Piractwo dodatku do gry

Rozmowa na temat upadłego anioła, czyli szatana, jego cel w świecie, początek jego istnienia, itp.
Andy72
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1983
Rejestracja: 18 kwie 2018
Has thanked: 190 times
Been thanked: 275 times

Re: Piractwo dodatku do gry

Post autor: Andy72 » 2024-01-19, 15:52

Dlatego wspomniałem o "FlightGear Flight Simulator" co też jest grą - symulatorem latania.
A o Windows/Linux napisałem dlatego, że nawet od Windows nie musimy być uzależnieni
„Stół dla mnie zastawiasz, na oczach mych wrogów to czynisz” (Ps 23,5)

Awatar użytkownika
kazik95
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1807
Rejestracja: 20 lis 2023
Has thanked: 463 times
Been thanked: 225 times

Re: Piractwo dodatku do gry

Post autor: kazik95 » 2024-01-19, 15:55

Andy72 pisze: 2024-01-19, 15:47 zamiast 1Password jest lepszy KeePass
1Password jest lepszy :)

Też jestem fanem linuksa.
Ostatnio z bólem musiałem w pracy przeinstalować mojego kochanego Ubuntu na Win11 bo IT dociska śrubę i ujednolica wszystko.
O, jak dobre życie mam do zaoferowania pod Panowaniem Bożym ludziom, którzy dzisiaj są w kiepskiej kondycji duchowej/psychicznej
[Jezus - Kazanie na Górze]

Blosad
Przybysz
Przybysz
Posty: 9
Rejestracja: 19 sty 2024

Re: Piractwo dodatku do gry

Post autor: Blosad » 2024-01-19, 15:56

kazik95 pisze: 2024-01-19, 15:44 Zgodnie z prawem to chyba kradzież popełnia przede wszystkim ten gość, który udostępnił te zasoby publicznie.

Wiesz ....
trudno mi tez Cię tutaj specjalnie umoralniać, bo w latach mojej młodości kopiowaliśmy wszystko co się ruszało.
Kasety magnetofonowe z muzyką, kasety z grami, dyskietki z grami, potem płyty, torrenty, napstery itd itp

Jeśli masz możliwość kup.
Jesli nie ... tu już kwestia Twojego sumienia.

Ale ja też nie jestem teraz czysty bo na kompie z pracy mam soft do uzytku prywatnego (menadżer haseł 1Password).
Pewnie coś by się tam innego też znalalzło.
Sam wielokrotnie instalwałem różne rzeczy niezgodnie z licencją.

Jest to sfera trudna do bycia w 100% zgodnym/czystym.
Czyli nawet jak okaże się to grzechem i ja to robiłem i 50% ludzi mówi że to grzech a drugie 50% ludzi mówi że nie i czuję że to nie jest grzech to nie mam grzechu? Z resztą poczekam kilka dni na nowe odpowiedzi jeżeli to będzie że inni mówią że tak inni że nie to spiratuję sobie te samoloty pójdę za kilka tygodni do spowiedzi i się zapytam księdza jeżeli odpowie mi że tak to w tedy je usunę.

Dodano po 3 minutach 4 sekundach:
Andy72 pisze: 2024-01-19, 15:52 Dlatego wspomniałem o "FlightGear Flight Simulator" co też jest grą - symulatorem latania.
A o Windows/Linux napisałem dlatego, że nawet od Windows nie musimy być uzależnieni
Dlatego wybrałem microsoft flight simulator bo jest najpopularniejszy, ma dosłownie cały świat i realny czas lotu, ma najlepszą grafikę z wszystkich symulatorów latania, i chyba jest najbardziej realistyczny ale nie jestem pewien, nie jest grą porzuconą, ma społeczność tworzącą mody (w których nie ma samolotów) i pewnie jeszcze by się coś znalazło ale musiał bym się dużej zastanowić.

Awatar użytkownika
kazik95
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1807
Rejestracja: 20 lis 2023
Has thanked: 463 times
Been thanked: 225 times

Re: Piractwo dodatku do gry

Post autor: kazik95 » 2024-01-19, 16:00

Blosad pisze: 2024-01-19, 15:56
kazik95 pisze: 2024-01-19, 15:44 Zgodnie z prawem to chyba kradzież popełnia przede wszystkim ten gość, który udostępnił te zasoby publicznie.

Wiesz ....
trudno mi tez Cię tutaj specjalnie umoralniać, bo w latach mojej młodości kopiowaliśmy wszystko co się ruszało.
Kasety magnetofonowe z muzyką, kasety z grami, dyskietki z grami, potem płyty, torrenty, napstery itd itp

Jeśli masz możliwość kup.
Jesli nie ... tu już kwestia Twojego sumienia.

Ale ja też nie jestem teraz czysty bo na kompie z pracy mam soft do uzytku prywatnego (menadżer haseł 1Password).
Pewnie coś by się tam innego też znalalzło.
Sam wielokrotnie instalwałem różne rzeczy niezgodnie z licencją.

Jest to sfera trudna do bycia w 100% zgodnym/czystym.
Czyli nawet jak okaże się to grzechem i ja to robiłem i 50% ludzi mówi że to grzech a drugie 50% ludzi mówi że nie i czuję że to nie jest grzech to nie mam grzechu? Z resztą poczekam kilka dni na nowe odpowiedzi jeżeli to będzie że inni mówią że tak inni że nie to spiratuję sobie te samoloty pójdę za kilka tygodni do spowiedzi i się zapytam księdza jeżeli odpowie mi że tak to w tedy je usunę.
Zhakowałeś system ;)
O, jak dobre życie mam do zaoferowania pod Panowaniem Bożym ludziom, którzy dzisiaj są w kiepskiej kondycji duchowej/psychicznej
[Jezus - Kazanie na Górze]

ODPOWIEDZ