proszę o modlitwę, boję się

Dlaczego powinniśmy się modlić, jak powinniśmy to robić, za kogo, do kogo? Tutaj też możemy prosić inne osoby o modlitwę za nas, za naszych bliskich i innych ludzi.
ODPOWIEDZ
Cindy0602
Przybysz
Przybysz
Posty: 5
Rejestracja: 18 gru 2022
Has thanked: 1 time

proszę o modlitwę, boję się

Post autor: Cindy0602 » 2024-01-23, 18:15

Proszę o modlitwę, bardzo się boje, jestem w silnym lęku. Jestem w takiej grupie na messenger od 2 lat o moich zainteresowaniach. Kilka miesięcy temu często zalilam się na moje rodzeństwo, że brat często przyjeżdża z dziećmi a ja chcę ciszę, że dzieci robią rozpierdziel w domu itp, że brudzą meble itd. Że mój drugi brat uważa, że psycholog to wymysł (na to jedna z kol odpisała, że ją wkurzyło to bardzo) Generalnie dziewczynh sa stsrsze od mnie. Jedna z nich pokłóciła się z mężem, który chyba nie bardzo akceptuje hej znajomości z nami. Teraz jest między nimi ok, ale boje się że po kolejnej kłótni on dorwie się do jej telefonu i porobi screeny moich wiadomości (z października, lipca, sierpnia i września) i upubliczni i albo wyśle rodzeństwu (on ma ok. 30-31 lat). Czy to moLiwe? Bo już miesiąc się boję. Oczywiście cześć wiadomości usunęłam, cofnęłam, ale pozostały odpowiedzi dziewczyn. Bardzo wali mi serce. 'Od miesiąca modlę się za tą koleżankę i jej męża i żeby mnie Pan wyzwolił z lęku.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: proszę o modlitwę, boję się

Post autor: Andej » 2024-01-23, 18:38

Odpowiedź we wątku poświęconym prośbom o modlitwę: viewtopic.php?p=365102#p365102
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5404
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 859 times
Been thanked: 1413 times

Re: proszę o modlitwę, boję się

Post autor: abi » 2024-01-23, 19:07

nie powinnaś żyć pod strachem przed oceną rodzeństwa
czy ich zdanie jest ważniejsze od twojego ?
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 15000
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4218 times
Been thanked: 2958 times
Kontakt:

Re: proszę o modlitwę, boję się

Post autor: Dezerter » 2024-01-23, 20:57

Nic strasznego tam nie napisałaś, by żyć w leku, to nie przestępstwo. Jak znam facetów, to on tego nie zrobi, bo to za przeproszeniem pierdoły dla niego i nic godnego uwagi. Pomodlę się oczywiście o spokój twojej duszy i umysłu, ale tak po ludzku napiszę ci - wyluzuj, bo nic się nie dzieje.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ODPOWIEDZ