Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Napisz tutaj jaką masz propozycje, sugestie odnośnie forum, jakie zauważyłeś błędy, zadaj pytanie, administracja odpowie.
Zablokowany

Czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Chcę by było tak jak teraz (nie chcę zmiany)
8
42%
Jestem za całkowitym zakazem wątków i pisania na tematy polityczne
3
16%
Jestem za pozostawieniem jednego wątku politycznego na forum w Kawiarence
8
42%
 
Liczba głosów: 19

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4455
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1081 times
Been thanked: 1150 times

Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2024-01-14, 15:58

Robimy ankietę, ponieważ pojawiły się od Forumowiczów postulaty, żeby zakazać dyskusji na tematy polityczne. Ankieta ma na celu zweryfikowanie, czy rzeczywiście jest na forum zapotrzebowanie na zmianę w tej sprawie oraz w jakim stopniu ta ewentualna zmiana ma być zrealizowana. Prosimy o wypowiedź i wyrażenie swojego zdania i jeśli nie będzie większości głosów za zakazem, to oczywiście tego zakazu nie wprowadzimy. W ankiecie jest możliwość wybrania opcji pośredniej, czyli postulatu ograniczenia takich dyskusji do jednego wątku na forum.
Ostatnio zmieniony 2024-01-14, 16:05 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Awatar użytkownika
kazik95
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1807
Rejestracja: 20 lis 2023
Has thanked: 463 times
Been thanked: 224 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: kazik95 » 2024-01-14, 16:01

Jestem za całkowitym zakazem, ale na jakiś czas. Na przykład najpierw na 3 miesiące.
Gdyby potem znowu było źle, to wtedy np 6 miesięcy.
A potem permanentnie.
O, jak dobre życie mam do zaoferowania pod Panowaniem Bożym ludziom, którzy dzisiaj są w kiepskiej kondycji duchowej/psychicznej
[Jezus - Kazanie na Górze]

Albertus
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6020
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 456 times
Been thanked: 919 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: Albertus » 2024-01-14, 16:16

Dodano po 3 minutach 42 sekundach:
miłośniczka Faustyny pisze: 2024-01-14, 15:58 Robimy ankietę, ponieważ pojawiły się od Forumowiczów postulaty, żeby zakazać dyskusji na tematy polityczne. Ankieta ma na celu zweryfikowanie, czy rzeczywiście jest na forum zapotrzebowanie na zmianę w tej sprawie oraz w jakim stopniu ta ewentualna zmiana ma być zrealizowana. Prosimy o wypowiedź i wyrażenie swojego zdania i jeśli nie będzie większości głosów za zakazem, to oczywiście tego zakazu nie wprowadzimy. W ankiecie jest możliwość wybrania opcji pośredniej, czyli postulatu ograniczenia takich dyskusji do jednego wątku na forum.
Czy teraz zawsze będziemy poddawać pod głosowanie propozycje wprowadzenia jakichś zakazów na forum jak jakiś forumowicz taki postulat przedstawi czy dotyczy to tylko wybranych forumowiczów?

Bo zdaje się były też głosy przeciwne takiemu pomysłowi i w ogóle pomysłowi głosowania w tej sprawie?
Ostatnio zmieniony 2024-01-14, 16:19 przez Albertus, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15001
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4220 times
Been thanked: 2960 times
Kontakt:

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: Dezerter » 2024-01-14, 16:27

Referendum/ankieta jest najwyższym dobrem narodu formowego, więc głosować, bo Twój głos jest ważny
Każdy ma równy głos
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Albertus
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6020
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 456 times
Been thanked: 919 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: Albertus » 2024-01-14, 16:31

Dezerter pisze: 2024-01-14, 16:27 Referendum/ankieta jest najwyższym dobrem narodu formowego, więc głosować, bo Twój głos jest ważny
Każdy ma równy głos
Czy teraz zawsze będziemy poddawać pod głosowanie propozycje wprowadzenia jakichś zakazów na forum jak jakiś forumowicz taki postulat przedstawi czy dotyczy to tylko wybranych forumowiczów?

Bo zdaje się były też głosy przeciwne takiemu pomysłowi i w ogóle pomysłowi głosowania w tej sprawie?

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15001
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4220 times
Been thanked: 2960 times
Kontakt:

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: Dezerter » 2024-01-14, 16:33

Nie nie zawsze
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Albertus
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6020
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 456 times
Been thanked: 919 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: Albertus » 2024-01-14, 16:34

Dezerter pisze: 2024-01-14, 16:33Nie nie zawsze

A dlaczego nie zawsze?

A dlaczego teraz tak a w innych przypadkach nie?

Dodano po 44 sekundach:
I czy to oznacza że zmieniamy regulamin forum który mówi:

§ 2
Dyskusja na tematy związane z religią katolicką i wiarą, oraz tematami, które są ważne dla katolików. W szczególności także na tematy związane z innymi wyznaniami i religiami. Tematy polityczne są dopuszczalne jeśli dotyczą wpływu polityki na naszą rzeczywistość, zwłaszcza w kontekście wiary i swobód i postaw religijnych oraz patriotyzmu.

inżynier
Bywalec
Bywalec
Posty: 158
Rejestracja: 18 kwie 2022
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 101 times
Been thanked: 11 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: inżynier » 2024-01-14, 16:35

Wybrałem opcję pośrednią.
Aczkolwiek to mogłoby być warunkowane zakazem stosowania mowy nienawiści, a każdy przypadek związany z mową nienawiści mógłby być zgłaszany przez dowolnego Forumowicza, a Admini mogliby nakładać surowe kary za takową mowę nienawiści, w tym całkowite banowanie konta, czasowe lub permanentne.
Jesteśmy forum chrześcijańskim, a więc przykazanie miłości obowiązuje. ❤️

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13806
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2023 times
Been thanked: 2206 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: sądzony » 2024-01-14, 16:37

To teraz ja wam pokażę na czym polega polityka ;)
Sprzedam swój głos i mam jeszcze takich trzech, są chętni?
:ymhug:
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
kazik95
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1807
Rejestracja: 20 lis 2023
Has thanked: 463 times
Been thanked: 224 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: kazik95 » 2024-01-14, 16:39

inżynier pisze: 2024-01-14, 16:35 Wybrałem opcję pośrednią.
Aczkolwiek to mogłoby być warunkowane zakazem stosowania mowy nienawiści, a każdy przypadek związany z mową nienawiści mógłby być zgłaszany przez dowolnego Forumowicza, a Admini mogliby nakładać surowe kary za takową mowę nienawiści, w tym całkowite banowanie konta, czasowe lub permanentne.
Jesteśmy forum chrześcijańskim, a więc przykazanie miłości obowiązuje. ❤️
To się nie sprawdza.
Przecież już możesz zgłaszać posty łamiące regulamin.
Za dużo postów a sprawy zbyt zniuansowane by to sprawnie i skutecznie działało.
Mieliśmy kilka dni temu przykład gdy Dez dał zakaz pisania na tematy polityczne pod groźna kary. Ludzie to zignorowali. Nikt nie poniósł konsekwencji.
Ten schemat się powtarza.

Myślę, że rozmawianie na tematy polityczne nas tutaj przerasta.
Zróbmy drastyczny ruch i wprowadźmy zakaz.
O, jak dobre życie mam do zaoferowania pod Panowaniem Bożym ludziom, którzy dzisiaj są w kiepskiej kondycji duchowej/psychicznej
[Jezus - Kazanie na Górze]

Albertus
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6020
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 456 times
Been thanked: 919 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: Albertus » 2024-01-14, 16:40

sądzony pisze: 2024-01-14, 16:37 To teraz ja wam pokażę na czym polega polityka ;)
Sprzedam swój głos i mam jeszcze takich trzech, są chętni?
:ymhug:
Można jeszcze zaprosić kolegów i koleżanki aby się zarejestrowali tylko na głosowanie po to aby taki zakaz przepchnąć.

Ja nie kupuję i nie sprzedaję i na razie nie głosuję.
Ostatnio zmieniony 2024-01-14, 16:41 przez Albertus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15001
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4220 times
Been thanked: 2960 times
Kontakt:

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: Dezerter » 2024-01-14, 16:40

Albertus - ja cię proszę nie rób dramy jak... - popatrz na wyniki i zaufaj Dezerterowi
szalom
Sądzony, bracie, a tobie obiad zaszkodził ;) :-\
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Albertus
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6020
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 456 times
Been thanked: 919 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: Albertus » 2024-01-14, 16:42

Dezerter pisze: 2024-01-14, 16:40 Albertus - ja cię proszę nie rób dramy jak... - popatrz na wyniki i zaufaj Dezerterowi
szalom

Ale dlaczego nie odpowiadasz na moje pytania?
Ostatnio zmieniony 2024-01-14, 16:50 przez Albertus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13806
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2023 times
Been thanked: 2206 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: sądzony » 2024-01-14, 16:42

Albertus pisze: 2024-01-14, 16:40
sądzony pisze: 2024-01-14, 16:37 To teraz ja wam pokażę na czym polega polityka ;)
Sprzedam swój głos i mam jeszcze takich trzech, są chętni?
:ymhug:
Można jeszcze zaprosić kolegów i koleżanki aby się zarejestrowali tylko na głosowanie po to aby taki zakaz przepchnąć
Ja nie pisałem nic o zakazie, a o sprzedaży głosu. W polityce chyba nie chodzi o prawo, idee, a władze czyli pieniądz.
Ale widzę dobrze kombinujesz - byłbyś dobrym politykiem ;)

Dodano po 1 minucie 6 sekundach:
Dezerter pisze: 2024-01-14, 16:40 Sądzony, bracie, a tobie obiad zaszkodził ;) :-\
Jeżeli chodzi o politykę to pozostaje mi jedynie żartować :)
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Albertus
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 6020
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 456 times
Been thanked: 919 times

Re: Ankieta: czy chcecie wprowadzenia zakazu dyskutowania na tematy polityczne, a jeśli tak, to w jakim zakresie?

Post autor: Albertus » 2024-01-14, 16:44

sądzony pisze: 2024-01-14, 16:42
Albertus pisze: 2024-01-14, 16:40
sądzony pisze: 2024-01-14, 16:37 To teraz ja wam pokażę na czym polega polityka ;)
Sprzedam swój głos i mam jeszcze takich trzech, są chętni?
:ymhug:
Można jeszcze zaprosić kolegów i koleżanki aby się zarejestrowali tylko na głosowanie po to aby taki zakaz przepchnąć
W polityce chyba nie chodzi o prawo, idee, a władze czyli pieniądz.
A dlaczego tak uważasz? Ja uważam że to niesprawiedliwe i bezpodstawne aby zrzucać każdej osobie która zajmuje sie olityką ze chodzi jej wyłącznie o władzę i pieniądze.
Ostatnio zmieniony 2024-01-14, 16:46 przez Albertus, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany

Wróć do „Propozycje, sugestie, błędy, pytania”