Świadectwa śmierci klinicznej

Dlaczego żyjemy, po co się urodziliśmy, jaki jest nasz cel w życiu, co na czeka po śmierci; niebo, piekło, nic? Rozmowy na temat życia, śmierci i wieczności.
Ewaaaa
Przybysz
Przybysz
Posty: 23
Rejestracja: 4 sty 2024
Been thanked: 5 times

Re: Świadectwa śmierci klinicznej

Post autor: Ewaaaa » 2024-01-17, 13:33

Z jednej strony "zazdroszczę, że to przeżyli" będzie złym określeniem z drugiej podziwiam, że dostąpili tej łaski.
Mnie po prostu ciężko żyć w obecnych czasach, powiedziałabym, że coraz ciężej. Nie odnajduję się w tej rzeczywistości. Bardzo mocno tęsknię za zmarłymi z rodziny, do tego stopnia, że często zastanawiam się "co u nich, czy widzą nas na ziemi , czy może mają takie życie TAM jak my , z tym, że bez bólu i cierpienia".
Idąc do pracy mam po drodze przedszkole, widuję te rozradowane dzieci i myślę sobie , że brakuje mi tej dziecięcej radości, beztroski. Te dzieci mają rodziców i czują bezpieczeństwo - widzę tam siebie sprzed lat, też czułam się bezpiecznie. Dopóki nie zaczęłam dorastać , nie zaczęłam dostrzegać, że się starzejemy, przestajemy domagać. Itd... przeraża mnie to wszystko. Czekam na wiosnę bo wtedy dostaję nowych sił.

Awatar użytkownika
pom
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 775
Rejestracja: 21 mar 2023
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 131 times
Been thanked: 88 times

Re: Świadectwa śmierci klinicznej

Post autor: pom » 2024-01-17, 13:45

Czy przesłuchałaś całe świadectwo Glorii Polo?

Dodano po 9 minutach 35 sekundach:
pom pisze: 2024-01-17, 00:08 Wybitnie silne świadectwo.

Im większe poznanie tym wyższa popżeczka ...







1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Życie, śmierć, wieczność”