliwa sprawiedliwa, każdy baron z jakiegokolwiek rządu by nie był, PO, PiS, SLD czy cokolwiek, nie moze się czuć bezkarny.
I musi wiedzieć, że za swoje czyny zostanie rozliczony.

Gdy PiS zaczął demontować prawo, sejm, media, budżet 8 lat temu to sie wydawało, że nic nie jest w stanie tego zatrzymać.
A jednak, 8 lat minęło i okazuje się, że nie można bezkarnie łamać prawa.
Myśleli, że są tacy kozacy i ich władza jest aboslutna, że są wszechmocni.

No to widzimy jak teraz płaczą.
Z tym, że są to teatralne łzy.
Ostatnio zmieniony 2024-01-16, 09:54 przez kazik95, łącznie zmieniany 1 raz.
O, jak dobre życie mam do zaoferowania pod Panowaniem Bożym ludziom, którzy dzisiaj są w kiepskiej kondycji duchowej/psychicznej
[Jezus - Kazanie na Górze]

Awatar użytkownika
AdamS.
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1421
Rejestracja: 4 lis 2021
Lokalizacja: Bieszczady
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 549 times
Been thanked: 787 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: AdamS. » 2024-01-16, 10:10

kazik95 pisze: 2024-01-16, 09:54 A co do baronów partyjnych, to właśnie obecna władza rozpoczyna ich rozliczanie.
Dwóch z nich Wąsik i Kamiński już siedzi.
Dlaczego uważasz ich za "baronów"? Dlatego, ze walczyli z korupcją wielkich mafii, które przez lata niszczyły państwo? Spójrz na zarzuty, jakie im postawiono. Dlaczego wszystkie koncerny medialne nie mówią dziś o konkretnym powodzie ich skazania, a jedynie o tym, że byli sądzeni "w aferze gruntowej"? Nie oni tę aferę zapoczątkowali - oni z nią walczyli.

Nauczyliśmy się myśleć emocjami, które zaszczepiają w nas tendencyjne newsy i fakenewsy medialne (a te w zmasowanej jednostronności uderzają w nas samymi nagłówkami i manipulacjami, płynącymi z wszystkich dużych portali i stacji telewizyjnych). Zatraciliśmy gdzieś potrzebę rzetelnego dotarcia do istoty sprawy poprzez fakty. W całym tym rozemocjonowaniu zgubiliśmy też powściągliwość wobec osądzania osób, których w ogóle nie znamy.

kacperek29
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 290
Rejestracja: 12 lut 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 113 times
Been thanked: 87 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: kacperek29 » 2024-01-16, 10:22

kazik95 pisze: 2024-01-16, 09:54 Jak widzisz osoby wierzące są wśród róznych partii. Również liberalnych. Jak na przykład ja. Więc tym słowem bym nie szafował.
Tylko wierzące w co? Wybacz ale jak ktoś popiera np. aborcję, eutanazję itp to może i wierzy tylko pytanie w co.
kazik95 pisze: 2024-01-16, 09:54 A co do baronów partyjnych, to właśnie obecna władza rozpoczyna ich rozliczanie.
Dwóch z nich Wąsik i Kamiński już siedzi.
Część z nich (np. Ziobro) gdzieś zniknęła.
Za Brauna zdaje się też się wzięli.
Oczywiście należy wyeliminować opozycję i pokazać kto ma WŁADZĘ.
kazik95 pisze: 2024-01-16, 09:54 Ale spokojnie, oliwa sprawiedliwa, każdy baron z jakiegokolwiek rządu by nie był, PO, PiS, SLD czy cokolwiek, nie moze się czuć bezkarny.
I musi wiedzieć, że za swoje czyny zostanie rozliczony.
Dobry kawał. Naprawdę w to wierzysz? Chyba rozliczony awansem np. do parlamentu europejskiego.
kazik95 pisze: 2024-01-16, 09:54Gdy PiS zaczął demontować prawo, sejm, media, budżet 8 lat temu to sie wydawało, że nic nie jest w stanie tego zatrzymać.
A jednak, 8 lat minęło i okazuje się, że nie można bezkarnie łamać prawa.
Myśleli, że są tacy kozacy i ich władza jest aboslutna, że są wszechmocni.
No to widzimy jak teraz płaczą.
Z tym, że są to teatralne łzy.
Teraz to będzie kraj mlekiem i miodem płynący. Prawo na reszcie będzie prawem. Każdy sędzie i prokurator będzie orzekał zgodnie z prawem. Oczywiście naszym Donalda Tuska prawem. Bo każdy kto będzie miał inne zdanie będzie zniszczony i wyeliminowany.
Oczywiście pierwszym wspaniałym przykładem jest pan minister Bodnar,który wybitnie zarządza prokuraturą, poprzez odwołanie delegacji dla prokuratorów,m.in prowadzących śledztwa cyberprzestępczości.
Prokuratura Krajowa informuje dalej, że wśród prokuratorów odwołanych z delegacji są:
prokurator z Prokuratury Regionalnej w Warszawie zajmujący się sprawami cywilnymi w zakresie tzw. afery Get Back, który podejmuje działania na rzecz tysięcy pokrzywdzonych w tej sprawie osób.
prokurator prowadzący postępowanie w Prokuraturze Regionalnej we Wrocławiu dotyczące m.in. piramid finansowych w tym w jednej z nich pokrzywdzonymi jest 90 tysięcy osób z terenu całego świata. Kolejne postępowanie tej jednostki dotyczy spółki GANT Development, w której pokrzywdzonymi jest co najmniej 1000 osób na łączną kwotę ponad 2 miliardów złotych, w sprawie występuje 31 podejrzanych a zgromadzony dotychczas materiał dowody liczy 932 tomy akt.
prokurator z Prokuratury Regionalnej w Szczecinie prowadzący postępowanie dotyczące blisko 1000 podmiotów, które zajmowały się m.in. praniem pieniędzy z wykorzystaniem kantorów walutowych i innych podmiotów oferujących podobne usługi. Z ustaleń śledztwa wynika, że członkowie grupy przestępczej dokonali operacji finansowych na kwotę co najmniej 10 miliardów złotych.
kolejne śledztwo z udziałem prokuratora, który ma zostać odwołany z delegacji z Prokuratury Regionalnej w Szczecinie dotyczy wyłudzeń funduszy unijnych obejmuje materiał dowodowy w postaci 750 tomów akt.
prokurator z Prokuratury Regionalnej w Gdańsku prowadzący śledztwo w sprawie zabójstwa dziecka w Częstochowie oraz odpowiedzialności funkcjonariuszy publicznych. Oba postępowania pozostają w stałym zainteresowaniu Rzecznika Praw Dziecka, Rzecznika Praw Obywatelskich oraz innych instytucji związanych z niesieniem pomocy ofiarom przemocy oraz opinii publicznej. W tej sprawie od instytucji i osób zamieszkujących w kraju i poza jego granicami wpłynęło łącznie ponad 200 zawiadomień, w treści których jej autorzy domagają się wnikliwego, rzetelnego procesu i pociągnięcia do odpowiedzialności osób, które bezpośrednio związane są ze zbrodnią i tych, które mimo posiadanych uprawnień i ciążących obowiązków tego nie uczyniły
kolejne postępowanie Prokuratury Regionalnej w Gdańsku dotyczy zorganizowanej grupy przestępczej, prowadzącej nielegalny hazard. Zyski grupy szacuje się na niemal 240 milionów złotych. W postępowaniu występuje kilkudziesięciu podejrzanych. Prokurator referent, który ma zostać odwołany przeszedł szkolenie z zakresu przestępczości hazardowej prowadzone w 2021 roku przez KSSiP, a zatem ma merytoryczne przygotowanie do jego prowadzenia. Dotychczas śledztwo obejmuje 631 tomów.

Czytaj więcej na Prawo.pl:
https://www.prawo.pl/prawnicy-sady/jaki ... 24770.html
Dodano po 4 minutach 25 sekundach:
AdamS. pisze: 2024-01-16, 10:10 Nauczyliśmy się myśleć emocjami, które zaszczepiają w nas tendencyjne newsy i fakenewsy medialne (a te w zmasowanej jednostronności uderzają w nas samymi nagłówkami i manipulacjami, płynącymi z wszystkich dużych portali i stacji telewizyjnych). Zatraciliśmy gdzieś potrzebę rzetelnego dotarcia do istoty sprawy poprzez fakty. W całym tym rozemocjonowaniu zgubiliśmy też powściągliwość wobec osądzania osób, których w ogóle nie znamy.
Niestety, na pewnym etapie przestały liczyć się fakty, a liczy się często tylko przynależność partyjna. Niestety politycy i media pracowały nad takim podejściem. Dla mnie najgorsze jest to,. że fakty często nie mają znaczenia w sprawach, które powinny być proste czyli chociażby m.in. sprawy sądowe. Sędzia czy prokurator powinien patrzeć na fakty i opierać się na prawie, tylko problemem jest to, prawo stało się albo niejednoznaczne albo po prostu interpretowane poprzez preferencje partyjne.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: Andej » 2024-01-16, 11:07

kacperek29 pisze: 2024-01-16, 10:26
kazik95 pisze: 2024-01-16, 09:54 Jak widzisz osoby wierzące są wśród róznych partii. Również liberalnych. Jak na przykład ja. Więc tym słowem bym nie szafował.
Tylko wierzące w co? Wybacz ale jak ktoś popiera np. aborcję, eutanazję itp to może i wierzy tylko pytanie w co.
Słuszna uwaga. Za kogo można uważać człowieka, który głosuje za aborcją? Czy można uznać za przeciwnika aborcji? Czy można uznać za katolika, jeśli sprzeciwia się kardynalnej zasadzie ochrony życia ludzkiego?
Wydaje mi się, że można to tłumaczyć wyłącznie zaślepieniem propagandowym. Zauważyłem, że wielu aborcjponistów jest tak skołowanych liberolewicowa propagandą, że nie zdaje sobie sprawy z tego. Tak mi się skojarzyło z czarną przeszłością. A właściwie czerwoną. Czy ci korzystający z naganów czy parabelek, pozbywali się ludzi, czy niewłaściwego elementu. Nieludzi. Ci którzy nie uznawali systemu byli odczłowieczani. Tak teraz nienarodzeni są odczłowieczani. Głosujący na partie aborcyjne albo nie mają sumień, albo nie uważają za ludzi tych, którzy są na początkowym etapie rozwoju.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5403
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 858 times
Been thanked: 1413 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: abi » 2024-01-16, 12:17

Gzresznik Upadający pisze: 2024-01-15, 22:49
abi pisze: 2024-01-15, 22:41 ...z resztka cierpliwości
rozumu bo obrzydza cie robienie z innych durni . to sfera rozumu.
a wiesz że obrywanie sobie włosów z głowy i brody to wyraz rozpaczy czy tam nawet żałoby u proroków ?

Dodano po 3 minutach 9 sekundach:
chociaż teraz to ładnie nazwali trichotillomania i że można ją leczyć
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Zablokowany

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania”